Hledat

Ubytování

Apartmány a Wellness VMAL s.r.o. Privát

Žďárec u Skutče 127, Skuteč 539 73, Skuteč, 539 73, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Privát) Apartmány a Wellness VMAL s.r.o.. Apartmány a Wellness se nachází ve Skuteči v Pardubickém kraji. VMAL s.r.o. Poskytuje ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány a Wellness VMAL s.r.o. se nachází ve městě Skuteč (Česko - Pardubický kraj).

Popis ubytování Apartmány a Wellness VMAL s.r.o.

Apartmány a Wellness se nachází ve Skuteči v Pardubickém kraji. r. Poskytuje ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. K dispozici je také terasa. o. o. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. Apartmány a Wellness VMAL s. Ubytování je vzdálené 28 km od Pardubic a 44 km od Hradce Králové. VMAL s. r. Na letiště Pardubice je to 27 km. Ubytování má TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu se sprchou a toaletními potřebami zdarma a kuchyňský kout s lednicí.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích

Jiná ubytování ve městě Skuteč

Pension a Restaurace Sodomkův statek Czap

9,8

Pension a Restaurace Sodomkův statek Czap

Ubytování (Penzion) Pension a Restaurace Sodomkův statek Czap. Pension Sodomkův statek Czap se nachází ve Skutči a nabízí bar. Za příplatek lze využívat soukromé parkoviště. Ubytování Pension a Restaurace Sodomkův statek Czap se nachází ve městě Skuteč (Česko - Pardubický kraj).

Květinka

8,7

Květinka

Ubytování (Privát) Květinka. Květinka se nachází v obci Skuteč v Pardubickém kraji. Nabízí Wi-Fi zdarma. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Na místě je terasa. Ubytování Květinka se nachází ve městě Skuteč (Česko - Pardubický kraj).

Restaurace a Penzion U Palečků

8,4

Restaurace a Penzion U Palečků

Ubytování (Penzion) Restaurace a Penzion U Palečků. Restaurace a Penzion U Palečků se nachází ve Skutči a nabízí zahradu, terasu, společný obývací prostor a restauraci. Ubytování Restaurace a Penzion U Palečků se nachází ve městě Skuteč (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Restaurace a Penzion U Palečků má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Restaurace a Penzion U Palečků momentálně evidujeme 114 recenzí.

Chata Zhoř

Chata Zhoř

Ubytování (Prázdninový dům) Chata Zhoř. Featuring accommodation with a private pool, river view and a balcony, Chata Zhoř is located in Skuteč. Ubytování Chata Zhoř se nachází ve městě Skuteč (Česko - Pardubický kraj).

Ubytování pod rozhlednou

Ubytování pod rozhlednou

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování pod rozhlednou. Set in Skuteč, Ubytování pod rozhlednou offers tennis court, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Ubytování pod rozhlednou se nachází ve městě Skuteč (Česká republika - Pardubický kraj). Pro Venkovský dům Ubytování pod rozhlednou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.