Hledat

Ubytování

Apartmány Tenis Apartmány

Pod Špičákem, Tanvald, 468 41, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartmány Tenis. Located in Tanvald in the Liberec region, Apartmány Tenis has a garden. The property features mountain views. Ubytování Apartmány Tenis se nachází ve městě Tanvald (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Apartmány Tenis

Located in Tanvald in the Liberec region, Apartmány Tenis has a garden. Guests at Apartmány Tenis can enjoy a continental breakfast. Apartmány Tenis offers a barbecue. The property features mountain views. The 2-bedroom apartment features a living room with satellite flat-screen TV, and a fully equipped kitchen. Guests have access to a children's playground, a sun terrace and ski storage space. Špičák II - Kotva is 1. 2 km from Apartmány Tenis, while Špičák I - Lanová dráha is a 14-minute walk away. The nearest airport is Pardubice Airport, 87 km from the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Wi- Fi zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Apartmány Tenis

 • Sluneční terasa
 • Gril
 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Lyžárna
 • Minigolf Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika
 • Lyžování
 • Tenisový kurt Dodatečný poplatek
 • Restaurace
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Dětské hřiště
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Tanvald

Ubytování Müller

9,6

Ubytování Müller

Ubytování (Bed and breakfast) Ubytování Müller. Ubytování Müller se nachází v Tanvaldu, 3 km od vleku Špičák I – Přibližovák. Wi-Fi je dostupné zdarma. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Ubytování Müller se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Müller má celkové hodnocení 9,6. Pro Bed and breakfast Ubytování Müller momentálně evidujeme 12 recenzí.

Apartmány Sára

9,5

Apartmány Sára

Ubytování (Apartmán) Apartmány Sára. Apartmány Sára se nacházejí v Tanvaldu, 1,4 km od Špičáku II - Kotva i od Špičáku I - Lanová dráha. Nabízí Wi-Fi zdarma a zázemí pro grilování. Ubytování Apartmány Sára se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Sára má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmány Sára momentálně evidujeme 41 recenzí.

Apartment Krkonošská

9,4

Apartment Krkonošská

Ubytování (Apartmán) Apartment Krkonošská. Apartment Krkonošská se nachází v Tanvaldu, 3 km od lyžařských vleků Špičák II - Kotva a Špičák I - Lanová dráha a 7 km od vleku Špičák I - Přibližovák. Ubytování Apartment Krkonošská se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 171 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Krkonošská má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartment Krkonošská momentálně evidujeme 85 recenzí.

Chalupa U Jezu

9,4

Chalupa U Jezu

Ubytování (Chata) Chalupa U Jezu. Chalupa U jezu je situovaná v Tanvaldu, pouhý 1 km od lyžařské lanovky Špičák I, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Chalupa U Jezu se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 266 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa U Jezu má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chalupa U Jezu momentálně evidujeme 7 recenzí.

Chata Hugo - 3 Retreat Apartments

9,4

Chata Hugo - 3 Retreat Apartments

Ubytování (Apartmán) Chata Hugo - 3 Retreat Apartments. Chata Hugo se nachází v Tanvaldu v Libereckém kraji, 2,7 km od sjezdovky Slalomák. Nabízí zázemí pro grilování a výhled na hory. Ubytování Chata Hugo - 3 Retreat Apartments se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Hugo - 3 Retreat Apartments má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Chata Hugo - 3 Retreat Apartments momentálně evidujeme 29 recenzí.

