Hledat

Ubytování

Apartmán Beskydy Trafika Rožnov pod Radhoštěm Apartmán

Vigantice 108, Vigantice, 756 61, Česká republika - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartmán Beskydy Trafika Rožnov pod Radhoštěm. Apartmán Beskydy Trafika Rožnov pod Radhoštěm se nachází ve Vigantice. 47 km od Těšína. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Beskydy Trafika Rožnov pod Radhoštěm se nachází ve městě Vigantice (Česko - Zlínský kraj).

Popis ubytování Apartmán Beskydy Trafika Rožnov pod Radhoštěm

Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, kabelovou TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice. Apartmán Beskydy Trafika Rožnov pod je vzdálený 44 km od Ostravy a 46 km od Žiliny. Na ostravské letiště Leoše Janáčka je to 29 km. 47 km od Těšína. Apartmán Beskydy Trafika Rožnov pod Radhoštěm se nachází ve Vigantice. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Jiná ubytování ve městě Vigantice

Dřevěnka

Dřevěnka

Ubytování (Chata) Dřevěnka. Chata Dřevěnka se nachází v obci Vigantice. Součástí chaty je kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou i rychlovarnou konvicí, dále posezení s TV s plochou... Ubytování Dřevěnka se nachází ve městě Vigantice (Česká republika - Zlínský kraj). Pro Chata Dřevěnka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.