Hledat

Ubytování

Apartmán Jeseníky Apartmán

Karlovice, Karlovice, 793 23, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Jeseníky. Apartmán Jeseníky se nachází v Karlovicích v Moravskoslezském kraji a nabízí zahradu. 42 km od Nysy. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Jeseníky se nachází ve městě Karlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Popis ubytování Apartmán Jeseníky

K dispozici je také terasa. 42 km od Nysy. Apartmán Jeseníky je vzdálený 48 km od města Lądek-Zdrój a 47 km od Dolní Moravy. Tento apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout. Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 66 km. Apartmán Jeseníky se nachází v Karlovicích v Moravskoslezském kraji a nabízí zahradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Karlovice

Apartmán Beáta v Jeseníkách

10

Apartmán Beáta v Jeseníkách

Ubytování (Apartmán) Apartmán Beáta v Jeseníkách. Apartmán Beáta v Karlovickém dvoře se nachází v obci Karlovice. Nabízí soukromý bazén a Wi-Fi zdarma. Lądek-Zdrój leží 48 km odsud. Ubytování Apartmán Beáta v Jeseníkách se nachází ve městě Karlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Brunetti Apartmány Jeseníky

9,9

Brunetti Apartmány Jeseníky

Ubytování (Apartmány) Brunetti Apartmány Jeseníky. Brunetti Apartmány Jeseníky se nacházejí v Karlovicích, 46 km od Dolní Moravy. Nabízejí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Brunetti Apartmány Jeseníky se nachází ve městě Karlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Pension Pod Morskym okem

9,6

Pension Pod Morskym okem

Ubytování (Penzion) Pension Pod Morskym okem. Penzion Pod Mořským okem se nachází v Karlovicích v Moravskoslezském kraji, 14,3 km od Karlovy Studánky. Nabízí krb, zahradu a dětské hřiště. Ubytování Pension Pod Morskym okem se nachází ve městě Karlovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Pension Pod Morskym okem má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Pension Pod Morskym okem momentálně evidujeme 20 recenzí.

Apartmán Karlovice

9,4

Apartmán Karlovice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Karlovice. Apartmán Karlovice se nachází v Karlovicích. Toto ubytování má terasu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmán Karlovice se nachází ve městě Karlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chaty Na Malajce

9,4

Chaty Na Malajce

Ubytování (Chata) Chaty Na Malajce. Chaty Na Malajce se nacházejí v Karlovicích a nabízí bezplatné Wi-Fi. Některé chaty mají kuchyňský kout s lednicí. Ubytování Chaty Na Malajce se nachází ve městě Karlovice (Česká republika - Moravskoslezský kraj). Ubytování Chaty Na Malajce má celkové hodnocení 9,4. Pro Chata Chaty Na Malajce momentálně evidujeme 115 recenzí.

Hospůdka U rybníčku

Hospůdka U rybníčku

Ubytování (Penzion) Hospůdka U rybníčku. Set in Karlovice, Hospůdka U rybníčku features a restaurant, bar, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Hospůdka U rybníčku se nachází ve městě Karlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Karlovický dvůr 251

Karlovický dvůr 251

Ubytování (Apartmán) Karlovický dvůr 251. Karlovický dvůr 251 se nachází v Karlovicích a nabízí restauraci, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 42 km od Nysy. Ubytování Karlovický dvůr 251 se nachází ve městě Karlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Horský apartmán v Karlovicích (Karlovický dvůr)

Horský apartmán v Karlovicích (Karlovický dvůr)

Ubytování (Apartmán) Horský apartmán v Karlovicích (Karlovický dvůr). Horský apartmán v Karlovicích (Karlovický dvůr) se nachází v obci Karlovice. Nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Horský apartmán v Karlovicích (Karlovický dvůr) se nachází ve městě Karlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chaty na Hromádce

Chaty na Hromádce

Ubytování (Chata) Chaty na Hromádce. Chaty na Hromádce se nachází v Karlovicích a nabízí bazén, restauraci, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Chaty na Hromádce se nachází ve městě Karlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Apartmán Viky, Karlovický Dvůr

Apartmán Viky, Karlovický Dvůr

Ubytování (Apartmán) Apartmán Viky, Karlovický Dvůr. Apartmán Viky, Karlovický Dvůr se nachází v Karlovicích. Ubytování Apartmán Viky, Karlovický Dvůr se nachází ve městě Karlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).

Chalupa Karlovice

Chalupa Karlovice

Ubytování (Vila) Chalupa Karlovice. Chalupa Karlovice se nachází v Karlovicích a nabízí sdílený lounge a terasu. 42 km od Nysy. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Chalupa Karlovice se nachází ve městě Karlovice (Česko - Moravskoslezský kraj).