Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartmán JAPONSKÁ zahrada

K dispozici je také terasa. Apartmán JAPONSKÁ zahrada se nachází v obci Litovel a nabízí vířivku. Apartmán JAPONSKÁ zahrada je vzdálený 67 km od letiště Brno-Tuřany. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování je vzdálené 37 km od Velkých Losin a 38 km od Přerova. 17 km od Olomouce. Apartmán JAPONSKÁ zahrada má zahradu a dětské hřiště. Apartmán má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na řeku.

Jiná ubytování ve městě Litovel

Mlynice Litovel

9,5

Mlynice Litovel

Ubytování (Apartmán) Mlynice Litovel. Mlýnice Litovel se nachází 18 km od Olomouce a hradů Bouzov, Sovinec, Úsov a Šternberk. Na místě můžete zdarma zaparkovat a na požádání lze zajistit... Ubytování Mlynice Litovel se nachází ve městě Litovel (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Mlynice Litovel má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Mlynice Litovel momentálně evidujeme 171 recenzí.

Penzion Relax Litovel

9

Penzion Relax Litovel

Ubytování (Penzion) Penzion Relax Litovel. Penzion Relax Litovel se nachází v Litovli a nabízí zahradu, přepážku s turistickými informacemi, restauraci, výhled do zahrady a dětské hřiště. Ubytování Penzion Relax Litovel se nachází ve městě Litovel (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion Relax Litovel má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Relax Litovel momentálně evidujeme 146 recenzí.

Penzion s restaurací "U MLÝNA"

7,9

Penzion s restaurací "U MLÝNA"

Ubytování (Penzion) Penzion s restaurací "U MLÝNA". Penzion s restaurací „U MLÝNA“ nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Litovli, 18 km od Olomouce. Ubytování Penzion s restaurací "U MLÝNA" se nachází ve městě Litovel (Česká republika - Olomoucký kraj). Ubytování Penzion s restaurací "U MLÝNA" má celkové hodnocení 7,9. Pro Penzion Penzion s restaurací "U MLÝNA" momentálně evidujeme 249 recenzí.

APARTMÁNY PEKIN

APARTMÁNY PEKIN

Ubytování (Apartmán) APARTMÁNY PEKIN. Situated in Litovel in the Olomouc region, APARTMÁNY PEKIN features a garden. Guests may enjoy free WiFi. The apartment also offers 1 bathroom. Ubytování APARTMÁNY PEKIN se nachází ve městě Litovel (Česko - Olomoucký kraj).