Hledat

Ubytování

Apartmán pod Pustým vrchem Apartmán

Říčky v Orlických horách č.ev.2, Říčky, 517 61, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Pustým vrchem. Apartmán pod Pustým vrchem se nachází v Říčkách. 29 km od Kladska. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán pod Pustým vrchem se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Popis ubytování Apartmán pod Pustým vrchem

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán má 2 ložnice, kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou a 2 koupelny se sprchou, přezůvkami a pračkou. V okolí se lze věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice. Na letiště Pardubice je to 55 km. Apartmán pod Pustým vrchem je vzdálený 22 km od obce Polanica-Zdrój a 29 km od města Kudowa-Zdrój. 29 km od Kladska. Na místě je lyžárna. Apartmán pod Pustým vrchem se nachází v Říčkách. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Říčky v Orlických horách

Apartmán Nad terasou

9,7

Apartmán Nad terasou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nad terasou. Apartmán Nad terasou se nachází v Říčkách, 3,2 km od vleků Můstek a Tatrapoma. Ubytování Apartmán Nad terasou se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Horský apartmán U Lesa Říčky

9,7

Horský apartmán U Lesa Říčky

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán U Lesa Říčky. Horský apartmán U Lesa Říčky se nachází v Říčkách, 34 km od města Lądek-Zdrój. Nabízí restauraci, bar, zahradu, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Horský apartmán U Lesa Říčky se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány v Říčkách - Apartmán V Klidu

9,7

Apartmány v Říčkách - Apartmán V Klidu

Ubytování (Apartmán) Apartmány v Říčkách - Apartmán V Klidu. Apartmány v Říčkách - Apartmán V Klidu se nachází v Říčkách, pouhých 3,1 km od Můstku, a nabízí restauraci, zahradu, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Apartmány v Říčkách - Apartmán V Klidu se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Skicentrum Říčky

9,6

Apartmán Skicentrum Říčky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Skicentrum Říčky. Apartmán Skicentrum Říčky nabízí ubytování v Říčkách v Orlických horách, 22 km od města Polanica-Zdrój a 39 km od města Kudowa-Zdrój. Ubytování Apartmán Skicentrum Říčky se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Skicentrum Říčky má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Skicentrum Říčky momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmán v podkroví

9,5

Apartmán v podkroví

Ubytování (Apartmán) Apartmán v podkroví. Apartmán v podkroví se nachází v Říčkách. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, výhled na hory a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán v podkroví se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Říčky 23

9,2

Apartmán Říčky 23

Ubytování (Apartmán) Apartmán Říčky 23. Apartmán Říčky 23 se nachází 3 km od sjezdovky Můstek v lyžařském středisku Říčky a také od vleku Tatrapoma a nabízí ubytování s kuchyní a bezplatným... Ubytování Apartmán Říčky 23 se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Říčky 23 má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Apartmán Říčky 23 momentálně evidujeme 6 recenzí.

Nová Hájovna

9,1

Nová Hájovna

Ubytování (Apartmán) Nová Hájovna. Nová hájovna je situovaná v klidném prostředí na samotě u lesa, 1 km od obce Říčky. Nabízí apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Nová Hájovna se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Nová Hájovna má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Nová Hájovna momentálně evidujeme 89 recenzí.

Apartmán Říčky

9,1

Apartmán Říčky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Říčky. Apartmán Říčky se nachází v Říčkách, 3 km od lyžařských vleků Můstek a Tatrapoma. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bar a restauraci. Ubytování Apartmán Říčky se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Apartmán Říčky má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmán Říčky momentálně evidujeme 28 recenzí.

Pohoda v Říčkách

9

Pohoda v Říčkách

Ubytování (Apartmán) Pohoda v Říčkách. Apartmán Pohoda V Říčkách se nachází v obci Říčky, 3,1 km od lyžařských vleků Můstek a Tatrapoma, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Pohoda v Říčkách se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Pohoda v Říčkách má celkové hodnocení 9. Pro Apartmán Pohoda v Říčkách momentálně evidujeme 18 recenzí.

Wellness ubytování Říčky

8,7

Wellness ubytování Říčky

Ubytování (Hotel) Wellness ubytování Říčky. Wellness ubytování Říčky se nachází v Říčkách, 2,4 km od Můstku, a nabízí zahradu, terasu, společný lounge a bar. Ubytování Wellness ubytování Říčky se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Ubytování Wellness ubytování Říčky má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Wellness ubytování Říčky momentálně evidujeme 17 recenzí.

