Hledat

Ubytování

Apartment Christina Apartmán

8 Ljube Mrakovčića, 51417 Mošćenička Draga, Chorvatsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartment Christina. Apartmán Christina se nachází asi 1,2 km od obce Sv. Nabízí výhled na moře, balkon a kávovar. Ivan Beach. Ubytování Apartment Christina se nachází ve městě Mošćenička Draga (Chorvatsko - Istrie).

Popis ubytování Apartment Christina

Ivan Beach. Apartmán je vzdálený 2,8 km od náměstí Plaza Cesarova. Nabízí výhled na moře, balkon a kávovar. Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Apartmán Christina se nachází asi 1,2 km od obce Sv. Na letiště Rijeka je to 25 km. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Toto ubytování se nachází 5 minut chůze od pláže.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Mošćenička Draga

Kvarner Apartments II - Mošćenička Draga

10

Kvarner Apartments II - Mošćenička Draga

Ubytování (Apartmány) Kvarner Apartments II - Mošćenička Draga. Kvarner Apartments II - Mošćenička Draga se nachází v obci Mošćenička Draga na Istrii, 350 metrů od pláže Sipar. Ubytování Kvarner Apartments II - Mošćenička Draga se nachází ve městě Mošćenička Draga (Chorvatsko - Istrie).

Apartman Villa Katrina

9,9

Apartman Villa Katrina

Ubytování (Apartmán) Apartman Villa Katrina. Apartman Villa Katrina is located in Mošćenička Draga and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 37 km from Rabac. Ubytování Apartman Villa Katrina se nachází ve městě Mošćenička Draga (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Villa Elma

9,8

Apartments Villa Elma

Ubytování (Privát) Apartments Villa Elma. Apartments Villa Elma se nachází v obci Mošćenička Draga a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Villa Elma se nachází ve městě Mošćenička Draga (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Sveti Ivan

9,6

Apartments Sveti Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartments Sveti Ivan. Apartmány Sveti Ivan se nachází hned vedle pláže v obci Mošćenička Draga, 13 km od Opatije. Parkovat lze zdarma na 100 metrů vzdáleném veřejném parkovišti. Ubytování Apartments Sveti Ivan se nachází ve městě Mošćenička Draga (Chorvatsko - Istrie).

Apartment Gregov

9,6

Apartment Gregov

Ubytování (Apartmán) Apartment Gregov. Set in Mošćenička Draga, within 200 metres of Beach Sipar and 1 km of Sv. Ubytování Apartment Gregov se nachází ve městě Mošćenička Draga (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Grzin

9,5

Apartments Grzin

Ubytování (Apartmány) Apartments Grzin. Situated in Mošćenička Draga, 39 km from Rabac, Apartments Grzin features a garden and free WiFi. Ubytování Apartments Grzin se nachází ve městě Mošćenička Draga (Chorvatsko - Istrie).

Aparthotel Gimi

9,5

Aparthotel Gimi

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Gimi. Aparthotel Gimi se nachází v letovisku Mošćenička Draga, 37 km od vesnice Rabac. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aparthotel Gimi se nachází ve městě Mošćenička Draga (Chorvatsko - Istrie).

APARTMAN ANA

9,5

APARTMAN ANA

Ubytování (Apartmán) APARTMAN ANA. APARTMAN ANA se nachází v obci Mošćenička Draga. Nabízí výhled do vlastní zahrady, gril, terasu, Wi-Fi zdarma, patio a stolní tenis. Ubytování APARTMAN ANA se nachází ve městě Mošćenička Draga (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Davor

9,4

Apartments Davor

Ubytování (Apartmány) Apartments Davor. Apartments Davor se nachází 1 km od obce Moščenićka Draga a jen pár kroků od moře. Pro všechny hosty je k dispozici bezplatné Wi-Fi a zahrada s grilem. Ubytování Apartments Davor se nachází ve městě Mošćenička Draga (Chorvatsko - Istrie).

Apartments Mogorović

9,4

Apartments Mogorović

Ubytování (Apartmány) Apartments Mogorović. Apartments Mogorović se nachází 700 metrů od oblázkové pláže v centru Mošćenička Draga. Ubytování Apartments Mogorović se nachází ve městě Mošćenička Draga (Chorvatsko - Istrie).

Apartments BRANKA

9,3

Apartments BRANKA

Ubytování (Apartmány) Apartments BRANKA. Apartmány BRANKA se nacházejí v městečku Mošćenička Draga, 12 km od Opatije, a nabízejí klimatizaci. Ubytování Apartments BRANKA se nachází ve městě Mošćenička Draga (Chorvatsko - Istrie).

Stan u Mošćeničkoj Dragi

9,3

Stan u Mošćeničkoj Dragi

Ubytování (Apartmán) Stan u Mošćeničkoj Dragi. Stan u Mošćeničkoj Dragi se nachází v obci Mošćenička Draga na Istrii. Nabízí terasu s výhledem na moře a Wi-Fi zdarma. Ubytování Stan u Mošćeničkoj Dragi se nachází ve městě Mošćenička Draga (Chorvatsko - Istrie).

Superior Apartments

9,3

Superior Apartments

Ubytování (Apartmány) Superior Apartments. Superior Apartments se nacházejí v obci Mošćenička Draga a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Superior Apartments se nachází ve městě Mošćenička Draga (Chorvatsko - Istrie).