Hledat

Ubytování

Apartment Starigrad 6649c Apartmán

23244 Starigrad-Paklenica, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Starigrad 6649c. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Starigrad 6649c is set in Starigrad-Paklenica, within just 500 metres of Bluesun Camp Paklenica... Ubytování Apartment Starigrad 6649c se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Popis ubytování Apartment Starigrad 6649c

Popular points of interest near the apartment include Beach Plantaža, Beach Vecka Kula and Paklenica National Park. The nearest airport is Zadar Airport, 51 km from Apartment Starigrad 6649c. The apartment has 1 bedroom, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a fridge and an oven, and 1 bathroom with a shower. This property offers access to a terrace. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Starigrad 6649c is set in Starigrad-Paklenica, within just 500 metres of Bluesun Camp Paklenica Beach.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartment Starigrad 6649c

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Jídelna
 • Posezení
 • Satelitní programy
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech
 • Terasa
 • Pláž
 • Apartmán v budově

Jiná ubytování ve městě Starigrad-Paklenica

Hedon-Stone

10

Hedon-Stone

Ubytování (Apartmány) Hedon-Stone. Set 1.2 km from Paklenica National Park, Hedon-Stone offers accommodation with a balcony, as well as free bikes and a garden. Ubytování Hedon-Stone se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Ivan

9,9

Apartman Ivan

Ubytování (Apartmán) Apartman Ivan. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartman Ivan is situated in Starigrad-Paklenica. Ubytování Apartman Ivan se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup

9,9

Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup

Ubytování (Apartmány) Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region, with Paklenica National Park nearby, Apartamani Katarina vl. Ubytování Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ana.2

9,9

Apartment Ana.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana.2. Apartmán Ana.2 se nachází v obci Starigrad-Paklenica, 2,1 km od Národního parku Paklenica. Tento apartmán nabízí kuchyni a terasu. Ubytování Apartment Ana.2 se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Plitvice

9,8

Apartment Plitvice

Ubytování (Apartmán) Apartment Plitvice. Apartmán Plitvice se nachází v obci Starigrad-Paklenica, 1,1 km od národního parku Paklenica. Nabízí výhled na hory, zahradu a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Plitvice se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Marina

9,8

Apartments Marina

Ubytování (Apartmány) Apartments Marina. Offering a barbecue and sun terrace, Apartments Marina is set in Starigrad-Paklenica in the Zadar County Region. Paklenica National Park is 6 km away. Ubytování Apartments Marina se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Branka

9,8

Apartman Branka

Ubytování (Apartmány) Apartman Branka. Apartman Branka se nachází v Starigrad-Paklenica a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístup do zahrady. Ubytování Apartman Branka se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Merion

9,8

Apartments Merion

Ubytování (Apartmány) Apartments Merion. Set in Starigrad-Paklenica, Apartments Merion is 2.1 km from Paklenica National Park. Free WiFi is available and free private parking is available on site. Ubytování Apartments Merion se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Andjela

9,8

Apartment Andjela

Ubytování (Apartmány) Apartment Andjela. Apartmány Andjela jsou klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady situované ve Starigradu-Paklenica, 4,1 km od Národního parku... Ubytování Apartment Andjela se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Jadranka

9,8

Apartmani Jadranka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Jadranka. Apartmani Jadranka se nachází v obci Starigrad-Paklenica, 4,1 km od národního parku Paklenica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady. Ubytování Apartmani Jadranka se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax

9,8

Relax

Ubytování (Apartmány) Relax. Relax jsou apartmány s Wi-Fi zdarma a přístupem do zahrady situované ve Starigradu-Paklenica, 1,7 km od národního parku Paklenica. Ubytování Relax se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Berno

9,8

Apartmani Berno

Ubytování (Apartmány) Apartmani Berno. Apartmani Berno nabízí dobře vybavené ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Starigrad-Paklenica, 3 km od Národního parku Paklenica. Ubytování Apartmani Berno se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Paklenica

9,7

Apartments Paklenica

Ubytování (Bed and breakfast) Apartments Paklenica. Apartmány Paklenica se nacházejí v letovisku Starigrad-Paklenica, 700 metrů od národního parku Paklenica. Ubytování Apartments Paklenica se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Marija

9,7

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Apartments Marija se nachází ve městě Starigrad-Paklenica. Nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Argyruntum Apartments

