Hledat

Ubytování

Apartment Veprinac 3447a Apartmán

51414 Veprinac, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Veprinac 3447a. Situated in Veprinac and only 1.7 km from Slatina Beach, Apartment Veprinac 3447a features accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytování Apartment Veprinac 3447a se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Apartment Veprinac 3447a

The apartment has 2 bedrooms, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a fridge, a washing machine, and 2 bathrooms with a shower. Situated in Veprinac and only 1. Guests have a private terrace. Tomasevac Beach is 2 km from the apartment, while Opatija Lido Beach is 2 km from the property. The nearest airport is Rijeka Airport, 45 km from Apartment Veprinac 3447a. 7 km from Slatina Beach, Apartment Veprinac 3447a features accommodation with sea views, free WiFi and free private parking.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Apartment Veprinac 3447a

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Jídelna
 • Posezení
 • Satelitní programy
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Celá jednotka se nachází v přízemí
 • Terasa
 • Bazén
 • Vyhřívaný bazén
 • Výhled na moře

Jiná ubytování ve městě Ičići

Apartment Rubinić

9,9

Apartment Rubinić

Ubytování (Apartmán) Apartment Rubinić. Located in Ičići in the Kvarner region, Apartment Rubinić is a 3-star apartment boasting free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Rubinić se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 913 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Opatija-Ičići

9,9

Apartments Opatija-Ičići

Ubytování (Apartmány) Apartments Opatija-Ičići. Situated in Ičići, 2.9 km from Lovran, Apartments Opatija-Ičići features a terrace and free WiFi. Private parking is available on site. Ubytování Apartments Opatija-Ičići se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

MODENA MARIS-new swim-grill-relax-jacuzzi apartments

9,9

MODENA MARIS-new swim-grill-relax-jacuzzi apartments

Ubytování (Aparthotel) MODENA MARIS-new swim-grill-relax-jacuzzi apartments. Situated in Ičići, 3.2 km from Lovran, MODENA MARIS-new swim-grill-relax-jacuzzi apartments features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování MODENA MARIS-new swim-grill-relax-jacuzzi apartments se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Emma

9,9

Apartment Emma

Ubytování (Apartmán) Apartment Emma. Apartment Emma se nachází v Ičići a nabízí gril. Výhled směřuje na moře a do Opatije je to 3,5 km. Ubytování Apartment Emma se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Villa Isabela

9,9

Villa Isabela

Ubytování (Apartmány) Villa Isabela. Villa Isabela se nachází v Ičići v Istrijské župě, 2,8 km od Opatije a 12 km od Rijeky, a nabízí gril, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Isabela se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Rosemary

9,9

Apartment Rosemary

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosemary. Set in Ičići in the Istria region, Apartment Rosemary features a patio and sea views. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytování Apartment Rosemary se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Haus Kasic

9,9

Haus Kasic

Ubytování (Apartmány) Haus Kasic. Set in Ičići, 4.2 km from Lovran, Haus Kasic offers a garden and free WiFi. Ubytování Haus Kasic se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Stylish apartment 100 m from the beach

9,8

Stylish apartment 100 m from the beach

Ubytování (Apartmány) Stylish apartment 100 m from the beach. Tento stylový apartmán se nachází 100 metrů od pláže v Ičići, 2,9 km od Lovranu. Nabízí sezónní venkovní bazén a Wi-Fi zdarma. Ubytování Stylish apartment 100 m from the beach se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Zara

9,8

Apartment Zara

Ubytování (Apartmán) Apartment Zara. Set in Ičići, 400 metres from Ičići Beach and less than 1 km from Mali Raj Beach, Apartment Zara offers air conditioning. Ubytování Apartment Zara se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Lapov

9,8

Apartment Lapov

Ubytování (Apartmán) Apartment Lapov. Set in Ičići, this air-conditioned apartment features a balcony with sea views. The property is 3.3 km from Opatija and free private parking is available. Ubytování Apartment Lapov se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 605 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Irina

9,8

Apartments Irina

Ubytování (Apartmány) Apartments Irina. Apartmány Irina se nacházejí v Ičići, 3,4 km od Lovranu. Nabízejí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Irina se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Luppo

9,8

Villa Luppo

Ubytování (Apartmány) Villa Luppo. Villa Luppo nabízí prostorné apartmány s vlastní koupelnou, kde je vířivka nebo hydromasážní sprcha. Ubytování Villa Luppo se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Sunny apartment in Icici

9,8

Sunny apartment in Icici

Ubytování (Apartmán) Sunny apartment in Icici. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Sunny apartment in Icici features accommodation in Ičići with free WiFi and sea views. Ubytování Sunny apartment in Icici se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 543 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

