Hledat

Ubytování

Apartmány Žireč Apartmán

Žireč 22, Dvůr Králové nad Labem, 544 04, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmány Žireč. Set 4.2 km from ZOO Dvůr Králové nad Labem in Dvůr Králové nad Labem, Apartmány Žireč offers accommodation with a kitchen. Ubytování Apartmány Žireč se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Apartmány Žireč

Set 4. The apartment has a flat-screen TV and 1 bedroom. The nearest airport is Pardubice Airport, 45 km from the apartment. The property offers free private parking. 2 km from ZOO Dvůr Králové nad Labem in Dvůr Králové nad Labem, Apartmány Žireč offers accommodation with a kitchen.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Apartmány Žireč

 • Internetové připojení není k dispozici.
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Kuchyňský kout
 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna
 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Toaleta
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Sprcha
 • TV s plochou obrazovkou
 • TV
 • Zásuvka u postele
 • Rozkládací pohovka
 • Věšák na oblečení
 • Topení
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Celá jednotka se nachází v přízemí
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Apartmán v budově
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Dvůr Králové nad Labem

Apartmány Daros

10

Apartmány Daros

UbytováníApartmány Daros. Apartmány Daros se nacházejí ve Dvoře Králové nad Labem, 39 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój, 42 km od autobusové zastávky Strážné a 37 km od vlakového... Ubytování Apartmány Daros se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata Šedivka

10

Chata Šedivka

UbytováníChata Šedivka. Chata Šedivka se nachází asi 32 km od Babiččina údolí a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Chata Šedivka se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královéhradecký kraj).

Red Travel Apartment

9,9

Red Travel Apartment

Ubytování (Apartmán) Red Travel Apartment. Tento moderní apartmán se nachází v centru Dvora Králové nad Labem a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Na zahradě najdete gril a soukromý venkovní bazén. Ubytování Red Travel Apartment se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Red Travel Apartment má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Red Travel Apartment momentálně evidujeme 120 recenzí.

Ubytování na vsi

9,8

Ubytování na vsi

UbytováníUbytování na vsi. Ubytování na vsi se nachází ve Dvoře Králové nad Labem, 20 km od Babiččina údolí a 36 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój. Ubytování Ubytování na vsi se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královéhradecký kraj).

Art Hostel

9,6

Art Hostel

Ubytování (Hostel) Art Hostel. Hostel Art se nachází ve Dvoře Králové nad Labem, 1,6 km od zdejší zoo a safari, a nabízí expresní check-in a check-out, nekuřácké pokoje, sdílený lounge,... Ubytování Art Hostel se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Monastery Suites Žireč

9,5

Apartmány Monastery Suites Žireč

UbytováníApartmány Monastery Suites Žireč. Apartmány Monastery Suites Žireč se nachází ve Dvoře Králové nad Labem, 22 km od Babiččina údolí a 36 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój, a nabízí... Ubytování Apartmány Monastery Suites Žireč se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán U SMRKU

9,5

Apartmán U SMRKU

UbytováníApartmán U SMRKU. Apartmán U SMRKU se nachází asi 21 km od Babiččina údolí a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Apartmán U SMRKU se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královéhradecký kraj).

Maringotka ticha

9,5

Maringotka ticha

Ubytování (Luxusní stan) Maringotka ticha. Maringotka ticha se nachází ve Dvoře Králové nad Labem. Tento stanový kemp má zázemí pro grilování. Ubytování Maringotka ticha se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Maringotka ticha má celkové hodnocení 9,5. Pro Luxusní stan Maringotka ticha momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Na Náměstí

9,4

Penzion Na Náměstí

Ubytování (Penzion) Penzion Na Náměstí. Penzion Na Náměstí se nachází v klidné části historického centra Dvora Králové nad Labem a jen 2 km od místní zoo. Ubytování Penzion Na Náměstí se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Na Náměstí má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Na Náměstí momentálně evidujeme 585 recenzí.

Garsonka ve Dvoře

9,3

Garsonka ve Dvoře

UbytováníGarsonka ve Dvoře. Garsonka ve Dvoře se nachází ve Dvoře Králové nad Labem, 22 km od Babiččina údolí, 38 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój a 39 km od autobusové zastávky... Ubytování Garsonka ve Dvoře se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Aura

9,3

Penzion Aura

Ubytování (Penzion) Penzion Aura. Penzion Aura se nachází na klidném místě ve Dvoře Králové, 2 km od zoo a 15 minut chůze od centra města. Ubytování Penzion Aura se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Aura má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Aura momentálně evidujeme 126 recenzí.

