Hledat

Ubytování

Apartmány Sněženka Apartmány

čp. 141, Deštné v Orlických horách, 517 91, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartmány Sněženka. Apartmány Sněženka se nachází v Deštném v Orlických horách, 600 metrů od lyžařských vleků a 7,7 km od vlakového nádraží. Ubytování Apartmány Sněženka se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Apartmány Sněženka

Pokud se chcete vydat na výlety do okolí, můžete navštívit lyžařský areál Start (1,6 km) a kostel Nanebevzetí Panny Marie Sněžné (7,7 km). Jedná se o ubytování s možností vlastního stravování s venkovním bazénem a Wi-Fi zdarma. Apartmány Sněženka se nachází v Deštném v Orlických horách, 600 metrů od lyžařských vleků a 7,7 km od vlakového nádraží. V apartmánu najdete TV, plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a lednicí, koupelnu se sprchou a můžete se kochat výhledem na hory a do zahrady. Apartmány Sněženka nabízí zahradu, prodejnu skipasů a neplacené parkoviště. V okolí se lze věnovat různým aktivitám, jako je lyžování a pěší turistika.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Deštné v Orlických horách

Chalet Lomy

9,8

Chalet Lomy

Ubytování (Chata) Chalet Lomy. Chata Lomy je samostatný objekt, který se nachází v klidné oblasti mimo centrum města, v blízkosti Deštné v Orlických horách, 6 km od centra města Deštné. Ubytování Chalet Lomy se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chalet Lomy má celkové hodnocení 9,8. Pro Chata Chalet Lomy momentálně evidujeme 32 recenzí.

Ubytování U Kroupů

9,8

Ubytování U Kroupů

Ubytování (Penzion) Ubytování U Kroupů. Ubytování U Kroupů se nachází v Deštném v Orlických horách, 1,5 km od lyžařského areálu Start. Ubytování Ubytování U Kroupů se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytování U Kroupů má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Ubytování U Kroupů momentálně evidujeme 10 recenzí.

Deštné 371 - Buďte na horách jako doma

9,7

Deštné 371 - Buďte na horách jako doma

Ubytování (Apartmán) Deštné 371 - Buďte na horách jako doma. Ubytování Deštné 371 - Buďte na horách jako doma se nachází 1,2 km od vleku F Teleskop-Tréninková. Ubytování Deštné 371 - Buďte na horách jako doma se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Deštná čp.1

9,7

Apartmán Deštná čp.1

Ubytování (Apartmán) Apartmán Deštná čp.1. Apartmán Deštná čp.1 nabízí ubytování v Deštném v Orlických horách, 1,1 km od sjezdovky F Teleskop-Tréninková a 1,1 km od vleku E Kotva – Marta II. Ubytování Apartmán Deštná čp.1 se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Deštná čp.1 má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Deštná čp.1 momentálně evidujeme 34 recenzí.

Chata U Studánky

9,6

Chata U Studánky

Ubytování (Chata) Chata U Studánky. Chata U Studánky leží v Deštném v Orlických horách v České republice, 10 km od vlakového nádraží. Ubytování Chata U Studánky se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chata U Studánky má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Chata U Studánky momentálně evidujeme 13 recenzí.

Vila Marianna

9,4

Vila Marianna

Ubytování (Apartmán) Vila Marianna. Vila Marianna v Deštné v Orlických horách nabízí zahradu s grilem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Marianna se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Vila Marianna má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Vila Marianna momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartman U Kostela

9,4

Apartman U Kostela

Ubytování (Apartmán) Apartman U Kostela. Apartmán u Kostela se nachází v Deštné v Orlických horách, 1 km od vleku F Teleskop-Tréninková a 1,1 km od vleků D Marta II a E Kotva-Marta II. Ubytování Apartman U Kostela se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartman U Kostela má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Apartman U Kostela momentálně evidujeme 34 recenzí.