Apartmany chaloupka

9,3

Apartmany chaloupka

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmany chaloupka. Prázdninový dům Apartmány chaloupka se nachází v Tavaldu, 1,5 km od sjezdovky Slalomák a 1,6 km od lanovky Špičák I - turistická, a nabízí výhled na hory a... Ubytování Apartmany chaloupka se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany chaloupka má celkové hodnocení 9,3. Pro Prázdninový dům Apartmany chaloupka momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Medvídek Tanvald

9,2

Penzion Medvídek Tanvald

Ubytování (Chata) Penzion Medvídek Tanvald. Penzion Medvídek Tanvald se nachází v Tanvaldu, 3,9 km od vleku Špičák I - Přibližovák a 5 km od kotvy Špičák II i lanové dráhy Špičák I. Ubytování Penzion Medvídek Tanvald se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Medvídek Tanvald má celkové hodnocení 9,2. Pro Chata Penzion Medvídek Tanvald momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Vera

9,2

Penzion Vera

Ubytování (Penzion) Penzion Vera. Penzion Vera se nachází v Tanvaldu, 3,5 km od lanovky Špičák II - Kotva a od lanovky Špičák I - Lanová dráha a 8 km od lanovky Špičák I - Přibližovák. Ubytování Penzion Vera se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 659 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Vera má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Penzion Vera momentálně evidujeme 39 recenzí.

Sun & Snow Hollyhome

9,1

Sun & Snow Hollyhome

Ubytování (Prázdninový dům) Sun & Snow Hollyhome. Sun & Snow Hollyhome je samostatně stojící prázdninový dům, který leží v Tanvaldu v Libereckém kraji, 900 metrů od Špičák I - turistická. Ubytování Sun & Snow Hollyhome se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 783 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Sun & Snow Hollyhome má celkové hodnocení 9,1. Pro Prázdninový dům Sun & Snow Hollyhome momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmány Tanvald

8,8

Apartmány Tanvald

Ubytování (Apartmán) Apartmány Tanvald. Apartmány Tanvald se nacházejí v Tanvaldu, 2,4 km od lyžařského vleku Špičák II - Kotva. Nabízejí dobře vybavené ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmány Tanvald se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Tanvald má celkové hodnocení 8,8. Pro Apartmán Apartmány Tanvald momentálně evidujeme 82 recenzí.

Chata Tanvaldský Špičák

8,7

Chata Tanvaldský Špičák

Ubytování (Chata) Chata Tanvaldský Špičák. Chata Tanvaldský Špičák se nachází v Tanvaldu, 800 metrů od sjezdovky Slalomák a 900 metrů od sjezdovky Špičák I. Ubytování Chata Tanvaldský Špičák se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata Tanvaldský Špičák má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Chata Tanvaldský Špičák momentálně evidujeme 6 recenzí.

Guest House Akron

8,7

Guest House Akron

Ubytování (Penzion) Guest House Akron. Guest House Akron je penzion situovaný v Tanvaldu, 1,9 km od lanové dráhy Špičák I a kotvy Špičák II a 5 km od lanovky Špičák I - Přibližovák. Ubytování Guest House Akron se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Guest House Akron má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Guest House Akron momentálně evidujeme 31 recenzí.

Hotel Bon

8,6

Hotel Bon

Ubytování (Hotel) Hotel Bon. Hotel Bon se nachází v Tanvaldu, v rekreační oblasti v jižní části Špičáku a 2 km od vlakového nádraží, a nabízí restauraci, saunu, vířivku a bowling. Ubytování Hotel Bon se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Bon má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Bon momentálně evidujeme 347 recenzí.

CHalupa

8,6

CHalupa

Ubytování (Prázdninový dům) CHalupa. Prázdninový dům CHalupa se nachází v Tanvaldu, 3,8 km od lyžařského vleku Špičáka II - Kotva. Nabízí zázemí pro grilování, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování CHalupa se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). Ubytování CHalupa má celkové hodnocení 8,6. Pro Prázdninový dům CHalupa momentálně evidujeme 5 recenzí.

Hotel Grand

8,3

Hotel Grand

Ubytování (Hotel) Hotel Grand. Tento hotel se nachází v rezidenční oblasti Tanvaldu, 500 metrů od městského centra. Hotelová restaurace servíruje českou a italskou kuchyni, včetně pizzy. Ubytování Hotel Grand se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 870 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Grand má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Grand momentálně evidujeme 141 recenzí.

