Hledat

Ubytování

Apartmány U Muzea Apartmány

Bezručova, Horní Blatná, 362 35, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartmány U Muzea. Apartmány U Muzea se nachází v Horní Blatné, 41 km od Zwickau, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Muzea se nachází ve městě Horní Blatná (Česko - Karlovarský kraj).

Popis ubytování Apartmány U Muzea

Apartmány U Muzea jsou vzdálené 20 km od Karlových Varů a 14 km od lázeňského města Oberwiesenthal. Apartmány U Muzea se nachází v Horní Blatné, 41 km od Zwickau, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Na letiště Karlovy Vary je to 23 km. Všechny apartmány mají posezení, jídelní kout a plně vybavený kuchyňský kout s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, lednicí a varnou deskou.

Jiná ubytování ve městě Horní Blatná

Apartmány PROSPEKTOR

9,7

Apartmány PROSPEKTOR

Ubytování (Apartmán) Apartmány PROSPEKTOR. Apartmány PROSPEKTOR se nachází v Horní Blatné, 41 km od města Annaberg-Buchholz. Ubytování Apartmány PROSPEKTOR se nachází ve městě Horní Blatná (Česko - Karlovarský kraj).

Penzion, apartmany Florian

9,6

Penzion, apartmany Florian

Ubytování (Penzion) Penzion, apartmany Florian. Penzion, apartmány Florian se nachází v Horní Blatné. Ubytování Penzion, apartmany Florian se nachází ve městě Horní Blatná (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Penzion, apartmany Florian má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion, apartmany Florian momentálně evidujeme 16 recenzí.

Pension H.Blatná

9,6

Pension H.Blatná

Ubytování (Penzion) Pension H.Blatná. Pension H. Blatná se nachází v Horní Blatné a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a společný prostor pro posezení. Ubytování Pension H.Blatná se nachází ve městě Horní Blatná (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Pension H.Blatná má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension H.Blatná momentálně evidujeme 180 recenzí.

Apartmány Horní Blatná

9,2

Apartmány Horní Blatná

Ubytování (Apartmán) Apartmány Horní Blatná. Apartmány Horní Blatná se nacházejí v Horní Blatné. Nabízejí Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Horní Blatná se nachází ve městě Horní Blatná (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartmány Horní Blatná má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmány Horní Blatná momentálně evidujeme 14 recenzí.

B&B Hotel Ochsendorf

8,6

B&B Hotel Ochsendorf

Ubytování (Hotel) B&B Hotel Ochsendorf. B&B Hotel Ochsendorf se nachází na okraji Horní Blatné v Krušných horách. Nabízí saunu, vířivku, dětské hřiště s velkou trampolínou a gril. Ubytování B&B Hotel Ochsendorf se nachází ve městě Horní Blatná (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování B&B Hotel Ochsendorf má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel B&B Hotel Ochsendorf momentálně evidujeme 489 recenzí.

Horní Blatná

8,6

Horní Blatná

Ubytování (Apartmán) Horní Blatná. Apartmán Horní Blatná nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování Horní Blatná se nachází ve městě Horní Blatná (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Horní Blatná má celkové hodnocení 8,6. Pro Apartmán Horní Blatná momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartments Bear

8,1

Apartments Bear

Ubytování (Apartmán) Apartments Bear. Apartments Bear se nachází v Horní Blatné a nabízí výhled na hory, ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Bear se nachází ve městě Horní Blatná (Česká republika - Karlovarský kraj). Ubytování Apartments Bear má celkové hodnocení 8,1. Pro Apartmán Apartments Bear momentálně evidujeme 68 recenzí.

Apartmany Nemo

7,9

Apartmany Nemo

Ubytování (Apartmán) Apartmany Nemo. Apartmány Nemo se nachází v Horní Blatné a nabízí restauraci, zahradu a terasu. 42 km od Zwickau. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmany Nemo se nachází ve městě Horní Blatná (Česko - Karlovarský kraj).

Apartmán náměstí 2

7,3

Apartmán náměstí 2

Ubytování (Apartmán) Apartmán náměstí 2. Apartmán náměstí 2 is situated in Horní Blatná. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartmán náměstí 2 se nachází ve městě Horní Blatná (Česko - Karlovarský kraj).

Ochsendorf apartments

Ochsendorf apartments

Ubytování (Apartmán) Ochsendorf apartments. Located in Horní Blatná in the Karlovy Vary region, Ochsendorf apartments features a garden. Ubytování Ochsendorf apartments se nachází ve městě Horní Blatná (Česko - Karlovarský kraj).

U Petíse

U Petíse

Ubytování (Prázdninový dům) U Petíse. U Petíse se nachází v Horní Blatné v Karlovarském kraji a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování U Petíse se nachází ve městě Horní Blatná (Česko - Karlovarský kraj).

Horske chaty Vlci jamy Chalet 2 - 3

Horske chaty Vlci jamy Chalet 2 - 3

Ubytování (Horské chaty) Horske chaty Vlci jamy Chalet 2 - 3. Horské chaty Vlčí jámy Chaty 2 - 3 se nachází v Horní Blatné, 47 km od Mariánských Lázní. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Horske chaty Vlci jamy Chalet 2 - 3 se nachází ve městě Horní Blatná (Česko - Karlovarský kraj).

Elei

Elei

Ubytování (Vila) Elei. Elei se nachází v Horní Blatné a nabízí zahradní gril a bezplatné Wi-Fi. Vila má 3 ložnice, kuchyň s myčkou a sporákem a koupelnu se sprchou. Ubytování Elei se nachází ve městě Horní Blatná (Česká republika - Karlovarský kraj). Pro Vila Elei nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Horská chalupa Jeřabina

Horská chalupa Jeřabina

Ubytování (Chata) Horská chalupa Jeřabina. Set in Horní Blatná, 47 km from Mariánské Lázně, Horská chalupa Jeřabina offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Horská chalupa Jeřabina se nachází ve městě Horní Blatná (Česko - Karlovarský kraj).

penzion Horni Blatna

penzion Horni Blatna

Ubytování (Apartmán) penzion Horni Blatna. Penzion Horni Blatna is set in Horní Blatná. The accommodation is 34 km from Annaberg-Buchholz. Ubytování penzion Horni Blatna se nachází ve městě Horní Blatná (Česko - Karlovarský kraj).

Horské chaty Vlčí jámy

Horské chaty Vlčí jámy

Ubytování (Chata) Horské chaty Vlčí jámy. Horské chaty Vlčí jámy se nacházejí v Horní Blatné v Karlovarském kraji, 42 km od města Annaberg-Buchholz, a nabízí terasu a výhled na hory a do zahrady. Ubytování Horské chaty Vlčí jámy se nachází ve městě Horní Blatná (Česko - Karlovarský kraj).

Apartman Náměstí

Apartman Náměstí

Ubytování (Apartmán) Apartman Náměstí. Apartman Náměstí se nachází v Horní Blatné a nabízí bar. Výhled směřuje na město a německé městečko Annaberg-Buchholz je odtud vzdálené 41 km. Ubytování Apartman Náměstí se nachází ve městě Horní Blatná (Česko - Karlovarský kraj).

Chalupa Hrázděnka v Krušných horách

Chalupa Hrázděnka v Krušných horách

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Hrázděnka v Krušných horách. Situated in Horní Blatná in the Karlovy Vary region, Chalupa Hrázděnka v Krušných horách has a garden. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Chalupa Hrázděnka v Krušných horách se nachází ve městě Horní Blatná (Česko - Karlovarský kraj).