Hledat

Ubytování

Apartment Oskar Apartmán

Hosťka 258, Hošťka, 348 06, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Oskar. Apartmán Oskar se nachází v Hošťce. Waldmünchen je vzdálený 36 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Oskar se nachází ve městě Hošťka (Česko - Plzeňský kraj).

Popis ubytování Apartment Oskar

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán Oskar se nachází v Hošťce. Waldmünchen je vzdálený 36 km. Apartmán má TV s plochou obrazovkou a 1 ložnici. Apartmán je vzdálený 31 km od Weidenu a 32 km od Mariánských Lázní. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Na letiště Karlovy Vary je to 61 km.

Jiná ubytování ve městě Hošťka

Hotel U Lišky

8

Hotel U Lišky

Ubytování (Hotel) Hotel U Lišky. Tříhvězdičkový Hotel U Lišky se nachází v Hošťce. Nabízí zahradu, restauraci, pokojovou službu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel U Lišky se nachází ve městě Hošťka (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Hotel U Lišky má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel U Lišky momentálně evidujeme 65 recenzí.

Apartment Šarka

Apartment Šarka

Ubytování (Apartmán) Apartment Šarka. Apartment Šarka is situated in Hošťka. The accommodation is 49 km from Mariánské Lázně. Ubytování Apartment Šarka se nachází ve městě Hošťka (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Apartmán Apartment Šarka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Jenny

Apartment Jenny

Ubytování (Apartmán) Apartment Jenny. Apartment Jenny is situated in Hošťka. Guests can enjoy the free WiFi. Mariánské Lázně is 49 km from the apartment, while Weiden is 46 km from the... Ubytování Apartment Jenny se nachází ve městě Hošťka (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Apartmán Apartment Jenny nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Oli

Apartment Oli

Ubytování (Apartmán) Apartment Oli. Offering free WiFi and garden views, Apartment Oli is an accommodation situated in Hošťka. The accommodation is 49 km from Mariánské Lázně. Ubytování Apartment Oli se nachází ve městě Hošťka (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Apartmán Apartment Oli nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Simona

Apartment Simona

Ubytování (Apartmán) Apartment Simona. Apartment Simona is located in Hošťka and offers a garden. Featuring garden views, this apartment also comes with free WiFi. Ubytování Apartment Simona se nachází ve městě Hošťka (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Apartmán Apartment Simona nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Fox

Fox

Ubytování (Apartmán) Fox. Situated in Hošťka in the Pilsen region, Fox features a terrace. The property has garden views. Ubytování Fox se nachází ve městě Hošťka (Česko - Plzeňský kraj).

Apartmán Petra

Apartmán Petra

Ubytování (Apartmán) Apartmán Petra. Apartmán Petra is set in Hošťka. This property offers access to free WiFi. The apartment is fitted with a flat-screen TV. Ubytování Apartmán Petra se nachází ve městě Hošťka (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Apartmán Apartmán Petra nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

apartment Dana

apartment Dana

Ubytování (Apartmán) apartment Dana. Apartment Dana is located in Hošťka. This apartment also features free WiFi. Ubytování apartment Dana se nachází ve městě Hošťka (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Apartmán apartment Dana nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartment Deborah

Apartment Deborah

Ubytování (Apartmán) Apartment Deborah. Apartment Deborah is set in Hošťka. It features a casino, mountain views and free WiFi. The apartment has a flat-screen TV and 1 bedroom. Ubytování Apartment Deborah se nachází ve městě Hošťka (Česká republika - Plzeňský kraj). Pro Apartmán Apartment Deborah nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.