Hledat

Ubytování

Apartmán Pod Říčkami Apartmán

Dolní Sídliště, Rokytnice v Orlických Horách, 517 61, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Říčkami. Apartmán Pod Říčkami se nachází v Rokytnici v Orlických horách a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 34 km od Kłodzka. Ubytování Apartmán Pod Říčkami se nachází ve městě Rokytnice v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Apartmán Pod Říčkami

Apartmán Pod Říčkami má zahradu a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Na místě je dětské hřiště. Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a 1 koupelnu se sprchou. Na letiště Pardubice je to 54 km. 34 km od Kłodzka. Ubytování je vzdálené 28 km od obce Polanica-Zdrój a 35 km od města Kudowa-Zdrój. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. V ubytování Apartmán Pod Říčkami máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Apartmán Pod Říčkami se nachází v Rokytnici v Orlických horách a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory.

Jiná ubytování ve městě Rokytnice v Orlických horách

Statek Kaštan

9,3

Statek Kaštan

Ubytování (Privát) Statek Kaštan. Statek Kaštan se nachází v Rokytnici v Orlických Horách v Královéhradeckém kraji a nabízí neplacené soukromé parkoviště. V okolí se lze věnovat lyžování. Ubytování Statek Kaštan se nachází ve městě Rokytnice v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Plně vybavený 2+1byt s balkonem a kójí pro kola a lyže.

9

Plně vybavený 2+1byt s balkonem a kójí pro kola a lyže.

Ubytování (Apartmán) Plně vybavený 2+1byt s balkonem a kójí pro kola a lyže.. Plně vybavený 2 + 1 byt s balkonem a kójí pro kola a lyže. Nachází se v Rokytnici v Orlických horách a nabízí restauraci. 33 km od Kladska. Ubytování Plně vybavený 2+1byt s balkonem a kójí pro kola a lyže. se nachází ve městě Rokytnice v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa U Potoka

Chalupa U Potoka

Ubytování (Apartmán) Chalupa U Potoka. Chalupa U Potoka se nachází v Rokytnici v Orlických Horách. Nabízí terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chalupa U Potoka se nachází ve městě Rokytnice v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Chalupa U Potoka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Holiday Home Rokytnice with a Fireplace 05

Holiday Home Rokytnice with a Fireplace 05

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Rokytnice with a Fireplace 05. Prázdninový dům Rokytnice with a Fireplace 05 se nachází v Rokytnici v Orlických Horách, 1,2 km od lyžařského vleku Farák 1, a nabízí venkovní bazén i... Ubytování Holiday Home Rokytnice with a Fireplace 05 se nachází ve městě Rokytnice v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Prázdninový dům Holiday Home Rokytnice with a Fireplace 05 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Chalupa Severka

Chalupa Severka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Severka. Chalupa Severka is set in Rokytnice v Orlických Horách and offers a bar. The accommodation is 31 km from Duszniki Zdrój. Ubytování Chalupa Severka se nachází ve městě Rokytnice v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa Nad Rokytenkou

Chalupa Nad Rokytenkou

Ubytování (Chata) Chalupa Nad Rokytenkou. Chalupa Nad Rokytenkou s výhledem na hory se nachází v Rokytnici v Orlických horách, 3 km od lyžařského vleku Farak 1, a nabízí vířivku, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Chalupa Nad Rokytenkou se nachází ve městě Rokytnice v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).