Hledat

Ubytování

Apartment Plomin V Apartmán

52234 Plomin, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Plomin V. Tříhvězdičkové ubytování Apartment Plomin V se nachází v istrijské obci Plomin, 25 km od Opatije. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Plomin V se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Apartment Plomin V

Apartment Plomin V leží 43 km od Rovinje. Tříhvězdičkové ubytování Apartment Plomin V se nachází v istrijské obci Plomin, 25 km od Opatije. V apartmánu je TV a kuchyň s mikrovlnnou troubou, lednicí a kávovarem. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Na letiště Rijeka je to 32 km.

Vybavení ubytování Apartment Plomin V

 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Kávovar
 • Varná deska
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Sprcha
 • Satelitní programy
 • TV
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Plomin

Apartment Silva

9,9

Apartment Silva

Ubytování (Apartmán) Apartment Silva. Apartment Silva poskytuje klimatizované ubytování se zahradou, sdílenou kuchyní, sdíleným loungem a bezplatným Wi-Fi v obci Plomin, 24 km od letoviska... Ubytování Apartment Silva se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Apartmani Vozila

9,7

Apartmani Vozila

Ubytování (Penzion) Apartmani Vozila. Apartmani Vozila is located in Plomin. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmani Vozila se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Poseidon

9,7

Poseidon

Ubytování (Apartmány) Poseidon. Apartmány Poseidon se nachází v obci Plomin. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Poseidon se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Josip

9,7

Apartment Josip

Ubytování (Apartmány) Apartment Josip. Apartment Josip se nachází v Plominu. Nabízí TV a Wi-Fi zdarma. Některé apartmány mají kuchyni se sporákem. K dispozici je venkovní bazén. Ubytování Apartment Josip se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Matea

9,7

Matea

Ubytování (Apartmán) Matea. Matea se nachází ve městě Plomin a nabízí klimatizované ubytování s terasou, zahradu, gril, Wi-Fi zdarma a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Matea se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Vozila

9,6

Apartments Vozila

Ubytování (Penzion) Apartments Vozila. Apartments Vozila se nachází v Plominu. Nabízí zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a pokoje s balkonem. Ubytování Apartments Vozila se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Villa Paradiso

9,4

Apartments Villa Paradiso

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Paradiso. Apartmány Villa Paradiso se nachází v Plominu a nabízí ubytování s klimatizací, přístupem do zahrady a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Villa Paradiso se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Plavčić

9,4

Apartments Plavčić

Ubytování (Apartmány) Apartments Plavčić. Apartments Plavčić se nachází na vysoko položeném místě nad Jaderským mořem, 3 km od obce Plomin. Ubytování Apartments Plavčić se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Paola Apartment

9,3

Paola Apartment

Ubytování (Apartmán) Paola Apartment. Apartmán Paola se nachází v Plominu. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a restauraci. Ubytování Paola Apartment se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Porto Fianona

9,3

Apartments Porto Fianona

Ubytování (Apartmány) Apartments Porto Fianona. Apartments Porto Fianona se nachází v obci Plomin a nabízí výhled na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartments Porto Fianona se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Studio in Plomin Luka/Istrien 8881

9,2

Studio in Plomin Luka/Istrien 8881

Ubytování (Apartmán) Studio in Plomin Luka/Istrien 8881. Studio in Plomin Luka/Istrien 8881 is set in Plomin. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Studio in Plomin Luka/Istrien 8881 se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Elvis

9,2

Studio Elvis

Ubytování (Apartmán) Studio Elvis. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Plomin. Nabízí balkon s výhledem na moře, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Studio Elvis se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Rooms by the sea Plomin Luka (Labin) - 15078

8,9

Rooms by the sea Plomin Luka (Labin) - 15078

Ubytování (Penzion) Rooms by the sea Plomin Luka (Labin) - 15078. Rooms by the sea Plomin Luka (Labin) - 15078 provides accommodation in Plomin. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Rooms by the sea Plomin Luka (Labin) - 15078 se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Flanona