Apartmán Sněženka

Apartmán Sněženka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Sněženka. Apartmán Sněženka is situated in Pustiny. The accommodation is 33 km from Duszniki Zdrój, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Apartmán Sněženka se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Říčky "Sněženka"

Apartmány Říčky "Sněženka"

Ubytování (Apartmán) Apartmány Říčky "Sněženka". Apartmány Říčky Sněženka is set in Pustiny. Guests may enjoy the free WiFi. Polanica-Zdrój is 22 km from the apartment, while Kudowa-Zdrój is 30 km away. Ubytování Apartmány Říčky "Sněženka" se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Deluxe Říčky v Orlických horách

Apartmán Deluxe Říčky v Orlických horách

Ubytování (Apartmány) Apartmán Deluxe Říčky v Orlických horách. Set in Pustiny, 34 km from Lądek-Zdrój, Apartmán Deluxe Říčky v Orlických horách offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartmán Deluxe Říčky v Orlických horách se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Skiapartma - Říčky v Orlických horách

Skiapartma - Říčky v Orlických horách

Ubytování (Apartmán) Skiapartma - Říčky v Orlických horách. Skiapartma - Říčky v Orlických horách se nachází v Pustinách a nabízí soukromý bazén a plně vybavenou kuchyni. Ubytování Skiapartma - Říčky v Orlických horách se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Na Samotě

Na Samotě

Ubytování (Chata) Na Samotě. Boasting accommodation with a terrace, Na Samotě is set in Říčky. Guests staying at this chalet have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Na Samotě se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Říčky lll

Apartmány Říčky lll

Ubytování (Apartmán) Apartmány Říčky lll. Apartmány Říčky lll se nachází v Říčkách a nabízí restauraci. 29 km od Kladska. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány Říčky lll se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Podkrovní apartmán s terasou v Říčkách

Podkrovní apartmán s terasou v Říčkách

Ubytování (Apartmán) Podkrovní apartmán s terasou v Říčkách. Apartmán v Říčkách se nachází v Pustinách v Královéhradeckém kraji, 22 km od obce Polanica-Zdrój. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Podkrovní apartmán s terasou v Říčkách se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Říčky "Pod Střechou"

Apartmány Říčky "Pod Střechou"

Ubytování (Apartmán) Apartmány Říčky "Pod Střechou". Apartmán Sněženka is situated in Pustiny and offers a garden. Guests have access to free WiFi. Ubytování Apartmány Říčky "Pod Střechou" se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Řicky B

Řicky B

Ubytování (Apartmán) Řicky B. Řicky B is located in Pustiny. The accommodation is 33 km from Duszniki Zdrój. Ubytování Řicky B se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Říčka

Apartmán Říčka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Říčka. Apartmán Říčka is situated in Pustiny. The accommodation is 33 km from Duszniki Zdrój, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Apartmán Říčka se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán U Slezáků - Říčky v Orlických horách

Apartmán U Slezáků - Říčky v Orlických horách

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Slezáků - Říčky v Orlických horách. Apartmán U Slezáků - Říčky v Orlických horách is located in Pustiny and offers a restaurant, a shared lounge and barbecue facilities. Ubytování Apartmán U Slezáků - Říčky v Orlických horách se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmány Říčky ll

Apartmány Říčky ll

Ubytování (Apartmány) Apartmány Říčky ll. Apartmány Říčky se nacházejí v obci Pustiny. Ubytování je vzdálené 22 km od města Polanica-Zdrój. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmány Říčky ll se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Chalupa U Potoka

Chalupa U Potoka

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa U Potoka. Chalupa U Potoka se nachází v Říčkách, 34 km od města Lądek-Zdrój. Hosté mohou využívat Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa U Potoka se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán U Sikorek

Apartmán U Sikorek

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Sikorek. Apartmán U Sikorek se nachází v lyžařském středisku Říčky, 3,1 km od vleku Můstek, a nabízí terasu. Ubytování Apartmán U Sikorek se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Apartmán U Sikorek nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán Mařinka 201

Apartmán Mařinka 201

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mařinka 201. Located in Pustiny in the Hradec Kralove region, Apartmán Mařinka 201 features a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. Ubytování Apartmán Mařinka 201 se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Ricky A

Ricky A

Ubytování (Apartmán) Ricky A. Říčky A se nachází v lokalitě Pustiny, 33 km od města Duszniki Zdrój, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ricky A se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česko - Královéhradecký kraj).

Apartmán Šálkovi Říčky

Apartmán Šálkovi Říčky

Ubytování (Apartmán) Apartmán Šálkovi Říčky. Complete with a garden, Apartmán Šálkovi Říčky is located in Říčky, 3.1 km from Můstek and 3.1 km from Tatrapoma. It is situated 3. Ubytování Apartmán Šálkovi Říčky se nachází ve městě Říčky v Orlických horách (Česká republika - Královéhradecký kraj). Pro Apartmán Apartmán Šálkovi Říčky nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.