Hledat

Ubytování

Apartment Podaca 6050b Apartmán

21335 Podaca, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Podaca 6050b. Set in Podaca in the Split-Dalmatia County region, Apartment Podaca 6050b has a terrace. Ubytování Apartment Podaca 6050b se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Popis ubytování Apartment Podaca 6050b

Makarska is 37 km from the apartment, while Brela is 50 km away. The apartment features 1 bedroom, a TV with satellite channels, an equipped kitchen with a fridge and a stovetop, and 1 bathroom with a shower. The accommodation is 46 km from Baška Voda, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Set in Podaca in the Split-Dalmatia County region, Apartment Podaca 6050b has a terrace.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma

Vybavení ubytování Apartment Podaca 6050b

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Lednička
 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení
 • Satelitní programy
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Celá jednotka se nachází v přízemí
 • Terasa
 • Pláž
 • Apartmán v budově

Jiná ubytování ve městě Podaca

Apartments Bonaca

9,9

Apartments Bonaca

Ubytování (Apartmány) Apartments Bonaca. Set in Podaca, 32 km from Tučepi, Apartments Bonaca offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartments Bonaca se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kristin

9,9

Apartman Kristin

Ubytování (Privát) Apartman Kristin. Apartman Kristin se nachází ve městě Podaca, 32 km od Tučepi, a nabízí zahradu, terasu, klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi i soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Kristin se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Tole Villa Podaca

9,8

Tole Villa Podaca

Ubytování (Prázdninový dům) Tole Villa Podaca. Prázdninový dům Tole Villa Podaca se nachází v obci Podaca a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na zahradu. Ubytování Tole Villa Podaca se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartman Anicic

9,8

Apartman Anicic

Ubytování (Apartmány) Apartman Anicic. Apartmány Anicic se nachází v Podace a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a kuchyní. Ubytování Apartman Anicic se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Ante

9,7

Apartments Ante

Ubytování (Apartmány) Apartments Ante. Apartmány Ante se zahradou a bezplatným Wi-Fi se nachází v obci Podaca, jen 32 km od Tučepi. Ubytování Apartments Ante se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Šantić

9,7

Apartments Šantić

Ubytování (Apartmány) Apartments Šantić. Apartmány Šantić se nachází ve vesnici Podaca, 34 km od Tučepi, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Šantić se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments with a parking space Podaca (Makarska) - 6736

9,6

Apartments with a parking space Podaca (Makarska) - 6736

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Podaca (Makarska) - 6736. Apartmán Podaca 6736a se nachází v obci Podaca ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí terasu a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartments with a parking space Podaca (Makarska) - 6736 se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Tea

9,6

Apartments Tea

Ubytování (Apartmány) Apartments Tea. Apartmány Tea se nachází ve městě Podaca. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartments Tea se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmants Matic

9,6

Apartmants Matic

Ubytování (Apartmány) Apartmants Matic. Apartmány Matic se nachází v letovisku Podaca, 46 km od Bašky Vody, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmants Matic se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Iva Apartments

9,6

Iva Apartments

Ubytování (Apartmány) Iva Apartments. Apartmány Iva se nacházejí v městečku Podaca a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i kuchyň. Ve všech případech je k dispozici terasa s výhledem na hory. Ubytování Iva Apartments se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Iva

9,6

Villa Iva

Ubytování (Apartmány) Villa Iva. Apartmány Villa Iva se nacházejí v obci Podaca, 46 km od městečka Baška Voda, a nabízejí gril a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Villa Iva se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Vesna

9,5

Apartment Vesna

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna. Located in Podaca in the Split-Dalmatia County region, Apartment Vesna has a terrace. Ubytování Apartment Vesna se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Villa Ivva

9,5

Apartments Villa Ivva

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Ivva. Apartments Villa se nachází v Podaci a nabízí ubytování s vlastním stravováním a bezplatným Wi-Fi. Ubytování se nachází 260 metrů od nejbližší pláže. Ubytování Apartments Villa Ivva se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Orca

9,5

Villa Orca

Ubytování (Apartmány) Villa Orca. Villa Orca nabízí klimatizované ubytování v obci Podaca. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě. Ubytování Villa Orca se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Guesthouse Podaca

9,4

Guesthouse Podaca

Ubytování (Penzion) Guesthouse Podaca. Penzion Podaca se nachází ve městě Podaca a nabízí klimatizované pokoje s balkonem a výhledem na moře. Ubytování Guesthouse Podaca se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani podaca

9,3

Apartmani podaca

Ubytování (Penzion) Apartmani podaca. Apartmani podaca se nachází ve městě Podaca a nabízí zahradu. Ubytování Apartmani podaca se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments with a parking space Podaca (Makarska) - 11748