8,3

Hotel Flanona

Ubytování (Hotel) Hotel Flanona. Hotel Flanona je situován na slavné vyhlídce na jižním cípu mysu Fianona, 2 km od města Plomin, a svým hostům nabízí luxusní ubytování a unikátní výhled na... Ubytování Hotel Flanona se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Room Plomin Luka 15078b

8,2

Family Room Plomin Luka 15078b

Ubytování (Penzion) Family Room Plomin Luka 15078b. Family Room Plomin Luka 15078b provides accommodation in Plomin. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Family Room Plomin Luka 15078b se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house with a swimming pool Kozljak (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7409

Holiday house with a swimming pool Kozljak (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7409

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a swimming pool Kozljak (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7409. Boasting accommodation with a private pool, Holiday house with a swimming pool Kozljak (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7409 is set in Plomin. Ubytování Holiday house with a swimming pool Kozljak (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7409 se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Haus Fonovic 115S

Haus Fonovic 115S

Ubytování (Apartmán) Haus Fonovic 115S. Featuring accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Haus Fonovic 115S is located in Plomin. Ubytování Haus Fonovic 115S se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Haus Fonovic 116S

Haus Fonovic 116S

Ubytování (Apartmán) Haus Fonovic 116S. Featuring accommodation with a private pool, sea view and a terrace, Haus Fonovic 116S is located in Plomin. Ubytování Haus Fonovic 116S se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Plomin/Istrien 8824

Apartment in Plomin/Istrien 8824

Ubytování (Apartmán) Apartment in Plomin/Istrien 8824. Apartmán Plomin 1 je klimatizovaný apartmán situovaný v Plominu, 25 km od Opatije. Rovinj leží od domu 43 km. Ubytování Apartment in Plomin/Istrien 8824 se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Kozljak 7453a

Apartment Kozljak 7453a

Ubytování (Apartmán) Apartment Kozljak 7453a. Located in Plomin in the Istria region, Apartment Kozljak 7453a has a terrace. The property is 33 km from Lovran and free private parking is provided. Ubytování Apartment Kozljak 7453a se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Four-Bedroom Holiday Home in Plomin

Four-Bedroom Holiday Home in Plomin

Ubytování (Prázdninový dům) Four-Bedroom Holiday Home in Plomin. Set in Nova Vas, Four-Bedroom Holiday Home in Plomin offers accommodation with a private pool. Ubytování Four-Bedroom Holiday Home in Plomin se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 563 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Plomin IV

Apartment Plomin IV

Ubytování (Apartmán) Apartment Plomin IV. Apartment Plomin IV is located in Plomin and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Plomin IV se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Plomin Luka 7659b

Apartment Plomin Luka 7659b

Ubytování (Apartmán) Apartment Plomin Luka 7659b. Tento apartmán se nachází ve městě Plomin, 25 km od Opatije. Nabízí terasu. K dispozici je posezení, jídelní kout, kuchyň a vlastní koupelna. Ubytování Apartment Plomin Luka 7659b se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Apartments with a parking space Kozljak (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7453

Apartments with a parking space Kozljak (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7453

Ubytování (Penzion) Apartments with a parking space Kozljak (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7453. Tento apartmán s terasou se nachází v Plominu, 22 km od Opatije. Nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Apartments with a parking space Kozljak (Central Istria - Sredisnja Istra) - 7453 se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Twin Room Plomin Luka 15078d

Twin Room Plomin Luka 15078d

Ubytování (Penzion) Twin Room Plomin Luka 15078d. Twin Room Plomin Luka 15078d is located in Plomin. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Twin Room Plomin Luka 15078d se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Zagorje IV

Holiday home Zagorje IV

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Zagorje IV. Boasting accommodation with a private pool, Holiday home Zagorje IV is situated in Zagorje. Ubytování Holiday home Zagorje IV se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Holiday home Vesna