9,7

Argyruntum Apartments

Ubytování (Apartmány) Argyruntum Apartments. Apartmány Argyruntum s velkou zahradou s posezením a grilem jsou situované 400 metrů od moře a 1 km od centra městečka Starigrad Paklenica. Ubytování Argyruntum Apartments se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Apolon

9,7

Apartmani Apolon

Ubytování (Apartmány) Apartmani Apolon. Apartmány Apolon se nachází v obci Starigrad-Paklenica a nabízí ubytování s posezením a TV s plochou obrazovkou. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Apolon se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Žile

9,7

Apartments Žile

Ubytování (Apartmány) Apartments Žile. Apartmány Žile se nachází v obci Starigrad-Paklenica a nabízí ubytování s terasou a kuchyní. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Apartments Žile se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Starigrad Paklenica

9,7

Apartments Starigrad Paklenica

Ubytování (Apartmány) Apartments Starigrad Paklenica. Apartmány Starigrad Paklenica je ubytování ve vsi Starigrad Paklenica a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Ubytování Apartments Starigrad Paklenica se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Lokvica

9,7

Apartment Lokvica

Ubytování (Apartmán) Apartment Lokvica. Boasting a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Apartment Lokvica can be found in Starigrad-Paklenica, close to Beach Plantaža... Ubytování Apartment Lokvica se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Dalmacija

9,7

Apartments Dalmacija

Ubytování (Apartmány) Apartments Dalmacija. Apartments Dalmacija se nachází ve vesnici Starigrad-Paklenica, 2,3 km od národního parku Paklenica. Nabízí restauraci, výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Dalmacija se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bosi i Goli

9,7

Bosi i Goli

Ubytování (Apartmány) Bosi i Goli. Apartmán Bosi i Goli se nachází ve městě Starigrad-Paklenica, 3,5 km od národního parku Paklenica. Nabízí gril a Wi-Fi zdarma. Ubytování Bosi i Goli se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Toce

9,7

Apartmani Toce

Ubytování (Apartmány) Apartmani Toce. Apartmani Toce features sea views, free WiFi and free private parking, set in Starigrad-Paklenica, 3.2 km from Paklenica National Park. Ubytování Apartmani Toce se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Veca

9,6

Villa Veca

Ubytování (Apartmány) Villa Veca. Vila Veca se nachází v obci Starigrad-Paklenica, pouhých 2,7 km od národního parku Paklenica. Ubytování Villa Veca se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Matilda

9,6

Matilda

Ubytování (Apartmán) Matilda. Apartmán Matilda se nachází v obci Starigrad-Paklenica a nabízí zahradu a soukromou terasu. Ubytování Matilda se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 353 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Jelena

9,6

Kuća za odmor Jelena

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Jelena. Boasting garden views, Kuća za odmor Jelena offers accommodation with a garden, a private beach area and a terrace, around 8 km from Paklenica National... Ubytování Kuća za odmor Jelena se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petra

9,6

Apartment Petra

Ubytování (Apartmány) Apartment Petra. Apartmán Petra se nachází ve městě Starigrad-Paklenica a nabízí výhled na moře, zahradu, zázemí pro grilování a terasu. Ubytování Apartment Petra se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Anića Kuk

9,6

Apartment Anića Kuk

Ubytování (Apartmány) Apartment Anića Kuk. Apartmán Anića Kuk se nachází v obci Starigrad-Paklenica a nabízí přístup do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Anića Kuk se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Lavanda

9,6

Apartments Lavanda

Ubytování (Apartmány) Apartments Lavanda. Apartmány Lavanda se nachází ve městě Starigrad-Paklenica a nabízí ubytování s přístupem do zahrady. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Lavanda se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Korina

9,6

Apartmani Korina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Korina. Apartmani Korina se nachází ve vesnici Starigrad-Paklenica, 1,1 km od národního parku Paklenica. Ubytování Apartmani Korina se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Starigrad House

9,6

Starigrad House

Ubytování (Prázdninový dům) Starigrad House. Set in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region, Starigrad House features a garden. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Starigrad House se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Zdenka

9,6

Apartments Zdenka

Ubytování (Apartmány) Apartments Zdenka. Apartments Zdenka poskytuje ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zařízeným balkonem. Ubytování Apartments Zdenka se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Antonija

9,6

Apartments Antonija

Ubytování (Apartmány) Apartments Antonija. Apartmány Antonija se nacházejí v obci Starigrad-Paklenica, 3,2 km od národního parku Paklenica. Nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartments Antonija se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Mila

