Hledat

Ubytování

Apartmány OMEGA Apartmány

Nádražní 85, Lanškroun, 563 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartmány OMEGA. Apartmány OMEGA se nachází v Lanškrouně v Pardubickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmány OMEGA se nachází ve městě Lanškroun (Česko - Pardubický kraj).

Popis ubytování Apartmány OMEGA

Toto ubytování se nachází 18 minut chůze od pláže. Apartmán je vzdálený 27 km od Dolní Moravy a 37 km od Miedzygorze. K dispozici je sporák, varná deska, toustovač, rychlovarná konvice a kávovar. Na letiště Pardubice je to 63 km. Všechny apartmány mají terasu, kuchyňský kout s lednicí, jídelní kout, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu se sprchou. V ubytování Apartmány OMEGA máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Apartmány OMEGA se nachází v Lanškrouně v Pardubickém kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Jiná ubytování ve městě Lanškroun

Hotel & Depandance Kopacka

9,8

Hotel & Depandance Kopacka

Ubytování (Aparthotel) Hotel & Depandance Kopacka. Hotel & Depandance Kopacka se nachází v Lanškrounu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hotel & Depandance Kopacka se nachází ve městě Lanškroun (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel & Depandance Kopacka má celkové hodnocení 9,8. Pro Aparthotel Hotel & Depandance Kopacka momentálně evidujeme 70 recenzí.

Studio v centru

9,7

Studio v centru

UbytováníStudio v centru. Studio v centru se nachází v Lanškrouně, 46 km od muzea papíru Velké Losiny, 49 km od hradu Bouzov a 41 km od muzea olomouckého sýra. Ubytování Studio v centru se nachází ve městě Lanškroun (Česko - Pardubický kraj).

Penzion Martina****

9,6

Penzion Martina****

Ubytování (Penzion) Penzion Martina****. Penzion Martina **** se nachází v Lanškrouně a nabízí terasu. Tento 4hvězdičkový penzion má nepřetržitě otevřenou recepci. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Martina**** se nachází ve městě Lanškroun (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Martina**** má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Martina**** momentálně evidujeme 51 recenzí.

Penzion Jakub

9,4

Penzion Jakub

Ubytování (Penzion) Penzion Jakub. Penzion Jakub nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Lanškrouně. Všechny pokoje v penzionu Jakub mají TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu a šatník. Ubytování Penzion Jakub se nachází ve městě Lanškroun (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Jakub má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Jakub momentálně evidujeme 72 recenzí.

Aparthotel Brokeš

9,4

Aparthotel Brokeš

Ubytování (Aparthotel) Aparthotel Brokeš. Aparthotel Brokeš se nachází v Lanškrouně a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Aparthotel Brokeš se nachází ve městě Lanškroun (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Aparthotel Brokeš má celkové hodnocení 9,4. Pro Aparthotel Aparthotel Brokeš momentálně evidujeme 7 recenzí.

Penzion Country Steak Restaurant

8,8

Penzion Country Steak Restaurant

Ubytování (Penzion) Penzion Country Steak Restaurant. Tříhvězdičkový Penzion Country Steak Restaurant se nachází v Lanškrouně. Nabízí restauraci, terasu, dětské hřiště a turistické informace. Ubytování Penzion Country Steak Restaurant se nachází ve městě Lanškroun (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Country Steak Restaurant má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Penzion Country Steak Restaurant momentálně evidujeme 99 recenzí.

Hotel Forea

8,8

Hotel Forea

Ubytování (Hotel) Hotel Forea. Hotel Forea se nachází v Lanškrouně a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Forea se nachází ve městě Lanškroun (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Hotel Forea má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Forea momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion Karolina Lanškroun

8,7

Penzion Karolina Lanškroun

Ubytování (Penzion) Penzion Karolina Lanškroun. Penzion Karolina Lanškroun se nachází v Lanškrouně, 28 km od Dolní Moravy a nabízí vlastní restauraci, terasu a dětské hřiště. Ubytování Penzion Karolina Lanškroun se nachází ve městě Lanškroun (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Penzion Karolina Lanškroun má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion Karolina Lanškroun momentálně evidujeme 70 recenzí.

Statek 100DOLA

8

Statek 100DOLA

UbytováníStatek 100DOLA. Statek 100DOLA se nachází v Lanškrouně a nabízí saunu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat cyklistice a stolnímu tenisu. Ubytování Statek 100DOLA se nachází ve městě Lanškroun (Česko - Pardubický kraj).

hotel*** garni RUBYK

8

hotel*** garni RUBYK

Ubytování (Hotel) hotel*** garni RUBYK. Tříhvězdičkový hotel*** garni RUBYK se nachází ve městě Lanškroun. Nabízí zahradu, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování hotel*** garni RUBYK se nachází ve městě Lanškroun (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování hotel*** garni RUBYK má celkové hodnocení 8. Pro Hotel hotel*** garni RUBYK momentálně evidujeme 23 recenzí.

Penzion Karolina

Penzion Karolina

Ubytování (Penzion) Penzion Karolina. Penzion Karolína se nachází v Lanškrouně a nabízí bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi, soukromé neplacené parkoviště a placenou dopravu na letiště. Ubytování Penzion Karolina se nachází ve městě Lanškroun (Česko - Pardubický kraj).

Statek 100DOLA

Statek 100DOLA

UbytováníStatek 100DOLA. Statek 100DOLA se nachází v Lanškrouně, 27 km od zámku Litomyšl, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm a terasou. Ubytování Statek 100DOLA se nachází ve městě Lanškroun (Česko - Pardubický kraj).

Obora resort

Obora resort

Ubytování (Horské chaty) Obora resort. Up Obora se nachází v Lanškrounu v Pardubickém kraji, 27 km od Dolní Moravy a 47 km od městečka Stronie Śląskie. Ubytování Obora resort se nachází ve městě Lanškroun (Česko - Pardubický kraj).

Holiday Home Petrovice

Holiday Home Petrovice

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Petrovice. Tříhvězdičkový prázdninový dům Petrovice se nachází v Petrovicích v Pardubickém kraji. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Holiday Home Petrovice se nachází ve městě Lanškroun (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Petrovice nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.