Hledat

Ubytování

Apartment Plitvice Paradise Apartmány

Rudanovac 15, 53230 Rudanovac, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartment Plitvice Paradise. Featuring mountain views, Apartment Plitvice Paradise in Rudanovac features accommodation, a garden and a terrace. Ubytování Apartment Plitvice Paradise se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Popis ubytování Apartment Plitvice Paradise

Featuring mountain views, Apartment Plitvice Paradise in Rudanovac features accommodation, a garden and a terrace. A fridge, a stovetop and toaster are also available, as well as a kettle. Plitvička Jezera is 15 km from the apartment, while Bihać is 35 km from the property. All units here are air-conditioned and feature a flat-screen TV, a living room with a sofa bed, a well-equipped kitchen with a dining area, and a private bathroom with bath or shower, a hairdryer and free toiletries.

Vybavení ubytování Apartment Plitvice Paradise

 • Terasa
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Láhev vody
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Televizní programy pro děti
 • Stolní hry/puzzle
 • Misky pro domácí mazlíčky
 • Klimatizace
 • Topení
 • Zvuková izolace

Jiná ubytování ve městě Rudanovac

Plitvice Retreat Apartments

9,8

Plitvice Retreat Apartments

Ubytování (Apartmány) Plitvice Retreat Apartments. Set in Rudanovac, 48 km from Slunj, Plitvice Retreat Apartments offers a garden and free WiFi. Ubytování Plitvice Retreat Apartments se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Kovač

9,6

Apartment Kovač

Ubytování (Apartmán) Apartment Kovač. Apartment Kovač is set in Rudanovac and offers free bikes and a terrace. Ubytování Apartment Kovač se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Lana

9,3

Holiday Home Lana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lana. House Lana is located in quiet village Rudanovac, 13 km from the UNESCO-listed Plitvice Lakes. Ubytování Holiday Home Lana se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Magnus Lupus

9,3

Magnus Lupus

Ubytování (Vila) Magnus Lupus. Magnus Lupus is located in Korenica and offers free bikes, a bar and a shared lounge. Ubytování Magnus Lupus se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Maka

9,1

House Maka

Ubytování (Penzion) House Maka. Tříhvězdičkový penzion House Maka se nachází v Rudanovaci a nabízí zahradu, terasu, sdílený salónek, restauraci a pokoje se satelitní TV s plochou... Ubytování House Maka se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Holiday Home "Iris" near Plitvice Lakes

9,1

Holiday Home "Iris" near Plitvice Lakes

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home "Iris" near Plitvice Lakes. Situated in Rudanovac in the Lika-Senj County region, Holiday Home "Iris" near Plitvice Lakes has a balcony and mountain views. Ubytování Holiday Home "Iris" near Plitvice Lakes se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Guest House Biondi

9,1

Guest House Biondi

Ubytování (Penzion) Guest House Biondi. Penzion Biondi se nachází v obci Rudanovac a nabízí bezplatná jízdní kola, zahradu, terasu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Guest House Biondi se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Alexandar Holiday Apartments and Cottage

9,1

Alexandar Holiday Apartments and Cottage

Ubytování (Apartmány) Alexandar Holiday Apartments and Cottage. Set in the UNESCO-protected Plitvice Lakes National Park, Alexandar Holiday Apartments and Cottage offers a cottage and several studios surrounded by... Ubytování Alexandar Holiday Apartments and Cottage se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 983 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Mara

9

Guest House Mara

Ubytování (Penzion) Guest House Mara. Penzion Mara se nachází v obci Rudanovac a nabízí 3hvězdičkové ubytování, zahradu, zázemí pro grilování, terasu, bezplatné Wi-Fi, parkování zajišťované... Ubytování Guest House Mara se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Guest House Pavlic

8,9

Guest House Pavlic

Ubytování (Penzion) Guest House Pavlic. Set in Rudanovac, Guest House Pavlic provides a garden. This property offers both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Guest House Pavlic se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Lea

8,8

Apartment Lea

Ubytování (Apartmán) Apartment Lea. Situated in Rudanovac in the Lika-Senj County region, Apartment Lea has a garden. Ubytování Apartment Lea se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Family Trauber

8,5

Apartments Family Trauber

Ubytování (Apartmány) Apartments Family Trauber. Apartments Family Trauber leží 8 km od vstupu do národního parku Plitvická jezera a hostům nabízí ubytování v pokojích a apartmánech se soukromou terasou a... Ubytování Apartments Family Trauber se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Guest House Rapaic

8,5

Guest House Rapaic

Ubytování (Penzion) Guest House Rapaic. Guest House Rapaic is located in Korenica and features a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Guest House Rapaic se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Dalamtians country cottage

Dalamtians country cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Dalamtians country cottage. Situated in Otok, Dalamtians country cottage features accommodation with a private pool, a patio and pool views. Ubytování Dalamtians country cottage se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 494 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Rudanovac Croatia

Holiday home Rudanovac Croatia

Ubytování (Apartmán) Holiday home Rudanovac Croatia. Holiday home Rudanovac Croatia is located in Rudanovac. Ubytování Holiday home Rudanovac Croatia se nachází ve městě Rudanovac (Chorvatsko - Licko-senjská župa).