9,6

Apartmani Mila

Ubytování (Apartmány) Apartmani Mila. Apartmány Mila se nacházejí v obci Starigrad-Paklenica v Zadarské župě, 9 km od národního parku Paklenica, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu... Ubytování Apartmani Mila se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTMANI 4 PALME

9,6

APARTMANI 4 PALME

Ubytování (Apartmány) APARTMANI 4 PALME. Set in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Paklenica National Park reachable within 2. Ubytování APARTMANI 4 PALME se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartment Duda

9,6

Apartment Duda

Ubytování (Apartmány) Apartment Duda. Apartmán Duda se nachází 3 km od národního parku Paklenica. Nabízí gril a klimatizované apartmány s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Duda se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 147 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Pepa Starigrad Paklenica

9,6

Apartment Pepa Starigrad Paklenica

Ubytování (Apartmán) Apartment Pepa Starigrad Paklenica. Apartment Pepa Starigrad Paklenica is set in Starigrad-Paklenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Pepa Starigrad Paklenica se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartman Janja

9,6

Apartman Janja

Ubytování (Apartmán) Apartman Janja. Apartman Janja se nachází v obci Starigrad-Paklenica, necelý 1 km od Národního parku Paklenica. Ubytování Apartman Janja se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Lucija

9,6

Lucija

Ubytování (Apartmány) Lucija. Lucija se nachází 1,2 km od národního parku Paklenica a nabízí ubytování s balkonem a terasou. Ubytování Lucija se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Lea

9,5

Apartmani Lea

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lea. Situated in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Beach Seline reachable within 200 metres, Apartmani Lea features accommodation with free... Ubytování Apartmani Lea se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stone House Marasovic

9,5

Stone House Marasovic

Ubytování (Prázdninový dům) Stone House Marasovic. Stone House Marasovic se nachází u vstupu na území národního parku Paklenica, pouhých 700 metrů od pláže obce Starigrad, a nabízí apartmán s možností... Ubytování Stone House Marasovic se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Trošelj

9,5

Apartment Trošelj

Ubytování (Apartmány) Apartment Trošelj. Apartment Trošelj se nachází v Starigradu, 1,5 km od národního parku Paklenica. Ubytování Apartment Trošelj se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa francesca

9,5

Villa francesca

Ubytování (Apartmány) Villa francesca. Set 800 metres from Paklenica National Park, Villa francesca offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a terrace. Ubytování Villa francesca se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amari

9,5

Amari

Ubytování (Apartmány) Amari. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Paklenica National Park reachable within 3. Ubytování Amari se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Goga

9,5

Apartmani Goga

Ubytování (Apartmány) Apartmani Goga. Situated in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Paklenica National Park reachable within 3. Ubytování Apartmani Goga se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartments Petancic

9,5

Apartments Petancic

Ubytování (Apartmán) Apartments Petancic. Apartments Petančic se nachází ve vesnici Starigrad-Paklenica, 46 km od Zadaru, a nabízí klimatizované ubytování. Biograd na Moru je vzdálený 70 km. Ubytování Apartments Petancic se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Adriana

9,5

Apartments Adriana

Ubytování (Apartmány) Apartments Adriana. Apartments Adriana se nachází v obci Starigrad Paklenica a nabízí ubytování se zázemím pro grilování, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Adriana se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Villa Marijana-Direktno na moru

9,5

Villa Marijana-Direktno na moru

Ubytování (Apartmány) Villa Marijana-Direktno na moru. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Paklenica National Park reachable within 3 km, Villa Marijana-Direktno na moru provides... Ubytování Villa Marijana-Direktno na moru se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 751 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Domagoj

9,5

Apartment Domagoj

Ubytování (Apartmán) Apartment Domagoj. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region, Apartment Domagoj features a terrace and garden views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment Domagoj se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Apartmani Krapić

9,5

Apartmani Krapić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Krapić. Apartmani Krapić se nachází v obci Starigrad-Paklenica, 7 km od národního parku Paklenica, a nabízí ubytování s klimatizací a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmani Krapić se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Vila Velvet

9,5

Vila Velvet

Ubytování (Apartmány) Vila Velvet. Vila Velvet has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Starigrad-Paklenica, 500 metres from Beach Plantaža. Ubytování Vila Velvet se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa).

Holiday Home Ante

9,5

Holiday Home Ante

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ante. Prázdninový dům Ante s balkonem s výhledem na moře, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm se nachází v obci Starigrad-Paklenica, pouhých 150... Ubytování Holiday Home Ante se nachází ve městě Starigrad-Paklenica (Chorvatsko - Zadarská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)