Pension Panorama

8,3

Pension Panorama

Ubytování (Penzion) Pension Panorama. Penzion Panorama se nachází v obci Žďár nedaleko Tanvaldu a nabízí zahradu s letním venkovním bazénem, terasu se slunečníky i grilem, společný salon s TV a... Ubytování Pension Panorama se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension Panorama má celkové hodnocení 8,3. Pro Penzion Pension Panorama momentálně evidujeme 43 recenzí.

Hotel U Dubu

7

Hotel U Dubu

Ubytování (Hotel) Hotel U Dubu. Hotel U Dubu se nachází v Tanvaldu, 3,4 km od vleku Špičák I - Přibližovák a 6 km od vleku Špičák II - Kotva. Nabízí zahradu, restauraci a lyžárnu. Ubytování Hotel U Dubu se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel U Dubu má celkové hodnocení 7. Pro Hotel Hotel U Dubu momentálně evidujeme 124 recenzí.

Apartmány kamenice

Apartmány kamenice

Ubytování (Apartmán) Apartmány kamenice. Set in Tanvald in the Liberec Region region, Apartmány kamenice has a patio. Ubytování Apartmány kamenice se nachází ve městě Tanvald (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Krátkodobé pobyty na horách, Tanvald

Krátkodobé pobyty na horách, Tanvald

Ubytování (Apartmán) Krátkodobé pobyty na horách, Tanvald. Krátkodobé pobyty na horách, Tanvald se nachází v Tanvaldu, 47 km od města Świeradów-Zdrój. Ubytování Krátkodobé pobyty na horách, Tanvald se nachází ve městě Tanvald (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 667 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion U DUBU

Penzion U DUBU

Ubytování (Penzion) Penzion U DUBU. Penzion U DUBU se nachází v Tanvaldu a nabízí bar a zahradu. Ubytování je zajišťováno i v rodinných pokojích a nechybí ani terasa. Ubytování Penzion U DUBU se nachází ve městě Tanvald (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 937 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování u Součků

Ubytování u Součků

Ubytování (Apartmán) Ubytování u Součků. Ubytování u Součků se nachází v Tanvaldu. Na místě je zahrada. Součástí jsou také 2 koupelny. Ubytování Ubytování u Součků se nachází ve městě Tanvald (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán pod Špičákem

Apartmán pod Špičákem

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Špičákem. Situated in Tanvald in the Liberec region, Apartmán pod Špičákem has a terrace and mountain views. Ubytování Apartmán pod Špičákem se nachází ve městě Tanvald (Česko - Liberecký kraj).

Apartmán Albrecht

Apartmán Albrecht

Ubytování (Apartmány) Apartmán Albrecht. Located in Albrechtice v Jizerských horách, Apartmán Albrecht offers accommodation with a terrace. Ubytování Apartmán Albrecht se nachází ve městě Tanvald (Česko - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion horská chata Světlá

Penzion horská chata Světlá

Ubytování (Hotel) Penzion horská chata Světlá. Hotel Penzion horská chata Světlá se nachází v Tanvaldu, 5 km od lyžařského areálu Špičák II - Kotva, a nabízí ubytování s barem, neplaceným soukromým... Ubytování Penzion horská chata Světlá se nachází ve městě Tanvald (Česko - Liberecký kraj).

Holiday home Pod Spicakem Tanvald

Holiday home Pod Spicakem Tanvald

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Pod Spicakem Tanvald. Prázdninový dům Pod Špičákem Tanvald se nachází v Tanvaldu, 3,3 km od lanovek Špičák I - Lanová dráha a Špičák II - Kotva a 5 km od lanovky Špičák I -... Ubytování Holiday home Pod Spicakem Tanvald se nachází ve městě Tanvald (Česká republika - Liberecký kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home Pod Spicakem Tanvald nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.