Hledat

Ubytování

Popis ubytování Apartamento Pontevedra Centro

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny. Na letiště Vigo je to 22 km. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Stojí 700 metrů od býčí arény Pontevedra a nabízí bezplatné Wi-Fi a turistické informace. Mezi zajímavosti v okolí patří provinční muzeum Pontevedra, autobusové nádraží Pontevedra a Pazo de Cultura. Apartamento Pontevedra Centro se nachází ve městě Pontevedra, 3 km od pláže Praia de Lourido a 700 metrů od kláštera San Francisco. Apartmán se nachází v přízemí a má 3 ložnice, TV s plochou obrazovkou a plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, pračkou, lednicí a varnou deskou. Toto ubytování se nachází 4 minuty chůze od pláže.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje
  • Bezbariérové

Jiná ubytování ve městě Pontevedra

Casa nueva en Vigo-Rural-Mos

10

Casa nueva en Vigo-Rural-Mos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa nueva en Vigo-Rural-Mos. Casa nueva en s vířivkou Vigo-Rural-Mos se nachází ve městě Pontevedra. 22 km od autobusového nádraží Pontevedra. Ubytování Casa nueva en Vigo-Rural-Mos se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Albergue GBC Hostel

10

Albergue GBC Hostel

Ubytování (Hostel) Albergue GBC Hostel. Set in Pontevedra, 200 metres from Pontevedra Bus Station, Albergue GBC Hostel features rooms with city views and free WiFi. Ubytování Albergue GBC Hostel se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Casa manolo

10

Casa manolo

Ubytování (Apartmán) Casa manolo. Casa manolo se nachází v obci Pontevedra, 2,6 km od baziliky Santa Maria, 2,7 km od divadla Teatro Principal a 2,9 km od provinčního muzea Pontevedra, a... Ubytování Casa manolo se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Cabadas5

10

Cabadas5

Ubytování (Prázdninový dům) Cabadas5. Cabadas5 se nachází ve městě Pontevedra, 43 km od kláštera San Francisco a arény pro býčí zápasy, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování Cabadas5 se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Habitación privada con terraza en casa particular

10

Habitación privada con terraza en casa particular

Ubytování (Privát) Habitación privada con terraza en casa particular. Set just 2.4 km from Pontevedra Town Hall, Habitación privada con terraza en casa particular features accommodation in Pontevedra with access to a garden,... Ubytování Habitación privada con terraza en casa particular se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Apartamento Mariscal Down Town

9,9

Apartamento Mariscal Down Town

Ubytování (Apartmán) Apartamento Mariscal Down Town. Apartamento Mariscal Down Town features a balcony and is situated in Pontevedra, within just 1.1 km of Pontevedra Bus Station and 1. Ubytování Apartamento Mariscal Down Town se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Lucky home

9,9

Lucky home

Ubytování (Apartmán) Lucky home. Lucky home se nachází v obci Pontevedra, 300 metrů od kláštera San Francisco, arény Bullring Pontevedra a radnice, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Lucky home se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

La Curia

9,9

La Curia

Ubytování (Vily) La Curia. Featuring garden views, La Curia in Pontevedra features accommodation, free bikes, an outdoor swimming pool, a bar, a garden and a terrace. Ubytování La Curia se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

A Casa da Charca - Casa rural con jardín

9,9

A Casa da Charca - Casa rural con jardín

Ubytování (Chata) A Casa da Charca - Casa rural con jardín. A Casa da Charca - Casa rural con jardín se nachází v obci Pontevedra a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování A Casa da Charca - Casa rural con jardín se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

AGARIMO APARTAMENTO

9,8

AGARIMO APARTAMENTO

Ubytování (Apartmán) AGARIMO APARTAMENTO. AGARIMO APARTAMENTO se nachází v Pontevedře, pouhých 500 metrů od autobusového nádraží, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování AGARIMO APARTAMENTO se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Apartamento Las Perdices