Ubytování U Potoka

9,4

Ubytování U Potoka

Ubytování (Apartmány) Ubytování U Potoka. Ubytování U Potoka se nachází v Deštném v Orlických horách v Královéhradeckém kraji, 16 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie, a nabízí ubytování s... Ubytování Ubytování U Potoka se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Roubenka Deštné

9,4

Roubenka Deštné

Ubytování (Apartmán) Roubenka Deštné. Roubenka Deštné se nachází v Deštném, obklopeném Orlickými horami. Nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování na místě zdarma a lyžárnu. Ubytování Roubenka Deštné se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Roubenka Deštné má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Roubenka Deštné momentálně evidujeme 100 recenzí.

Chata Bludička

9,4

Chata Bludička

Ubytování (Apartmán) Chata Bludička. Chata Bludička se nachází na poklidném místě 200 metrů od lyžařského areálu Špičák a nabízí apartmán se 3 ložnicemi, kompletně vybavenou kuchyní, obývací... Ubytování Chata Bludička se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chata Bludička má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Chata Bludička momentálně evidujeme 9 recenzí.

Pension Arnika

9,2

Pension Arnika

Ubytování (Penzion) Pension Arnika. Pension Arnika se nachází v Deštném v Orlických horách, 400 metrů od Skicentra Deštné a nabízí gril, zahradu, bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách,... Ubytování Pension Arnika se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Arnika má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Pension Arnika momentálně evidujeme 123 recenzí.

Apartmán Deštné 58

9,2

Apartmán Deštné 58

Ubytování (Apartmán) Apartmán Deštné 58. Apartmán Deštné 58 se nachází v Deštném v Orlických horách a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Apartmán Deštné 58 se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Hotel Praha

9,1

Hotel Praha

Ubytování (Hotel) Hotel Praha. Hotel Praha v Deštné v Orlických horách stojí přímo naproti lyžařskému areálu Marta s vlekem. Ubytování Hotel Praha se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Praha má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Hotel Praha momentálně evidujeme 141 recenzí.

WILLIAM Congress&Wellness Mountain HOTEL ****

9

WILLIAM Congress&Wellness Mountain HOTEL ****

Ubytování (Hotel) WILLIAM Congress&Wellness Mountain HOTEL ****. WILLIAM Congress & Wellness Mountain HOTEL **** se nachází v Deštné v Orlických horách, 100 metrů od lyžařského vleku C Teleskop – Snowpark a 200 metrů od... Ubytování WILLIAM Congress&Wellness Mountain HOTEL **** se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Horska chata Kukacka

9

Horska chata Kukacka

Ubytování (Penzion) Horska chata Kukacka. Rodinná Horská chata Kukačka se nachází 700 metrů od sjezdovky na Špičáku v Deštné v Orlických horách a nabízí vám pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným... Ubytování Horska chata Kukacka se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Horska chata Kukacka má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Horska chata Kukacka momentálně evidujeme 31 recenzí.

penzion Šťastnej kopec

9

penzion Šťastnej kopec

Ubytování (Penzion) penzion Šťastnej kopec. Penzion Šťastnej kopec se nachází v Deštném v Orlických horách, nedaleko lyžařského vleku F Teleskop-Tréninková. Ubytování penzion Šťastnej kopec se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování penzion Šťastnej kopec má celkové hodnocení 9. Pro Penzion penzion Šťastnej kopec momentálně evidujeme 35 recenzí.

Pension Kohler

8,7

Pension Kohler

Ubytování (Penzion) Pension Kohler. Penzion Kohler se nachází v klidné části střediska Deštné v Orlických horách, 150 metrů od centra obce a 800 metrů od sjezdovek Marta 1 a Marta 2. Ubytování Pension Kohler se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pension Kohler má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Pension Kohler momentálně evidujeme 36 recenzí.

Chata Na konci světa

8,7

Chata Na konci světa

Ubytování (Chata) Chata Na konci světa. Chata Na konci světa se nachází v obci Deštné v Orlických horách a nabízí výhled do zahrady, restauraci, sdílenou kuchyň, bar a zahradu. Ubytování Chata Na konci světa se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán v Deštném

8,7

Apartmán v Deštném

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Deštném. Apartmán v Deštném se nachází 1 km od lyžařského střediska F Teleskop-Tréninková a 1,1 km od areálů E Kotva - Marta II v Deštném v Orlických horách a... Ubytování Apartmán v Deštném se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán v Deštném má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartmán v Deštném momentálně evidujeme 15 recenzí.

