Hledat

Ubytování

Apartment Stela Apartmán

Trnji 29, 23205 Bibinje, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Stela. Apartment Stela se nachází v Bibinje, 7 km od Zadaru. Nabízí zahradu s grilem, výhled do zahrady a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartment Stela se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování Apartment Stela

Součástí je vlastní koupelna s vanou a bidetem. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. V tomto ubytování s možností vlastního stravování je zajištěno i ložní prádlo a ručníky. Apartmán Stela je vzdálený 19 km od Biogradu na Moru, 46 km od Pagu a 6 km od zadarského letiště. K dispozici je posezení a kuchyň se sporákem a varnou deskou. Nabízí zahradu s grilem, výhled do zahrady a soukromé neplacené parkoviště. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Bibinje! Apartment Stela se nachází v Bibinje, 7 km od Zadaru.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje
 • Gril

Vybavení ubytování Apartment Stela

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Společná kuchyně
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Pračka
 • Ručníky
 • Bidet
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Vana
 • Povlečení
 • Společná toaleta
 • Vlastní koupelna
 • Sdílená koupelna
 • Jídelna
 • Posezení
 • Satelitní programy
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Celá jednotka se nachází v přízemí
 • Gril
 • Balkon
 • Terasa
 • Zahrada
 • Apartmán v budově
 • Výhled do zahrady
 • Denní úklid
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Bibinje

CROWONDER Bay Villa

10

CROWONDER Bay Villa

Ubytování (Vila) CROWONDER Bay Villa. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, CROWONDER Bay Villa is located in Bibinje. Ubytování CROWONDER Bay Villa se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bugarija

10

Bugarija

Ubytování (Apartmán) Bugarija. Featuring a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Bugarija can be found in Bibinje, close to Beach Punta Rozica and a 13-minute... Ubytování Bugarija se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Aqua

10

Aqua

Ubytování (Apartmán) Aqua. Prázdninový dům Tomislav & Božena se nachází v Bibinje. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Aqua se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "Josipa" Bibinje

10

Apartman "Josipa" Bibinje

Ubytování (Apartmán) Apartman "Josipa" Bibinje. Apartman "Josipa" Bibinje has a balcony and is set in Bibinje, within just 300 metres of Na Škaljici Beach and 300 metres of Sulterova vala Beach. Ubytování Apartman "Josipa" Bibinje se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Sara

10

Apartmani Sara

Ubytování (Apartmány) Apartmani Sara. Apartmány Sara jsou apartmány s kuchyní a Wi-Fi zdarma situované v Bibinje. K dispozici je i terasa. Ubytování Apartmani Sara se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Jaz

10

Apartment Jaz

Ubytování (Apartmán) Apartment Jaz. Apartmán Jaz se nachází v Bibinje a nabízí klimatizované ubytování s výhledem na moře. Ubytování Apartment Jaz se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sunset Apartment Padrele

10

Sunset Apartment Padrele

Ubytování (Apartmán) Sunset Apartment Padrele. Sunset Apartment Padrele se nachází v Bibinje. Nabízí gril a balkon. Ubytování Sunset Apartment Padrele se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments JS

10

Apartments JS

Ubytování (Apartmán) Apartments JS. Apartments JS se nachází v obci Bibinje a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Apartments JS se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 267 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gloria Ivana

9,9

Gloria Ivana

Ubytování (Apartmán) Gloria Ivana. Gloria Ivana is located in Bibinje and offers a garden and a terrace. Ubytování Gloria Ivana se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sea Relaxing Apartment

9,9

Sea Relaxing Apartment

Ubytování (Apartmán) Sea Relaxing Apartment. Boasting a patio with garden views, and barbecue facilities and a terrace, Sea Relaxing Apartment can be found in Bibinje, close to Sulterova vala Beach... Ubytování Sea Relaxing Apartment se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Cinthija

9,9

Apartment Cinthija

Ubytování (Apartmány) Apartment Cinthija. Set in a building with free bikes, Apartment Cinthija offers free WiFi. Secure parking garage is available on site. Ubytování Apartment Cinthija se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 491 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Helena

9,9

Apartments Helena

Ubytování (Apartmány) Apartments Helena. Located in Bibinje, 35 km from Vir, Apartments Helena provides a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Helena se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 377 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Floyd

9,9

Floyd

Ubytování (Apartmán) Floyd. Floyd is situated in Bibinje and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Floyd se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Martin

9,9

Apartmani Martin

Ubytování (Apartmány) Apartmani Martin. Apartmány Martin se nachází v Bibinje a nabízí ubytování s venkovním bazénem, zahradou a zázemím pro grilování. Ubytování Apartmani Martin se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Villa Anka

