Hledat

Ubytování

Apartamentos Turísticos El Altozano Apartmán

11 Calle Juan Carlos I, 06280 Fuentes de León, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) Apartamentos Turísticos El Altozano. Apartamentos Turísticos El Altozano se nachází ve městě Fuentes de León a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartamentos Turísticos El Altozano se nachází ve městě Fuentes de León (Španělsko - Extremadura).

Popis ubytování Apartamentos Turísticos El Altozano

V ubytování Apartamentos Turísticos El Altozano máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. K dispozici je dětské hřiště, gril a sluneční terasa. Tento apartmán má 2 ložnice, kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, TV s plochou obrazovkou, posezení a 1 koupelnu se sprchou. Apartamentos Turísticos El Altozano stojí 41 km od Zafra a 19 km od Araceny. Nechybí ani ložní prádlo a ručníky. Apartamentos Turísticos El Altozano se nachází ve městě Fuentes de León a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

Jiná ubytování ve městě Fuentes de León

Mirador de Fuentes

8,7

Mirador de Fuentes

Ubytování (Venkovský dům) Mirador de Fuentes. Set in Fuentes de Leon, Mirador de Fuentes offers rustic apartments set in gardens. Ubytování Mirador de Fuentes se nachází ve městě Fuentes de León (Španělsko - Extremadura).

Alojamientos Rurales Los Molinos

8,6

Alojamientos Rurales Los Molinos

Ubytování (Venkovský dům) Alojamientos Rurales Los Molinos. Offering houses with private balconies or terraces, Alojamientos Rurales Los Molinos is set in the centre of Fuentes de Léon, opposite the Colegios... Ubytování Alojamientos Rurales Los Molinos se nachází ve městě Fuentes de León (Španělsko - Extremadura).

La Martela de Fuentes

La Martela de Fuentes

Ubytování (Prázdninový dům) La Martela de Fuentes. La Martela de Fuentes se nachází ve městě Fuentes de León v regionu Extremadura a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování La Martela de Fuentes se nachází ve městě Fuentes de León (Španělsko - Extremadura).

La era de San Blás

La era de San Blás

Ubytování (Prázdninový dům) La era de San Blás. La era de San Blás se nachází ve městě Fuentes de León a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování La era de San Blás se nachází ve městě Fuentes de León (Španělsko - Extremadura).