Holiday home Vesna

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Vesna. Holiday home Vesna se nachází v obci Plomin, 29 km od Lovranu. Nabízí ubytování s balkonem, bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Holiday home Vesna se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Lovingly renovated country house with large garden, private pool, privacy

Lovingly renovated country house with large garden, private pool, privacy

Ubytování (Prázdninový dům) Lovingly renovated country house with large garden, private pool, privacy. Set in Plomin, Lovingly renovated country house with large garden, private pool, privacy offers a private pool and free WiFi. Ubytování Lovingly renovated country house with large garden, private pool, privacy se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Seclusion & 3 wild beaches - Vila Zastani

Seclusion & 3 wild beaches - Vila Zastani

Ubytování (Apartmány) Seclusion & 3 wild beaches - Vila Zastani. Seclusion & 3 wild beaches - Vila Zastani se nachází v Plominu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Seclusion & 3 wild beaches - Vila Zastani se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 042 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Plomin

Two-Bedroom Holiday Home in Plomin

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Plomin. Located in Plomin, Two-Bedroom Holiday Home in Plomin provides accommodation with a private pool. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Plomin se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Ferienhaus Moscenicka Draga 119S

Ferienhaus Moscenicka Draga 119S

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Moscenicka Draga 119S. Haus Casa FilipKatja (119) nabízí klimatizované ubytování v obci Plomin. Do Opatije je to odtud 25 km. Ubytování Ferienhaus Moscenicka Draga 119S se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Plomin/Istrien 26733

Apartment in Plomin/Istrien 26733

Ubytování (Apartmán) Apartment in Plomin/Istrien 26733. Apartment in Plomin/Istrien 2673 se nachází v Plominu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment in Plomin/Istrien 26733 se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Guesthouse Villa Brestova

Guesthouse Villa Brestova

Ubytování (Apartmán) Guesthouse Villa Brestova. Guesthouse Villa Brestova is located in Plomin and offers a garden and a terrace. The accommodation is 22 km from Opatija. Ubytování Guesthouse Villa Brestova se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

kuća za odmor Marina

kuća za odmor Marina

Ubytování (Chata) kuća za odmor Marina. Set in Plomin, kuća za odmor Marina offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This chalet features a garden and free private... Ubytování kuća za odmor Marina se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Charming Villa with Swimming Pool in Plomin

Charming Villa with Swimming Pool in Plomin

Ubytování (Vila) Charming Villa with Swimming Pool in Plomin. Tato vila se nachází v Plominu, 23 km od Opatije. Za příznivého počasí můžete relaxovat na zahradě u venkovního bazénu. Je zde posezení a kuchyň. Ubytování Charming Villa with Swimming Pool in Plomin se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Haus Magdalena 118S

Haus Magdalena 118S

Ubytování (Apartmán) Haus Magdalena 118S. Situated in Plomin, Haus Magdalena 118S features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property features sea views. Ubytování Haus Magdalena 118S se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Superior Antique Stone House with Seaview - Charming, Quiet Area, fully renovated & located in the Heart of Antique Village

Superior Antique Stone House with Seaview - Charming, Quiet Area, fully renovated & located in the Heart of Antique Village

Ubytování (Vila) Superior Antique Stone House with Seaview - Charming, Quiet Area, fully renovated & located in the Heart of Antique Village. Situated in Plomin in the Istria region, Superior Antique Stone House with Seaview - Charming, Quiet Area, fully renovated & located in the Heart of... Ubytování Superior Antique Stone House with Seaview - Charming, Quiet Area, fully renovated & located in the Heart of Antique Village se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Plomin/Istrien 8772