9,3

Apartments with a parking space Podaca (Makarska) - 11748

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Podaca (Makarska) - 11748. Tento klimatizovaný apartmán s balkonem se nachází v letovisku Podaca, 31 km od města Međugorje. Ubytování Apartments with a parking space Podaca (Makarska) - 11748 se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartmani Stula

9,2

Apartmani Stula

Ubytování (Apartmány) Apartmani Stula. Apartmány Stula se nachází v obci Podaca, 45 km od Bašky Vody. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Stula se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Nelo

9,2

Villa Nelo

Ubytování (Apartmány) Villa Nelo. Villa Nelo se nachází hned u oblázkové pláže. Nabízí klimatizované apartmány se zařízeným balkonem nebo terasou s výhledem na moře. Ubytování Villa Nelo se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa Falcon

9,2

Villa Falcon

Ubytování (Penzion) Villa Falcon. Penzion Villa Falcon stojí v letovisku Podaca a hostům nabízí soukromou pláž, sezónní venkovní bazén, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi v... Ubytování Villa Falcon se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Casa Del Sole

9,2

Casa Del Sole

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Del Sole. Casa Del Sole se nachází ve městě Podaca v Splitsko-dalmatské župě. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře a hory. Ubytování Casa Del Sole se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 990 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

MORENIA All Inclusive Resort

9,1

MORENIA All Inclusive Resort

Ubytování (Hotel) MORENIA All Inclusive Resort. MORENIA All Inclusive Resort se nachází ve vesnici Podaca, 50 metrů od pláže Podkapec. Ubytování MORENIA All Inclusive Resort se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Stanković

9

Apartmani Stanković

Ubytování (Apartmány) Apartmani Stanković. Apartmány Stanković se nachází v letovisku Podaca, 32 km od Tučepi, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Stanković se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments PEHAR

9

Apartments PEHAR

Ubytování (Apartmány) Apartments PEHAR. Apartmány PEHAR se nachází v Podace ve Splitsko-dalmatské župě, 100 metrů od pláže Ravanje, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu, vybavení pro grilování a... Ubytování Apartments PEHAR se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalaba I

8,9

Kalaba I

Ubytování (Apartmány) Kalaba I. Kalaba I se nachází ve městě Podaca a nabízí apartmány s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou a možnost využívat zahradu s... Ubytování Kalaba I se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Podaca (Makarska) - 6902

8,9

Apartments by the sea Podaca (Makarska) - 6902

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Podaca (Makarska) - 6902. Apartments by the sea Podaca (Makarska) - 6902 se nachází ve městě Podaca. Nabízí 3 apartmány se soukromým balkonem. Ubytování Apartments by the sea Podaca (Makarska) - 6902 se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Kalaba II

8,8

Apartment Kalaba II

Ubytování (Apartmány) Apartment Kalaba II. Apartment Kalaba II nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a venkovním bazénem v obci Podaca. Ubytování Apartment Kalaba II se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Baric

8,7

Apartments Baric

Ubytování (Apartmány) Apartments Baric. Apartments Baric leží ve městě Podaca ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Baric se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments with a parking space Podaca (Makarska) - 15748

8,6

Apartments with a parking space Podaca (Makarska) - 15748

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Podaca (Makarska) - 15748. Apartments with a parking space Podaca (Makarska) - 15748 se nachází v obci Podaca a nabízí kuchyň, posezení, TV a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments with a parking space Podaca (Makarska) - 15748 se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vistica Apartment

8,6

Vistica Apartment

Ubytování (Apartmány) Vistica Apartment. Apartmány Vistica se nacházejí v obci Podaca. Nabízejí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vistica Apartment se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Villa mali Ivan

8,6

Villa mali Ivan

Ubytování (Apartmány) Villa mali Ivan. Apartmány mali Ivan se nacházejí v obci Podaca, 50 km od obce Brela, a nabízejí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. K apartmánům patří také terasa. Ubytování Villa mali Ivan se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Podaca 6745e

8,6

Studio Podaca 6745e

Ubytování (Apartmán) Studio Podaca 6745e. Studio Podaca 6745e se nachází v obci Podaca. Nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na moře a balkon. Ubytování Studio Podaca 6745e se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Vesna

8,5

Apartment Vesna

Ubytování (Apartmány) Apartment Vesna. Apartment Vesna se nachází ve městě Podaca, 46 km od města Baška Voda, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Vesna se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Vila Angel

8,3

Vila Angel

Ubytování (Penzion) Vila Angel. Vila Angel se nachází ve vesnici Podaca a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a za příplatek lze zajistit soukromé parkování. Ubytování Vila Angel se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Pansion Ana