New apartment with swimming pool near the beach

9,8

New apartment with swimming pool near the beach

Ubytování (Apartmány) New apartment with swimming pool near the beach. Featuring a swimming pool, a restaurant and a garden and views of the pool, New apartment with swimming pool near the beach is located in Ičići and... Ubytování New apartment with swimming pool near the beach se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 613 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Cetina

9,8

Apartment Cetina

Ubytování (Apartmán) Apartment Cetina. Apartmán Cetina se nachází v Ičići, 3,5 km od Opatije, 13 km od Rijeky a 28 km od Rabacu. Ubytování Apartment Cetina se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Branko

9,8

Apartment Branko

Ubytování (Apartmán) Apartment Branko. Apartmán Branko se nachází v městečku Ičići, 3 km od Opatije, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře i na hory. Ubytování Apartment Branko se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Karin

9,8

Apartment Karin

Ubytování (Apartmán) Apartment Karin. Situated in Ičići, Apartment Karin features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. The property is 3. Ubytování Apartment Karin se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Modern apartment near the sea

9,7

Modern apartment near the sea

Ubytování (Apartmán) Modern apartment near the sea. Featuring garden views, Modern apartment near the sea provides accommodation with a patio and a kettle, around 700 metres from Ika Beach. Ubytování Modern apartment near the sea se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious apartment with a panoramic view

9,7

Spacious apartment with a panoramic view

Ubytování (Apartmán) Spacious apartment with a panoramic view. Spacious apartment with a panoramatic view se nachází v obci Ičići, pouhých 300 metrů od zdejší pláže, 700 metrů od pláže Mali Raj, a nabízí ubytování s... Ubytování Spacious apartment with a panoramic view se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Maestral

9,7

Apartman Maestral

Ubytování (Apartmán) Apartman Maestral. Situated in Ičići in the Istria region, Apartman Maestral features a garden. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Apartman Maestral se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Designed Apartment with swimming pool near the beach

9,7

Designed Apartment with swimming pool near the beach

Ubytování (Apartmány) Designed Apartment with swimming pool near the beach. Apartmány Designed Apartment with swimming pool near the beach se nacházejí v městečku Ičići, 2,9 km od obce Lovran. Ubytování Designed Apartment with swimming pool near the beach se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Andretić

9,7

Apartman Andretić

Ubytování (Apartmán) Apartman Andretić. Apartmán Andretić s balkonem, sezónním venkovním bazénem a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v městečku Ičići. Ubytování Apartman Andretić se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Ryan Sea View Apartment

9,7

Ryan Sea View Apartment

Ubytování (Apartmán) Ryan Sea View Apartment. Located in Ičići in the Istria region, Ryan Sea View Apartment features a terrace. Ubytování Ryan Sea View Apartment se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Meri

9,7

Apartment Meri

Ubytování (Apartmán) Apartment Meri. Situated in Ičići in the Istria region, Apartment Meri features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Apartment Meri se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Spacious Apartment in quiet surrounding

9,7

Spacious Apartment in quiet surrounding

Ubytování (Apartmán) Spacious Apartment in quiet surrounding. Apartmán Spacious Apartment in quiet surrounding se nachází v obci Ičići a nabízí balkon i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Spacious Apartment in quiet surrounding se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dora

9,7

Apartments Dora

Ubytování (Apartmány) Apartments Dora. Apartmány Dora se nacházejí v Ičići, 3,6 km od Opatije a 13 km od Rijeky, a mohou se pochlubit zahradou a slunnou terasou. Ubytování Apartments Dora se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Luxury apartment in Villa Alba

9,7

Luxury apartment in Villa Alba

Ubytování (Prázdninový dům) Luxury apartment in Villa Alba. Located in Ičići in the Istria region, Luxury apartment in Villa Alba features a garden. Ubytování Luxury apartment in Villa Alba se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Ocean Blue

9,7

Apartman Ocean Blue

Ubytování (Apartmán) Apartman Ocean Blue. Set in Ičići in the Istria region, Apartman Ocean Blue features a patio and garden views. Ubytování Apartman Ocean Blue se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family House Sara

9,7

Family House Sara

Ubytování (Prázdninový dům) Family House Sara. Situated in Ičići in the Istria region, Family House Sara has a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Family House Sara se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 819 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Kvarner

9,7

Holiday Home Kvarner

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Kvarner. Holiday Home Kvarner se nachází v Ičići, 50 km od Rabace, a nabízí restauraci, sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s výhledem do... Ubytování Holiday Home Kvarner se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Majda

9,6

Apartments Majda

Ubytování (Apartmán) Apartments Majda. Apartments Majda se nachází ve městě Ičići. Nabízí terasu. Ubytování Apartments Majda se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Apartmani Kadmen

9,6

Apartmani Kadmen

Ubytování (Apartmány) Apartmani Kadmen. Situated in Ika, 2.1 km from Lovran, Apartmani Kadmen features a bar and free WiFi. Ubytování Apartmani Kadmen se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Tony