Ubytování Verner

8,5

Ubytování Verner

Ubytování (Prázdninový dům) Ubytování Verner. Ubytování Verner se nachází 300 metrů od sjezdovky Špičák a 1 km od lyžařského areálu Deštná. Má zahradu s letním venkovním bazénem, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Ubytování Verner se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmany Bobule

8,5

Apartmany Bobule

Ubytování (Apartmán) Apartmany Bobule. Apartmány Bobule stojí 300 metrů od lyžařského areálu Říčky a 500 metrů od lyžařského areálu Deštné. Ubytování Apartmany Bobule se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmany Bobule má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartmany Bobule momentálně evidujeme 40 recenzí.

Srub Karolina

8

Srub Karolina

Ubytování (Penzion) Srub Karolina. Srub Karolina se nachází v Deštném v Orlických horách, 16 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie, a nabízí bar, terasu a pokoje s balkonem. Ubytování Srub Karolina se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Jiskra

7,9

Penzion Jiskra

Ubytování (Penzion) Penzion Jiskra. Penzion Jiskra se nachází v Deštném v Orlických horách. Nabízí restauraci a přímý přístup na sjezdovku. Na místě najdete také bankomat a dětské hřiště. Ubytování Penzion Jiskra se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Jiskra má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Jiskra momentálně evidujeme 19 recenzí.

Penzion Na Staré Cestě

7,9

Penzion Na Staré Cestě

Ubytování (Penzion) Penzion Na Staré Cestě. Penzion Na Staré cestě se nachází v Deštném v Orlických horách, 200 metrů od lyžařského svahu. Ubytování Penzion Na Staré Cestě se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Na Staré Cestě má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion Na Staré Cestě momentálně evidujeme 58 recenzí.

Apartmán na Polesí

7,8

Apartmán na Polesí

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Polesí. Apartmán na Polesí se nachází v Deštném v Orlických horách, méně než 1 km od lanovek E Kotva - Marta II a F Teleskop-Tréninková a 10 minut chůze od lanovky... Ubytování Apartmán na Polesí se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Tendr

7,6

Penzion Tendr

Ubytování (Penzion) Penzion Tendr. Penzion Tendr se nachází mezi sjezdovkami v lyžařské oblasti Deštné a poskytuje bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Tendr se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Tendr má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Penzion Tendr momentálně evidujeme 21 recenzí.

Hotel Alba

7,4

Hotel Alba

Ubytování (Hotel) Hotel Alba. Hotel Alba pocházející z poloviny 19. století se nachází na poklidném místě v obci Deštné v Orlických horách, 50 metrů od sjezdovky Marta, je obklopený... Ubytování Hotel Alba se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Alba má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Hotel Alba momentálně evidujeme 52 recenzí.

Hotel Orlice

5,8

Hotel Orlice

Ubytování (Hotel) Hotel Orlice. Hotel Orlice se nachází v Deštné v Orlických horách. Je přístupný na lyžích a nabízí zahradu, restauraci a bar. Ubytování Hotel Orlice se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Květa

Penzion Květa

Ubytování (Penzion) Penzion Květa. Penzion Květa se nachází v Deštném v Orlických horách, 16 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie. Nabízí bar a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Penzion Květa se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartman Jelen 58m2

Apartman Jelen 58m2

Ubytování (Apartmán) Apartman Jelen 58m2. Apartmán Jelen se nachází v Deštném v Orlických horách. Nabízí vířivku a plně vybavenou kuchyni. Apartmán má obývací pokoj a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartman Jelen 58m2 se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmá 11 Deštné v Orlických horách

Apartmá 11 Deštné v Orlických horách

Ubytování (Apartmán) Apartmá 11 Deštné v Orlických horách. Apartmá 11 se nachází v Deštném v Orlických horách, necelý 1 km od vleků F Teleskop-Tréninková a E Kotva - Marta II a 12 minut chůze od vleku D Marta II. Ubytování Apartmá 11 Deštné v Orlických horách se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Na kopci Deštné

