Hledat

Ubytování

Apartmán pod Hradem NOVÉ WiFi/AC Apartmán

2345 U Horní brány 2, poschodí 2, Šternberk, 785 01, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán pod Hradem NOVÉ WiFi/AC. Apartmán pod Hradem NOVÉ Wi-Fi/AC se nachází ve Šternberku. Nabízí výhled na město a je vzdálen 49 km od Opavy. Ubytování Apartmán pod Hradem NOVÉ WiFi/AC se nachází ve městě Šternberk (Česko - Olomoucký kraj).

Popis ubytování Apartmán pod Hradem NOVÉ WiFi/AC

Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 59 km. Nabízí výhled na město a je vzdálen 49 km od Opavy. Apartmán pod Hradem NOVÉ Wi-Fi/AC se nachází ve Šternberku. Klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj, plně vybavený kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí a 1 koupelnu se sprchou a fénem. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Apartmán je vzdálený 16 km od Olomouce a 49 km od Kroměříže. V ubytování Apartmán pod Hradem NOVÉ WiFi/AC máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit.

Jiná ubytování ve městě Šternberk

Penzion Na Kiosku

9,8

Penzion Na Kiosku

Ubytování (Penzion) Penzion Na Kiosku. Penzion Na kiosku se nachází na okraji Šternberku, 800 metrů od hradu Šternberk. Ubytování Penzion Na Kiosku se nachází ve městě Šternberk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Na Kiosku má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Na Kiosku momentálně evidujeme 5 recenzí.

Bydlinská zahrádka Těšíkov

9,6

Bydlinská zahrádka Těšíkov

Ubytování (Chata) Bydlinská zahrádka Těšíkov. Chata Bydlinská zahrádka Těšíkov se nachází ve městě Šternberk a nabízí zahradu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Bydlinská zahrádka Těšíkov se nachází ve městě Šternberk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Bydlinská zahrádka Těšíkov má celkové hodnocení 9,6. Pro Chata Bydlinská zahrádka Těšíkov momentálně evidujeme 11 recenzí.

Maringotka Na Jamajce

9,3

Maringotka Na Jamajce

Ubytování (Chata) Maringotka Na Jamajce. Maringotka Na Jamajce se nachází ve Šternberku. 18 km od Olomouce. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Maringotka Na Jamajce se nachází ve městě Šternberk (Česko - Olomoucký kraj).

Apartmány Dalov

8,8

Apartmány Dalov

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Dalov. Apartmány Dalov se nachází ve Šternberku a nabízí zahradu a ubytování s kuchyňským koutem. K dispozici je lednička a rychlovarná konvice. Ubytování Apartmány Dalov se nachází ve městě Šternberk (Česko - Olomoucký kraj).

Pension u Hradu

8,5

Pension u Hradu

Ubytování (Penzion) Pension u Hradu. Hotel u Hradu stohjí hned u zahrady šternberského hradu. Ubytování Pension u Hradu se nachází ve městě Šternberk (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Pension u Hradu má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Pension u Hradu momentálně evidujeme 95 recenzí.

Na Jamajce

Na Jamajce

Ubytování (Prázdninový dům) Na Jamajce. Na Jamajce is located in Šternberk and offers a garden. It features free WiFi and a terrace. The holiday home also has 1 bathroom. Ubytování Na Jamajce se nachází ve městě Šternberk (Česko - Olomoucký kraj).

Studio - ubytování pod Hradem NOVÉ, WiFi, klimatizace

Studio - ubytování pod Hradem NOVÉ, WiFi, klimatizace

Ubytování (Apartmán) Studio - ubytování pod Hradem NOVÉ, WiFi, klimatizace. Ubytování pod Hradem NOVÉ se nachází ve Šternberku. Hosté tohoto apartmánu mohou využívat plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Studio - ubytování pod Hradem NOVÉ, WiFi, klimatizace se nachází ve městě Šternberk (Česko - Olomoucký kraj).

VLADIMÍR, rekreační středisko

VLADIMÍR, rekreační středisko

Ubytování (Farma) VLADIMÍR, rekreační středisko. Offering garden views, Řídeč in Šternberk provides accommodation, a bar, a garden and a terrace. Complimentary WiFi is featured. Ubytování VLADIMÍR, rekreační středisko se nachází ve městě Šternberk (Česko - Olomoucký kraj).