Hledat

Ubytování

Apartmány B. Němcové Apartmány

198 Boženy Němcové, Česká Skalice, 552 03, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartmány B. Němcové. Apartmány B. Němcové se nachází v České Skalici, 2,3 km od Babiččina údolí. Ubytování Apartmány B. Němcové se nachází ve městě Česká Skalice (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Apartmány B. Němcové

Apartmány B. K vybavení patří myčka nádobí, mikrovlnná trouba, lednice a rychlovarná konvice. Na letiště Pardubice je to 47 km. Všechny apartmány mají obývací pokoj, posezení s pohovkou, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi a na místě je soukromé parkoviště. Němcové se nachází v České Skalici, 2,3 km od Babiččina údolí. Na místě je zahrada a v okolí se lze věnovat cyklistice.

Jiná ubytování ve městě Česká Skalice

apartman pro 4 osoby

9,9

apartman pro 4 osoby

Ubytování (Apartmán) apartman pro 4 osoby. Apartmán pro 4 osoby se nachází v České Skalici, 2,8 km od Babiččina údolí. Nabízí zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování apartman pro 4 osoby se nachází ve městě Česká Skalice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování apartman pro 4 osoby má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán apartman pro 4 osoby momentálně evidujeme 47 recenzí.

Penzion Zahradní

9,3

Penzion Zahradní

Ubytování (Penzion) Penzion Zahradní. Penzion Zahradní se nachází v České Skalici a nabízí ubytování v pokojích a apartmá. Součástí penzionu je restaurace a terasa. Ubytování Penzion Zahradní se nachází ve městě Česká Skalice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Zahradní má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Zahradní momentálně evidujeme 138 recenzí.

Wellness hotel - Viktorka, herecký dům

9,1

Wellness hotel - Viktorka, herecký dům

Ubytování (Penzion) Wellness hotel - Viktorka, herecký dům. Wellness hotel - Viktorka, herecký dům se nachází v České Skalici, jen 100 metrů od Babiččina údolí. Ubytování Wellness hotel - Viktorka, herecký dům se nachází ve městě Česká Skalice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Wellness hotel - Viktorka, herecký dům má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Wellness hotel - Viktorka, herecký dům momentálně evidujeme 129 recenzí.

Penzion Habr

8,9

Penzion Habr

Ubytování (Penzion) Penzion Habr. Penzion Habr stojí v poklidném prostředí 5 km od kulturní památky Babiččino údolí a 300 metrů od přehrady Rozkoš. Ubytování Penzion Habr se nachází ve městě Česká Skalice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Penzion Habr má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Habr momentálně evidujeme 54 recenzí.

Chalupa Ratibořice

8,7

Chalupa Ratibořice

Ubytování (Chata) Chalupa Ratibořice. Chalupa Ratibořice se nachází v České Skalici, 1,3 km od Babiččina údolí, a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa Ratibořice se nachází ve městě Česká Skalice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Chalupa Ratibořice má celkové hodnocení 8,7. Pro Chata Chalupa Ratibořice momentálně evidujeme 48 recenzí.

Ubytování Carmen

8,7

Ubytování Carmen

Ubytování (Penzion) Ubytování Carmen. Ubytování Carmen se nachází v soukromém domě v České Skalici, 200 metrů od vodní nádrže Rozkoš, a nabízí zahradu, dětské hřiště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování Carmen se nachází ve městě Česká Skalice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Ubytování Carmen má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Ubytování Carmen momentálně evidujeme 232 recenzí.

Bungalovy a ubytování Ratibořice- Zlíč

8,6

Bungalovy a ubytování Ratibořice- Zlíč

Ubytování (Prázdninový areál) Bungalovy a ubytování Ratibořice- Zlíč. Bungalovy a ubytování Ratibořice se nachází 500 metrů od obce Ratibořice, v těsné blízkosti lesů a luk, a nabízí bungalovy s možností vlastního stravování... Ubytování Bungalovy a ubytování Ratibořice- Zlíč se nachází ve městě Česká Skalice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Bungalovy a ubytování Ratibořice- Zlíč má celkové hodnocení 8,6. Pro Prázdninový areál Bungalovy a ubytování Ratibořice- Zlíč momentálně evidujeme 136 recenzí.

Hotel Holzbecher

8,5

Hotel Holzbecher

Ubytování (Hotel) Hotel Holzbecher. Hotel Holzbecher se nachází v idylické vesnici Zlič, 4 km od vodní nádrže Rozkoš, často vyhledávané ke koupání. Ubytování Hotel Holzbecher se nachází ve městě Česká Skalice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Holzbecher má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Holzbecher momentálně evidujeme 165 recenzí.

Motel Edison

8

Motel Edison

Ubytování (Motel) Motel Edison. Motel Edison stojí u hlavní silnice do Polska, 3 km od vlakového nádraží v České Skalici. Ubytování Motel Edison se nachází ve městě Česká Skalice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Motel Edison má celkové hodnocení 8. Pro Motel Motel Edison momentálně evidujeme 16 recenzí.

Hotel Rozkoš

7,2

Hotel Rozkoš

Ubytování (Hotel) Hotel Rozkoš. Hotel Rozkoš se nachází v České Skalici a nabízí bezplatné Wi-Fi, sluneční terasu, bazén a zahradu. Najdete zde i sdílený lounge a bar. Ubytování Hotel Rozkoš se nachází ve městě Česká Skalice (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Hotel Rozkoš má celkové hodnocení 7,2. Pro Hotel Hotel Rozkoš momentálně evidujeme 149 recenzí.

Apartmány Na Stráži

Apartmány Na Stráži

Ubytování (Apartmány) Apartmány Na Stráži. Set in Česká Skalice, Apartmány Na Stráži has well-equipped accommodation featuring free WiFi, 3.1 km from The Grandmother's Valley. Ubytování Apartmány Na Stráži se nachází ve městě Česká Skalice (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány pod Barunčinou školou

Apartmány pod Barunčinou školou

Ubytování (Apartmán) Apartmány pod Barunčinou školou. Situated in Česká Skalice, within 2.3 km of The Grandmother's Valley, Apartmány pod Barunčinou školou is an accommodation offering garden views. Ubytování Apartmány pod Barunčinou školou se nachází ve městě Česká Skalice (Česko - Královéhradecký kraj).

Luční penzion

Luční penzion

Ubytování (Penzion) Luční penzion. Luční penzion se nachází v České Skalici, 5 km od Babiččina údolí, a nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, sezónní venkovní bazén a bar. Ubytování Luční penzion se nachází ve městě Česká Skalice (Česko - Královéhradecký kraj).

Penzion Ronox

Penzion Ronox

Ubytování (Penzion) Penzion Ronox. Situated in Česká Skalice, Penzion Ronox features accommodation with private balconies. The property is non-smoking and is located 2. Ubytování Penzion Ronox se nachází ve městě Česká Skalice (Česko - Královéhradecký kraj).