9,9

Apartments Villa Anka

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Anka. Apartments Villa Anka se nachází v Bibinje, 9 km od Zadaru. Nabízí Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Villa Anka se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Matea

9,8

Apartment Matea

Ubytování (Apartmán) Apartment Matea. Located in Bibinje in the Zadar County region, Apartment Matea features a terrace and garden views. Ubytování Apartment Matea se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Bozana Bibinje

9,8

Apartments Bozana Bibinje

Ubytování (Apartmány) Apartments Bozana Bibinje. Apartmány Bozana Bibinje se nachází v Bibinje, 34 km od Viru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Bozana Bibinje se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sun & Salt Apartments

9,8

Sun & Salt Apartments

Ubytování (Apartmány) Sun & Salt Apartments. Apartments Sun & Salt Apartments se nachází v Bibinje a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Sun & Salt Apartments se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Vesna

9,8

Apartman Vesna

Ubytování (Apartmán) Apartman Vesna. Apartmán Vesna se nachází v obci Bibinje a nabízí zahradu, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. K dispozici je také soukromý balkon. Ubytování Apartman Vesna se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Tina

9,8

Apartment Tina

Ubytování (Apartmán) Apartment Tina. Apartment Tina je apartmán s terasou situovaný v domě v centru Bibinje, jen 150 metrů od moře. Hosté tu mohou bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Tina se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 012 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Palma

9,8

Apartment Palma

Ubytování (Apartmán) Apartment Palma. Apartmán Palma se nachází přímo u pláže v Bibinje a nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Palma se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Amfora - First row by the sea

9,8

Villa Amfora - First row by the sea

Ubytování (Vila) Villa Amfora - First row by the sea. Villa Amfora - v první řadě u moře se nachází v Bibinje, 35 km od Brely. Nabízí Wi-Fi zdarma, soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Ubytování Villa Amfora - First row by the sea se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Punta Lovric

9,8

Apartments Punta Lovric

Ubytování (Apartmány) Apartments Punta Lovric. Apartmány Punta Lovric se nacházejí v Bibinje. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Punta Lovric se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Luxury Apartments SIKIRIC_2 with Fantastic View on the sea

9,8

Luxury Apartments SIKIRIC_2 with Fantastic View on the sea

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartments SIKIRIC_2 with Fantastic View on the sea. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Luxury Apartments SIKIRIC_2 with Fantastic View on the sea is set in Bibinje. Ubytování Luxury Apartments SIKIRIC_2 with Fantastic View on the sea se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melani

9,8

Melani

Ubytování (Apartmán) Melani. Melani is located in Bibinje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Melani se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 453 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Alena 1 i 2

9,8

Apartment Alena 1 i 2

Ubytování (Apartmány) Apartment Alena 1 i 2. Apartmán Alena 1 i 2 se nachází v Bibinje, 8 km od Zadaru a 18 km od Biogradu na Moru, a nabízí klimatizované ubytování. Ubytování Apartment Alena 1 i 2 se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 296 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mandi

9,8

Apartman Mandi

Ubytování (Apartmán) Apartman Mandi. Apartman Mandi se nachází přímo u pláže v Bibinje a nabízí bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartman Mandi se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Nikolina

9,8

Apartment Nikolina

Ubytování (Apartmány) Apartment Nikolina. Apartment Nikolina se nachází v Bibinje a nabízí ubytování s posezením, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Nikolina se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Dominik

9,8

Apartment Dominik

Ubytování (Apartmán) Apartment Dominik. Offering sea views, Apartment Dominik is an accommodation located in Bibinje, 400 metres from Na Škaljici Beach and 500 metres from Beach Punta Rozica. Ubytování Apartment Dominik se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Sunny Terrace

9,8

Apartment Sunny Terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunny Terrace. Set 400 metres from Sulterova vala Beach and 600 metres from Na Škaljici Beach, Apartment Sunny Terrace is in Bibinje and has barbecue facilities and a... Ubytování Apartment Sunny Terrace se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Lucijan

9,8

Apartment Lucijan

Ubytování (Apartmán) Apartment Lucijan. Apartmán Lucijan s bezplatným Wi-Fi a soukromým parkovištěm je situován v obci Bibinje, pouhých 7 km od Zadaru. Ubytování Apartment Lucijan se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Dubravka

9,7

Apartman Dubravka

Ubytování (Apartmán) Apartman Dubravka. Apartman Dubravka is located in Bibinje and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Dubravka se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Luxury Home Polo

9,7

Luxury Home Polo

Ubytování (Apartmány) Luxury Home Polo. Luxury Home Polo se nachází v Bibinji, 36 km od Viru. Zdarma nabízí jízdní kola a Wi-Fi. Apartmány jsou vybavené TV s plochou obrazovkou a pračkou. Ubytování Luxury Home Polo se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Dalmatia Infinity

