Hledat

Ubytování

Apartmán Poštolka Apartmán

Branná 65, Branná, 788 25, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Poštolka. Apartmán Poštolka se nachází v Branné. 43 km od Nysy. Ubytování Apartmán Poštolka se nachází ve městě Branná (Česko - Olomoucký kraj).

Popis ubytování Apartmán Poštolka

Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyňský kout s lednicí a sporákem, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu s vanou. 43 km od Nysy. Apartmán Poštolka se nachází v Branné. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. V okolí se lze věnovat pěší turistice. Apartmán stojí 45 km od obce Polanica-Zdrój a 41 km od Kłodzka.

Jiná ubytování ve městě Branná

Penzion Na Vršku

9,8

Penzion Na Vršku

Ubytování (Penzion) Penzion Na Vršku. Penzion Na Vršku se nachází v Branné a poskytuje výhled na hory. Nabízí sezónní venkovní bazén, dětské hřiště a slunnou terasu. Ubytování Penzion Na Vršku se nachází ve městě Branná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Na Vršku má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Na Vršku momentálně evidujeme 44 recenzí.

Penzion Sen

9

Penzion Sen

Ubytování (Penzion) Penzion Sen. Penzion Sen se nachází v Branné a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ubytování Penzion Sen se nachází ve městě Branná (Česko - Olomoucký kraj).

Chateau Goldenstein

8,4

Chateau Goldenstein

Ubytování (Hotel) Chateau Goldenstein. Chateau Goldenstein se nachází v Branné, 23 km od města Ladek-Zdrój a 46 km od města Polanica-Zdrój. Ubytování Chateau Goldenstein se nachází ve městě Branná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Chateau Goldenstein má celkové hodnocení 8,4. Pro Hotel Chateau Goldenstein momentálně evidujeme 277 recenzí.

Penzion ZOE

8,4

Penzion ZOE

Ubytování (Penzion) Penzion ZOE. Penzion ZOE se nachází v Branné a nabízí gril a terasu. Ubytování je přístupné na lyžích a nabízí prodej skipasů, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Penzion ZOE se nachází ve městě Branná (Česko - Olomoucký kraj).

Wellness Hotel Kolštejn

8,3

Wellness Hotel Kolštejn

Ubytování (Hotel) Wellness Hotel Kolštejn. Kolštejn Hotel je stylový hotel po rekonstrukci (2010) situovaný v Branné, 800 metrů od skiareálu PROskil. Ubytování Wellness Hotel Kolštejn se nachází ve městě Branná (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Wellness Hotel Kolštejn má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Wellness Hotel Kolštejn momentálně evidujeme 100 recenzí.

Hotel garni Kolštejn ***

Hotel garni Kolštejn ***

Ubytování (Hotel) Hotel garni Kolštejn ***. Hotel garni Kolštejn *** se nachází v Branné, necelý 1 km od skiareálu Branná a 10 minut chůze od lanovky Dvojka. Ubytování Hotel garni Kolštejn *** se nachází ve městě Branná (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Hotel Hotel garni Kolštejn *** nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pension Pošta

Pension Pošta

Ubytování (Aparthotel) Pension Pošta. Pension Pošta se nachází v Branné, poblíž skiareálu Branná a lanovky Dvojka. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Pension Pošta se nachází ve městě Branná (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Aparthotel Pension Pošta nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Kosanda

Kosanda

Ubytování (Aparthotel) Kosanda. Set in Branná, Kosanda features accommodation with free WiFi and flat-screen TV. Ubytování Kosanda se nachází ve městě Branná (Česko - Olomoucký kraj).

Penzion La Baita

Penzion La Baita

Ubytování (Hotel) Penzion La Baita. Penzion La Baita has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Branná. Ubytování Penzion La Baita se nachází ve městě Branná (Česko - Olomoucký kraj).

Restaurace a penzion Na Kovárně

Restaurace a penzion Na Kovárně

Ubytování (Penzion) Restaurace a penzion Na Kovárně. Restaurace a penzion Na Kovárně se nachází v obci Branná. Ubytování Restaurace a penzion Na Kovárně se nachází ve městě Branná (Česká republika - Olomoucký kraj). Pro Penzion Restaurace a penzion Na Kovárně nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.