Hledat

Ubytování

Apartmány Břachovna Apartmány

Tržní náměstí, Mikulov v Krušných Horách, 419 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartmány Břachovna. Apartmány Břachovna se nachází v Mikulově v Krušných Horách v Ústeckém kraji, 1,7 km od Hrobské Kotvy, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským... Ubytování Apartmány Břachovna se nachází ve městě Mikulov (Česko - Ústecký kraj).

Popis ubytování Apartmány Břachovna

Apartmány Břachovna se nachází v Mikulově v Krušných Horách v Ústeckém kraji, 1,7 km od Hrobské Kotvy, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, přímým přístupem na sjezdovku a neplaceným soukromým parkovištěm. V kuchyni je mikrovlnná trouba, lednice, sporák a rychlovarná konvice. Na letiště Václava Havla Praha je to 75 km. Po dni stráveném pěší turistikou, lyžováním nebo jízdou na kole mohou hosté relaxovat v zahradě nebo ve společném salonku.

Jiná ubytování ve městě Mikulov

Pension U Krbu

9

Pension U Krbu

Ubytování (Penzion) Pension U Krbu. Pension U Krbu se nachází v Mikulově v Krušných Horách, jen pár kroků od Doppelmayru. Ubytování Pension U Krbu se nachází ve městě Mikulov (Česko - Ústecký kraj).

Penzion Hubert

8,5

Penzion Hubert

Ubytování (Penzion) Penzion Hubert. Penzion Hubert se nachází v Mikulově v Krušných Horách, přímo na sjezdovce, 80 metrů od lyžařských vleků Mikulov Doppelmayr a Poma H210 - Mikulov a necelý... Ubytování Penzion Hubert se nachází ve městě Mikulov (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Penzion Hubert má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Hubert momentálně evidujeme 10 recenzí.