Apartmán Na kopci Deštné

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na kopci Deštné. Apartmán Na kopci Deštné se nachází v Deštné v Orlických horách. Ubytování Apartmán Na kopci Deštné se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán na horách

Apartmán na horách

Ubytování (Apartmán) Apartmán na horách. Apartmán na horách se nachází v Deštném v Orlických horách. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Tento apartmán má balkon. Ubytování Apartmán na horách se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Apartmán na horách nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Efka

Apartmán Efka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Efka. Apartmán Efka se nachází v Deštném v Orlických horách, 16 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie. Ubytování Apartmán Efka se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Moji Sousedi

Moji Sousedi

Ubytování (Apartmány) Moji Sousedi. Apartmány Moji Sousedi se nachází v Deštném v Orlických horách, 16 km od kostela Nanebevzetí Panny Marie, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Moji Sousedi se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Guest House U Supa

Guest House U Supa

Ubytování (Penzion) Guest House U Supa. Guest House U Supa se nachází v Deštné v Orlických horách. Má zahradu a terasu. Ubytování Guest House U Supa se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartman Věrka

Apartman Věrka

Ubytování (Apartmán) Apartman Věrka. Apartmán Věrka se nachází v Deštném v Orlických horách, jen 500 metrů od lyžařského vleku H Zákoutí, 1 km od vleku B Kotva - Marta I a 1,3 km od vleku D... Ubytování Apartman Věrka se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán - mezonet , Deštné

Apartmán - mezonet , Deštné

Ubytování (Apartmán) Apartmán - mezonet , Deštné. Apartmán - mezonet, Deštné se nachází v Deštném v Orlických horách, pouhý 1 km od lyžařského vleku F Teleskop-Tréninková a 1,1 km od vleku E Kotva - Marta... Ubytování Apartmán - mezonet , Deštné se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Žofie Deštné v Orlických horách

Apartmán Žofie Deštné v Orlických horách

Ubytování (Apartmán) Apartmán Žofie Deštné v Orlických horách. Apartmán Žofie Deštné v Orlických horách se nachází v Deštné v Orlických horách, 1 km od Teleskop-Tréninkové, 1,1 km od E Kotvy - Marta II i od D Marta II... Ubytování Apartmán Žofie Deštné v Orlických horách se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Apartmán Žofie Deštné v Orlických horách nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Sunny apartmán Deštné 3+kk

Sunny apartmán Deštné 3+kk

Ubytování (Apartmán) Sunny apartmán Deštné 3+kk. Sunny apartmán Deštné 3+kk se nachází v Deštné v Orlických horách. Nabízí vířivku, neplacené soukromé parkoviště, společný lounge a Wi-Fi zdarma. Ubytování Sunny apartmán Deštné 3+kk se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Moji Sousedi II - Apartmán Červená

Moji Sousedi II - Apartmán Červená

Ubytování (Apartmán) Moji Sousedi II - Apartmán Červená. Boasting a bar, a shared lounge, and ski-to-door access, Moji Sousedi II provides accommodation in Deštné v Orlických horách with free WiFi and mountain... Ubytování Moji Sousedi II - Apartmán Červená se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Aparthotel Panorama

Aparthotel Panorama

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Panorama. Aparthotel Panorama se nachází v Deštné v Orlických horách v Královéhradeckém kraji a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Aparthotel Panorama se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

U Matouše

U Matouše

Ubytování (Penzion) U Matouše. Boasting a bar and a garden, U Matouše is situated in Deštné v Orlických horách, 17 km from the Holy Virgin Mary's Assumption church. Ubytování U Matouše se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Chata u Brodu

Chata u Brodu

Ubytování (Venkovský dům) Chata u Brodu. Venkovský dům Chata u Brodu se nachází v Deštné v Orlických horách v Královéhradeckém kraji a nabízí parkování zdarma. Ubytování Chata u Brodu se nachází ve městě Deštné v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Venkovský dům Chata u Brodu nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.