Hledat

Ubytování

Apartment Ravni 30 Apartmán

52220 Ravni, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Ravni 30. Apartment Ravni 30 is situated in Ravni. The air-conditioned accommodation is 16 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Apartment Ravni 30 se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Apartment Ravni 30

An outdoor swimming pool and barbecue facilities are available for guests at the apartment to use. Apartment Ravni 30 is situated in Ravni. The apartment has 2 bedrooms, a TV with satellite channels and a fully equipped kitchen that provides guests with a microwave and a fridge. The nearest airport is Pula Airport, 51 km from Apartment Ravni 30. The air-conditioned accommodation is 16 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Bazén
 • Domácí zvířata povolena

Vybavení ubytování Apartment Ravni 30

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • Satelitní programy
 • TV
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Bazén
 • Venkovní bazén
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Jiná ubytování ve městě Ravni

Residence4a-Appartamento Rosso

9,9

Residence4a-Appartamento Rosso

Ubytování (Apartmán) Residence4a-Appartamento Rosso. Residence4a-Appartamento Rosso is set in Ravni and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Residence4a-Appartamento Rosso se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Gino

9,8

Apartment Gino

Ubytování (Apartmán) Apartment Gino. Tento apartmán se nachází v Ravni, 40 km od Opatije, a má zahradu s terasou. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Apartmán nabízí posezení a kuchyň. Ubytování Apartment Gino se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Victory Ravni

9,8

Victory Ravni

Ubytování (Apartmány) Victory Ravni. Apartmány Victory Ravni se nachází v letovisku Ravni, 17 km od města Rabac, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Victory Ravni se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence4a-Appartamento Bianco

9,7

Residence4a-Appartamento Bianco

Ubytování (Apartmán) Residence4a-Appartamento Bianco. Residence4a-Appartamento Bianco se nachází v obci Ravni, 17 km od Rabace, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným... Ubytování Residence4a-Appartamento Bianco se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Studio Apartment Nature

9,7

Studio Apartment Nature

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Nature. Studiový Apartmán Nature se nachází v Ravni, 17 km od Rabače, a nabízí klimatizované pokoje s terasou, Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Studio Apartment Nature se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Ivana

9,5

Apartments Ivana

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivana. Apartments Ivana se nachází v Ravni a nabízí ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Ivana se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Nicole

9,5

Nicole

Ubytování (Apartmán) Nicole. Nicole se nachází v Labinu, 16 km od Rabace, a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a výhled na moře. Ubytování Nicole se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Vesna

9,4

Apartment Vesna

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna. Apartment Vesna nabízí ubytování ve městě Ravni, 40 km od Opatije a 43 km od města Rovinj. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 29 km od Puly. Ubytování Apartment Vesna se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Tihana

9,4

Apartment Tihana

Ubytování (Apartmán) Apartment Tihana. Apartmán Tihana se nachází ve městě Ravni v Istrii a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Tihana se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Areta

9,3

Apartment Areta

Ubytování (Apartmány) Apartment Areta. Apartment Areta se nachází v obci Ravni a nabízí ubytování s vlastním stravováním, zahradou, terasou a Wi-Fi připojením zdarma. Ubytování Apartment Areta se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Fidens No Contact Check In

9,2

Apartments Fidens No Contact Check In

Ubytování (Apartmány) Apartments Fidens No Contact Check In. Apartmány Fidens se nachází v obci Ravni, 16 km od Rabacu, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Fidens No Contact Check In se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Stanic

9,1

Apartments Stanic

Ubytování (Apartmány) Apartments Stanic. Apartmány Stanic se nachází v Ravni a nabízí gril. Opatija je 40 km daleko. Ubytování má klimatizaci i posezení. Některé mají terasu nebo balkon. Ubytování Apartments Stanic se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Branko

9,1

Apartment Branko

Ubytování (Apartmán) Apartment Branko. Apartmán Branko se nachází v obci Ravni a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Apartment Branko se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ornela

8,9

Apartment Ornela

Ubytování (Apartmán) Apartment Ornela. Situated in Ravni in the Istria region, Apartment Ornela has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Ornela se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