9,7

Apartments Dalmatia Infinity

Ubytování (Apartmány) Apartments Dalmatia Infinity. Apartmány Dalmatia Infinity se nachází v Bibinje a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, terasou a přístupem do zahrady. Ubytování Apartments Dalmatia Infinity se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Kosalec

9,7

Apartments Kosalec

Ubytování (Apartmány) Apartments Kosalec. Apartments Kosalec se nachází v Bibinje v Zadarské župě, 7 km od Zadaru a 19 km od Biogradu na Moru. Ubytování Apartments Kosalec se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bibinje House

9,7

Bibinje House

Ubytování (Apartmán) Bibinje House. Featuring a patio with garden views, and a garden and barbecue facilities, Bibinje House can be found in Bibinje, close to Karabana Beach and 1. Ubytování Bibinje House se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Alfonso

9,7

Apartment Alfonso

Ubytování (Apartmán) Apartment Alfonso. Set in Bibinje in the Zadar County region, Apartment Alfonso has a garden. Ubytování Apartment Alfonso se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Velika obala

9,7

Apartment Velika obala

Ubytování (Apartmán) Apartment Velika obala. Located in Bibinje in the Zadar County region, Apartment Velika obala has a patio and garden views. Ubytování Apartment Velika obala se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Ante

9,7

Apartment Ante

Ubytování (Apartmán) Apartment Ante. Apartmán Ante se zahradou se nachází ve vesnici Bibinje v Zadarské župě. Na místě je terasa a gril. Ubytování Apartment Ante se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Sea la vie Holiday House

9,7

Sea la vie Holiday House

Ubytování (Penzion) Sea la vie Holiday House. Sea la vie Holiday House se nachází v obci Bibinje a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Všechny pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Sea la vie Holiday House se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Nina

9,7

Apartments Nina

Ubytování (Apartmány) Apartments Nina. Apartments Nina jsou klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi připojení k internetu, které se nacházejí v tradičním kamenném domě přímo u moře. Ubytování Apartments Nina se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Modern apartment Kristina

9,7

Modern apartment Kristina

Ubytování (Apartmán) Modern apartment Kristina. Boasting a terrace with garden views, a garden and barbecue facilities, Modern apartment Kristina can be found in Bibinje, close to Sulterova vala Beach... Ubytování Modern apartment Kristina se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Kiara Bibinje

9,7

Apartments Kiara Bibinje

Ubytování (Apartmány) Apartments Kiara Bibinje. Apartmány Kiara Bibinje se nacházejí ve vesnici Bibinje a nabízejí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a přístup do zahrady s grilem. Ubytování Apartments Kiara Bibinje se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lalic Gallery Villa

9,7

Lalic Gallery Villa

Ubytování (Apartmány) Lalic Gallery Villa. Offering a heated outdoor pool, Lalic Villa is situated in a quiet area in Bibinje in the Zadar County Region, 8 km from Zadar. Ubytování Lalic Gallery Villa se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Abbazia

9,7

Apartments Abbazia

Ubytování (Apartmány) Apartments Abbazia. Apartmány Abbazia se nachází v Bibinje v Zadarské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Abbazia se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Noa's Garden

9,7

Apartment Noa's Garden

Ubytování (Apartmán) Apartment Noa's Garden. Apartment Noa's Garden se nachází v Bibinje v Zadarské župě, 35 km od Viru. Ubytování Apartment Noa's Garden se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Adrian

9,7

Apartment Adrian

Ubytování (Apartmán) Apartment Adrian. Located in Bibinje, about 600 metres from the beach, the modernly furnished Apartment Adrian offers a terrace overlooking the sea. Ubytování Apartment Adrian se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

apartmani G&M

9,7

apartmani G&M

Ubytování (Apartmány) apartmani G&M. Apartmani G&M se nachází v Bibinje, 34 km od Viru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování apartmani G&M se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Kate

9,7

Apartment Kate

Ubytování (Apartmány) Apartment Kate. Set in Bibinje, 34 km from Vir, Apartment Kate offers a garden and free WiFi. The apartment provides a barbecue. Ubytování Apartment Kate se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Villa Kristina

9,7

Apartments Villa Kristina

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Kristina. Apartmány Villa Kristina se nachází v Bibinje, 34 km od Viru. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Villa Kristina se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Roko Kolinda 1

9,7

Apartment Roko Kolinda 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Roko Kolinda 1. Boasting a terrace and a 24-hour front desk, Apartment Roko Kolinda 1 is ideally located in Bibinje, 100 metres from Na Škaljici Beach and 300 metres from... Ubytování Apartment Roko Kolinda 1 se nachází ve městě Bibinje (Chorvatsko - Zadarská župa).