Hledat

Ubytování

Apartment Balatonudvari 1 Apartmány

8242 Balatonudvari, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartment Balatonudvari 1. Set in Balatonudvari in the Veszprem region, Apartment Balatonudvari 1 offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartment Balatonudvari 1 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 508 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartment Balatonudvari 1

All units are equipped with a TV and a fully equipped kitchenette with a microwave, a fridge and coffee machine. Siófok is 28 km from Apartment Balatonudvari 1, while Balatonfüred is 12 km away. Set in Balatonudvari in the Veszprem region, Apartment Balatonudvari 1 offers accommodation with free private parking. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 68 km from the accommodation. A terrace is available for guests at the apartment to use.

Vybavení ubytování Apartment Balatonudvari 1

  • Terasa
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Internetové připojení není k dispozici.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
  • Topení
  • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Balatonudvari

Lilla Apartman

9,7

Lilla Apartman

Ubytování (Apartmán) Lilla Apartman. Set in Balatonudvari in the Veszprem region, Lilla Apartman has a terrace and garden views. Ubytování Lilla Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Boksay Apartman Balatonudvari

9,7

Boksay Apartman Balatonudvari

Ubytování (Apartmány) Boksay Apartman Balatonudvari. Set in Balatonudvari, 10 km from Tihany, Boksay Apartman Balatonudvari offers a garden and free WiFi. Ubytování Boksay Apartman Balatonudvari se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Martha

9,4

Haus Martha

Ubytování (Privát) Haus Martha. Haus Martha se nachází v Balatonudvari, 10 km od Tihany. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Martha se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Udvari-ház

9,4

Udvari-ház

Ubytování (Prázdninový dům) Udvari-ház. Udvari-ház is situated in Balatonudvari. The accommodation is 9 km from Tihany. Ubytování Udvari-ház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Föveny Apartman

9,4

Föveny Apartman

Ubytování (Apartmán) Föveny Apartman. Located in Balatonudvari in the Veszprem region, Föveny Apartman features a patio. Ubytování Föveny Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tulipán Ház

9,4

Tulipán Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Tulipán Ház. Skrabski Apartman és Tulipán Ház is set on a vineyard, 2 km from Balaton Lake, and features self-catered accommodation with free private parking. Ubytování Tulipán Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

Fövenyes House

9,3

Fövenyes House

Ubytování (Prázdninový dům) Fövenyes House. Situated in Balatonudvari in the Veszprem region, Fövenyes House features a terrace. The air-conditioned accommodation is 11 km from Tihany. Ubytování Fövenyes House se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cottage by the Lake

9,1

Cottage by the Lake

Ubytování (Apartmán) Cottage by the Lake. Cottage by the Lake is set in Balatonudvari and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Cottage by the Lake se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elisabeth Vendégház

8,7

Elisabeth Vendégház

Ubytování (Penzion) Elisabeth Vendégház. Elisabeth Vendégház se nachází na farmě z 19. století na klidném místě v Balatonudvari, jen 300 metrů od jezera Balaton. Ubytování Elisabeth Vendégház se nachází ve městě Balatonudvari (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gesztenye Nyaralópark

8,1

Gesztenye Nyaralópark

Ubytování (Aparthotel) Gesztenye Nyaralópark. Gesztenye Nyaralópark je situovaný v Balatonudvari, 48 km od Hévízu a nabízí zahradu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Gesztenye Nyaralópark se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agroger Üdülő

7,5

Agroger Üdülő

Ubytování (Bed and breakfast) Agroger Üdülő. Agroger Üdülő se nachází ve městě Balatonudvari a nabízí sezonní venkovní bazén, gril, terasu úschovu zavazadel, bezplatné Wi-Fi a vybrané pokoje s terasou... Ubytování Agroger Üdülő se nachází ve městě Balatonudvari (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Balaton H1055

Holiday Home Balaton H1055

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Balaton H1055. Situated in Balatonudvari in the Veszprem region, Holiday Home Balaton H1055 features a garden. The air-conditioned accommodation is 9 km from Tihany. Ubytování Holiday Home Balaton H1055 se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).

A9 Luxury Balatonudvari

A9 Luxury Balatonudvari

Ubytování (Vila) A9 Luxury Balatonudvari. A9 Luxury Balatonudvari is located in Balatonudvari and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování A9 Luxury Balatonudvari se nachází ve městě Balatonudvari (Maďarsko - Veszprem). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kata Apartman

Kata Apartman

Ubytování (Apartmán) Kata Apartman. Kata Apartman is set in Balatonudvari. The accommodation is 10 km from Tihany. Ubytování Kata Apartman se nachází ve městě Balatonudvari (Maďarsko - Veszprem).

PortusHome Műemlék Ház

PortusHome Műemlék Ház

Ubytování (Prázdninový dům) PortusHome Műemlék Ház. Set in Balatonudvari in the Veszprem region, PortusHome Műemlék Ház has a terrace and lake views. The air-conditioned accommodation is 13 km from Tihany. Ubytování PortusHome Műemlék Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Veszprem).