4 Roses Apartment

8,6

4 Roses Apartment

Ubytování (Apartmán) 4 Roses Apartment. 4 Roses Apartment se nachází u pláže ve městě Ravni, 16 km od Rabacu, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování 4 Roses Apartment se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ravni M-541

Apartment Ravni M-541

Ubytování (Apartmán) Apartment Ravni M-541. Situated in Ravni in the Istria region, Apartment Ravni M-541 is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Apartment Ravni M-541 se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ani 2

Apartment Ani 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Ani 2. Situated in Ravni in the Istria region, Apartment Ani 2 has a balcony and garden views. Ubytování Apartment Ani 2 se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

IVAN

IVAN

Ubytování (Apartmán) IVAN. IVAN se nachází u pláže v Ravni a nabízi ubytování s balkonem. Apartmán má klimatizaci, 2 ložnice, satelitní TV a kuchyň s lednicí a sporákem. Ubytování IVAN se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 980 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ravni *LXXIX *

Apartment Ravni *LXXIX *

Ubytování (Apartmán) Apartment Ravni *LXXIX *. Apartment Ravni *LXXIX * is situated in Ravni. The air-conditioned accommodation is 16 km from Rabac, and guests benefit from private parking available on... Ubytování Apartment Ravni *LXXIX * se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Ravni/Istrien 8872

Apartment in Ravni/Istrien 8872

Ubytování (Apartmány) Apartment in Ravni/Istrien 8872. Situated in Ravni in the Istria region, Apartment in Ravni/Istrien 8872 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment in Ravni/Istrien 8872 se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartments in Ravni/Istrien 30442

Apartments in Ravni/Istrien 30442

Ubytování (Apartmány) Apartments in Ravni/Istrien 30442. Set in Ravni in the Istria region, Apartments in Ravni/Istrien 30442 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments in Ravni/Istrien 30442 se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ravni 29

Apartment Ravni 29

Ubytování (Apartmán) Apartment Ravni 29. Apartment Ravni 29 is situated in Ravni. The air-conditioned accommodation is 16 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Apartment Ravni 29 se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ravni IV

Apartment Ravni IV

Ubytování (Apartmán) Apartment Ravni IV. Apartment Ravni IV is set in Ravni and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Ravni IV se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Areta 2

Apartment Areta 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Areta 2. Located in Ravni in the Istria region, Apartment Areta 2 features a terrace and sea views. Ubytování Apartment Areta 2 se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Residence4a-Appartamento Verde

Residence4a-Appartamento Verde

Ubytování (Apartmán) Residence4a-Appartamento Verde. Residence4a-Appartamento Verde nabízí ubytování v obci Ravni s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Najdete zde zázemí pro grilování, zahradu a terasu. Ubytování Residence4a-Appartamento Verde se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartments in Ravni/Istrien 30383

Apartments in Ravni/Istrien 30383

Ubytování (Apartmány) Apartments in Ravni/Istrien 30383. Situated in Ravni in the Istria region, Apartments in Ravni/Istrien 30383 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments in Ravni/Istrien 30383 se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 861 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing home in Ravni w/ Jacuzzi, WiFi and 1 Bedrooms

Amazing home in Ravni w/ Jacuzzi, WiFi and 1 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Ravni w/ Jacuzzi, WiFi and 1 Bedrooms. Amazing home in Ravni w/ Jacuzzi, WiFi and 1 Bedrooms is set in Ravni and offers barbecue facilities. Ubytování Amazing home in Ravni w/ Jacuzzi, WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 204 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ravni *LXXX *

Apartment Ravni *LXXX *

Ubytování (Apartmán) Apartment Ravni *LXXX *. Apartment Ravni *LXXX * is located in Ravni. The air-conditioned accommodation is 16 km from Rabac, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytování Apartment Ravni *LXXX * se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ani

Apartment Ani

Ubytování (Apartmán) Apartment Ani. Featuring a garden, Apartment Ani provides accommodation in Ravni with free WiFi and sea views. Ubytování Apartment Ani se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).

One-Bedroom Apartment in Ravni

One-Bedroom Apartment in Ravni

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Ravni. One-Bedroom Apartment in Ravni is situated in Ravni and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Ravni se nachází ve městě Ravni (Chorvatsko - Istrie).