8,1

Pansion Ana

Ubytování (Apartmány) Pansion Ana. Pansion Ana se nachází ve vesnici Podaca, 46 km od Bašky Vody, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pansion Ana se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 905 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments by the sea Podaca (Makarska) - 6745

8

Apartments by the sea Podaca (Makarska) - 6745

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Podaca (Makarska) - 6745. Apartments by the sea Podaca (Makarska) - 6745 se nachází ve vesnici Podaca a nabízí 2hvězdičkové ubytování s klimatizací, vlastní koupelnou a bezplatným... Ubytování Apartments by the sea Podaca (Makarska) - 6745 se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments Primorac Podaca

7,6

Apartments Primorac Podaca

Ubytování (Apartmány) Apartments Primorac Podaca. Apartmány Primorac Podaca se nachází uprostřed zahrady, jen 200 metrů od moře ve městě Podaca. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Primorac Podaca se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Podaca 6745b

7,4

Studio Podaca 6745b

Ubytování (Apartmán) Studio Podaca 6745b. Studio Podaca 6745b se nachází v letovisku Podaca. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Studio Podaca 6745b se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Podaca (Makarska) - 6874

7

Apartments by the sea Podaca (Makarska) - 6874

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Podaca (Makarska) - 6874. Apartmány Podaca 6874a se nacházejí v letovisku Podaca a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, posezení a TV. Ubytování Apartments by the sea Podaca (Makarska) - 6874 se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartments by the sea Brist (Makarska) - 506

6,9

Apartments by the sea Brist (Makarska) - 506

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Brist (Makarska) - 506. Apartmán Brist 506d se nachází v letovisku Podaca a nabízí možnost vlastního stravování, terasu a bezplatné Wi-Fi. Do města Međugorje je to odtud 30 km. Ubytování Apartments by the sea Brist (Makarska) - 506 se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Brist 506f

6,2

Apartment Brist 506f

Ubytování (Apartmán) Apartment Brist 506f. Apartment Brist 506f nabízí ubytování s balkonem v obci Podaca. Výhled směřuje na moře a k dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Brist 506f se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Brist 505a

Apartment Brist 505a

Ubytování (Apartmán) Apartment Brist 505a. Apartment Brist 505a se nachází v Podači ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře. Ubytování Apartment Brist 505a se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 708 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Brist 6867a

Apartment Brist 6867a

Ubytování (Apartmán) Apartment Brist 6867a. Located in Podaca in the Split-Dalmatia County region, Apartment Brist 6867a features a balcony and sea views. Ubytování Apartment Brist 6867a se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Apartment Brist 9674b

Apartment Brist 9674b

Ubytování (Apartmán) Apartment Brist 9674b. Tento apartmán se nachází v Podace, 30 km od Medžugorie. Nabízí terasu s výhledem na moře a ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Brist 9674b se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Podaca Apartment 1

Podaca Apartment 1

Ubytování (Apartmán) Podaca Apartment 1. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Podaca, 32 km od Medžugorje a 29 km od Makarské. Součástí apartmánu je kuchyň s ledničkou a varnou deskou. Ubytování Podaca Apartment 1 se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Podaca 4734d

Studio Podaca 4734d

Ubytování (Apartmán) Studio Podaca 4734d. Situated in Podaca in the Split-Dalmatia County region, Studio Podaca 4734d is a 2-star property boasting free WiFi. Ubytování Studio Podaca 4734d se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Podaca 4747d

Studio Podaca 4747d

Ubytování (Apartmán) Studio Podaca 4747d. Situated in Podaca in the Split-Dalmatia County region, Studio Podaca 4747d has a balcony. Ubytování Studio Podaca 4747d se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Podaca 4747e

Studio Podaca 4747e

Ubytování (Apartmán) Studio Podaca 4747e. Studio Podaca 4747e is located in Podaca. The accommodation is 45 km from Baška Voda, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Studio Podaca 4747e se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Podaca 516a

Studio Podaca 516a

Ubytování (Apartmán) Studio Podaca 516a. Studio Podaca 516a is set in Podaca. The accommodation is 46 km from Baška Voda, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available... Ubytování Studio Podaca 516a se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 449 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Podaca 16114e

Studio Podaca 16114e

Ubytování (Apartmán) Studio Podaca 16114e. Located in Podaca in the Split-Dalmatia County region, Studio Podaca 16114e features a terrace. Ubytování Studio Podaca 16114e se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Studio Podaca 2613c

Studio Podaca 2613c

Ubytování (Apartmán) Studio Podaca 2613c. Situated in Podaca in the Split-Dalmatia County region, Studio Podaca 2613c is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytování Studio Podaca 2613c se nachází ve městě Podaca (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)