Hotel Safari Lodge

9,2

Hotel Safari Lodge

Ubytování (Hotel) Hotel Safari Lodge. Hotel Safari Lodge v africkém stylu se nachází ve známé zoo ve Dvoře Králové nad Labem. Ubytování Hotel Safari Lodge se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Safari Lodge má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Safari Lodge momentálně evidujeme 100 recenzí.

Ubytování na Karlově

9,2

Ubytování na Karlově

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování na Karlově. Ubytování na Karlově se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem, 1,2 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování na Karlově se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytování na Karlově má celkové hodnocení 9,2. Pro Prázdninový dům Ubytování na Karlově momentálně evidujeme 35 recenzí.

Penzion Hotelu Central

9,1

Penzion Hotelu Central

Ubytování (Penzion) Penzion Hotelu Central. Hotel Central se nachází v centru města, 2 km od zoo a safari ve Dvoře Králové nad Labem, a nabízí pokoje hotelového a hostelového typu. Ubytování Penzion Hotelu Central se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Hotelu Central má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Hotelu Central momentálně evidujeme 522 recenzí.

Penzion Za Vodou

9,1

Penzion Za Vodou

Ubytování (Penzion) Penzion Za Vodou. Penzion Za Vodou se těší klidné lokalitě, 1,5 km od centra Dvora Králové. Ubytování Penzion Za Vodou se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Za Vodou má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Za Vodou momentálně evidujeme 260 recenzí.

Nová Tyršova

9

Nová Tyršova

Ubytování (Apartmány) Nová Tyršova. Baker Studio se nachází ve Dvoře Králové nad Labem a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zahradu. Ubytování Nová Tyršova se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Dvůr Králové

9

Apartmán Dvůr Králové

UbytováníApartmán Dvůr Králové. Apartmán Dvůr Králové se nachází ve Dvoře Králové nad Labem, 37 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój a 40 km od autobusové zastávky Strážné. Ubytování Apartmán Dvůr Králové se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královéhradecký kraj).

Pension U Milana

8,8

Pension U Milana

Ubytování (Penzion) Pension U Milana. Penzion U Milana se nachází ve Dvoře Králové nad Labem, 6 km od Zoologické zahrady Dvůr Králové. Tento penzion nabízí restauraci, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension U Milana se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension U Milana má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Pension U Milana momentálně evidujeme 89 recenzí.

Apartmán U Jakuba

8,7

Apartmán U Jakuba

UbytováníApartmán U Jakuba. Apartmán U Jakuba se nachází ve Dvoře Králové nad Labem, 22 km od Babiččina údolí a 37 km od vlakového nádraží Kudowa Zdrój, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartmán U Jakuba se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Slunečnice

8,2

Penzion Slunečnice

Ubytování (Penzion) Penzion Slunečnice. Penzion Slunečnice se nachází v poklidné části Dvora Králové nad Labem, 1 km od centra města, a nabízí pokoje s koupelnou i bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Slunečnice se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Slunečnice má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion Slunečnice momentálně evidujeme 85 recenzí.

Klub U Námořníka

8

Klub U Námořníka

Ubytování (Penzion) Klub U Námořníka. Klub U Námořníka je penzion situovaný ve Dvoře Králové nad Labem, 1,2 km od zdejší zoo. Nabízí zahradu, terasu, bar a pokoje a apartmá s Wi-Fi zdarma. Ubytování Klub U Námořníka se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Klub U Námořníka má celkové hodnocení 8. Pro Penzion Klub U Námořníka momentálně evidujeme 132 recenzí.

Pension Doctor

7,9

Pension Doctor

Ubytování (Penzion) Pension Doctor. Pension Doctor se nachází v Choustníkově Hradišti, 5 km od Dvora Králové nad Labem, a nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatné parkování a zahradu s grilem. Ubytování Pension Doctor se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Doctor má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Pension Doctor momentálně evidujeme 326 recenzí.

Apartmány Malen

Apartmány Malen

Ubytování (Apartmány) Apartmány Malen. Apartmány Malen se nachází ve Dvoře Králové nad Labem, 4,4 km od zoo Dvůr Králové nad Labem, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Nechybí ani terasa. Ubytování Apartmány Malen se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Žirafa

Apartmán Žirafa

Ubytování (Apartmán) Apartmán Žirafa. Apartmán Žirafa se nachází ve Dvoře Králové nad Labem nedaleko zoo a nabízí soukromý balkon. Ubytování Apartmán Žirafa se nachází ve městě Dvůr Králové nad Labem (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Apartmán Žirafa nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.