9,6

Tony

Ubytování (Apartmán) Tony. Tony is set in Ičići. The accommodation is 3.1 km from Lovran, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Tony se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 065 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Modern 150m2 flat with rooftop swimming pool

9,6

Modern 150m2 flat with rooftop swimming pool

Ubytování (Apartmán) Modern 150m2 flat with rooftop swimming pool. Modern 150m2 flat with rooftop swimming pool is set in Ičići and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a terrace. Ubytování Modern 150m2 flat with rooftop swimming pool se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Krupic

9,6

Apartments Krupic

Ubytování (Apartmány) Apartments Krupic. Apartments Krupic nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a vstupem do zahrady v Opatiji, 9 km od chorvatského chodníku slávy Aleja Gwiazd. Ubytování Apartments Krupic se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Igor

9,6

Apartment Igor

Ubytování (Apartmán) Apartment Igor. Apartmán Igor se nachází v Ičići a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře a okolní hory. Ubytování Apartment Igor se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Villa Garden

9,5

Villa Garden

Ubytování (Apartmány) Villa Garden. Situated 6 km from Croatian Walk of Fame, Villa Garden offers an outdoor swimming pool, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytování Villa Garden se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Sara

9,5

Apartments Sara

Ubytování (Apartmány) Apartments Sara. Apartments Sara has sea views, free WiFi and free private parking, set in Ičići, 400 metres from Ika Beach. Ubytování Apartments Sara se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 150 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

RUŽMARIN

9,5

RUŽMARIN

Ubytování (Apartmán) RUŽMARIN. Situated in Ičići, just 70 metres from Ičići Beach, RUŽMARIN features beachfront accommodation with a garden, barbecue facilities and free WiFi. Ubytování RUŽMARIN se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Cerniar

9,5

Apartment Cerniar

Ubytování (Apartmán) Apartment Cerniar. Apartmán Cerniar se nachází 2,9 km od Opatije, 12 km od Rijeky a 36 km od Rabacu. Ubytování Apartment Cerniar se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Anicic

9,5

Apartments Anicic

Ubytování (Apartmány) Apartments Anicic. Apartments Anicic se nachází v Ičići, 5 km od místních pláží, 10 km od Opatije a 20 km od Rijeky, a nabízí ubytování s grilem a zahradou. Ubytování Apartments Anicic se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pool Apartment Maurina

9,5

Pool Apartment Maurina

Ubytování (Apartmán) Pool Apartment Maurina. Set in Ičići in the Istria region, Pool Apartment Maurina has a patio and pool views. Ubytování Pool Apartment Maurina se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Design apartments with rooftop swimming pool

9,5

Design apartments with rooftop swimming pool

Ubytování (Apartmán) Design apartments with rooftop swimming pool. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Design apartments with rooftop swimming pool is located in Ičići. Ubytování Design apartments with rooftop swimming pool se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sonia

9,5

Apartment Sonia

Ubytování (Apartmán) Apartment Sonia. Offering garden views, Apartment Sonia is an accommodation set in Ičići, 500 metres from Mali Raj Beach and 600 metres from Dog Beach. Ubytování Apartment Sonia se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Studio Laura

9,5

Studio Laura

Ubytování (Penzion) Studio Laura. Studio Laura is situated in Ičići and features a garden. All rooms boast a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Studio Laura se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Marijana

9,5

Apartments Marijana

Ubytování (Apartmány) Apartments Marijana. Apartments Marijana se nachází v městečku Ičići a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Marijana se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 982 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Triestina (LOV520)

9,5

Apartment Triestina (LOV520)

Ubytování (Apartmán) Apartment Triestina (LOV520). Apartmán Ferienwohnung Lovran 520S se nachází v obci Ičići a nabízá Wi-Fi zdarma dostupné ve všech prostorách. Ubytování Apartment Triestina (LOV520) se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Ičići Bellevue

9,5

Ičići Bellevue

Ubytování (Apartmány) Ičići Bellevue. Ičići Bellevue se nachází v Ičići, 3,6 km od Opatije a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ičići Bellevue se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 868 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Koric

9,4

Apartment Koric

Ubytování (Apartmán) Apartment Koric. Apartment Koric is set in Ičići and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Koric se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brooklyn Apartment

9,4

Brooklyn Apartment

Ubytování (Apartmán) Brooklyn Apartment. Brooklyn Apartment is located in Ičići and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytování Brooklyn Apartment se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).

Holiday Home Gobac

9,4

Holiday Home Gobac

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Gobac. Holiday Home Gobac poskytuje klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi v obci Ičići. Ubytování Holiday Home Gobac se nachází ve městě Ičići (Chorvatsko - Istrie).