Apartment in Plomin/Istrien 8772

Ubytování (Apartmán) Apartment in Plomin/Istrien 8772. Apartment in Plomin/Istrien 8772 is situated in Plomin. The apartment includes 2 bedrooms, a kitchen with a fridge and an oven, as well as a coffee... Ubytování Apartment in Plomin/Istrien 8772 se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

TRI MURVE

TRI MURVE

Ubytování (Bed and breakfast) TRI MURVE. Located in Plomin, TRI MURVE offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a terrace. Ubytování TRI MURVE se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Katica

Apartman Katica

Ubytování (Apartmán) Apartman Katica. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Apartman Katica features accommodation in Plomin with free WiFi and pool... Ubytování Apartman Katica se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Three-Bedroom Holiday Home in Plomin

Three-Bedroom Holiday Home in Plomin

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Plomin. Three-Bedroom Holiday Home in Plomin is located in Plomin. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Plomin se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Villa Veselici

Villa Veselici

Ubytování (Vila) Villa Veselici. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a patio, Villa Veselici is set in Plomin. The air-conditioned accommodation is 17 km from Rabac. Ubytování Villa Veselici se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Studio in Plomin/Istrien 8773

Studio in Plomin/Istrien 8773

Ubytování (Apartmán) Studio in Plomin/Istrien 8773. Studio in Plomin/Istrien 8773 is situated in Plomin. Ubytování Studio in Plomin/Istrien 8773 se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Apartment in Plomin/Istrien 8771

Apartment in Plomin/Istrien 8771

Ubytování (Apartmán) Apartment in Plomin/Istrien 8771. Apartment in Plomin/Istrien 8771 is located in Plomin. Ubytování Apartment in Plomin/Istrien 8771 se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Ulika

Apartment Ulika

Ubytování (Apartmán) Apartment Ulika. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Apartment Ulika is located in Plomin. Ubytování Apartment Ulika se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

One-Bedroom Apartment in Plomin

One-Bedroom Apartment in Plomin

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Plomin. One-Bedroom Apartment in Plomin is located in Plomin. This property offers access to ping-pong, free private parking and free WiFi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Plomin se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 167 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Triple Room Plomin Luka 15078c

Triple Room Plomin Luka 15078c

Ubytování (Penzion) Triple Room Plomin Luka 15078c. Triple Room Plomin Luka 15078c is a 3-star property situated in Plomin. All rooms boast a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Triple Room Plomin Luka 15078c se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Plomin

Two-Bedroom Apartment in Plomin

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Plomin. Two-Bedroom Apartment in Plomin is located in Plomin. This property offers access to ping-pong, free private parking and free WiFi. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Plomin se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family friendly house with a swimming pool Kozljak (Central Istria - Sredisnja Istra) - 3399

Family friendly house with a swimming pool Kozljak (Central Istria - Sredisnja Istra) - 3399

Ubytování (Prázdninový dům) Family friendly house with a swimming pool Kozljak (Central Istria - Sredisnja Istra) - 3399. Situated in Plomin, this air-conditioned holiday home features a patio. The unit is 21 km from Opatija. The kitchen is fitted with a dishwasher. Ubytování Family friendly house with a swimming pool Kozljak (Central Istria - Sredisnja Istra) - 3399 se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Seaside holiday house Plomin Luka (Labin) - 7466

Seaside holiday house Plomin Luka (Labin) - 7466

Ubytování (Prázdninový dům) Seaside holiday house Plomin Luka (Labin) - 7466. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Seaside holiday house Plomin Luka (Labin) - 7466 is set in Plomin. The property features sea views. Ubytování Seaside holiday house Plomin Luka (Labin) - 7466 se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie).

Haus in Istrien direkt am Meer

Haus in Istrien direkt am Meer

Ubytování (Prázdninový dům) Haus in Istrien direkt am Meer. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Haus in Istrien direkt am Meer is set in Plomin. Ubytování Haus in Istrien direkt am Meer se nachází ve městě Plomin (Chorvatsko - Istrie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 489 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)