9,8

Apartamento Las Perdices

Ubytování (Apartmán) Apartamento Las Perdices. Boasting garden views, Apartamento Las Perdices provides accommodation with a patio and a coffee machine, around 14 km from Pontevedra Town Hall. Ubytování Apartamento Las Perdices se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

A Finquiña

9,8

A Finquiña

Ubytování (Prázdninový dům) A Finquiña. Offering free WiFi and pool views, A Finquiña is an accommodation situated in Pontevedra. Ubytování A Finquiña se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Apartamento A casa da feira

9,8

Apartamento A casa da feira

Ubytování (Apartmán) Apartamento A casa da feira. Apartamento A casa da feira se nachází v obci Pontevedra, 10 km od města Pazo de Cultura, 11 km od divadla Teatro Principal a radnice Pontevedra, a nabízí... Ubytování Apartamento A casa da feira se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

A Casiña do Xastre

9,8

A Casiña do Xastre

Ubytování (Prázdninový dům) A Casiña do Xastre. A Casiña do Xastre se nachází asi 8 km od města Pazo de Cultura a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na hory. Ubytování A Casiña do Xastre se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Apartamento Ravachol Pontevedra ciudad

9,7

Apartamento Ravachol Pontevedra ciudad

Ubytování (Apartmán) Apartamento Ravachol Pontevedra ciudad. Apartamento Ravachol Pontevedra ciudad se nachází v Pontevedře, 1,1 km od baziliky Santa Maria, 1,1 km od divadla Teatro Principal a 1,5 km od autobusového... Ubytování Apartamento Ravachol Pontevedra ciudad se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Casa Comaro

9,7

Casa Comaro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Comaro. Casa Comaro se nachází v Pontevedře, jen 1,2 km od pláže Areas a 1,8 km od pláže Panadeira. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Casa Comaro se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Casa cerca de Baiona con maravillosas vistas al mar.

9,7

Casa cerca de Baiona con maravillosas vistas al mar.

Ubytování (Prázdninový dům) Casa cerca de Baiona con maravillosas vistas al mar.. Casa cerca de Baiona con maravillosas vistas al mar. Ubytování Casa cerca de Baiona con maravillosas vistas al mar. se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

El pisito de Lourizan

9,7

El pisito de Lourizan

Ubytování (Apartmán) El pisito de Lourizan. El pisito de Lourizan se nachází v Pontevedře, 5 km od radnice Pontevedra, baziliky Santa Maria a divadla Teatro Principal, a nabízí terasu. Ubytování El pisito de Lourizan se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Apartamento Corbaceiras

9,7

Apartamento Corbaceiras

Ubytování (Apartmán) Apartamento Corbaceiras. Apartamento Corbaceiras se nachází v obci Pontevedra, 600 metrů od radnice a 700 metrů od baziliky Santa Maria. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartamento Corbaceiras se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

APARTAMENTO HERREROS 28

9,7

APARTAMENTO HERREROS 28

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO HERREROS 28. Offering city views, APARTAMENTO HERREROS 28 is an accommodation set in Pontevedra, 200 metres from Basilica Santa Maria and 200 metres from Teatro... Ubytování APARTAMENTO HERREROS 28 se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Duplex Camino de Santiago III en Rúa Real, Pontevedra

9,6

Duplex Camino de Santiago III en Rúa Real, Pontevedra

Ubytování (Apartmán) Duplex Camino de Santiago III en Rúa Real, Pontevedra. Duplex Camino de Santiago III en Rúa Real, Pontevedra se nachází v historickém centru města Pontevedra, 100 metrů od divadla Teatro Principal, 200 metrů od... Ubytování Duplex Camino de Santiago III en Rúa Real, Pontevedra se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

DUPLEX CAMINO DE SANTIAGO II en Rúa Real, Pontevedra

9,6

DUPLEX CAMINO DE SANTIAGO II en Rúa Real, Pontevedra

Ubytování (Apartmán) DUPLEX CAMINO DE SANTIAGO II en Rúa Real, Pontevedra. DUPLEX CAMINO DE SANTIAGO II nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování DUPLEX CAMINO DE SANTIAGO II en Rúa Real, Pontevedra se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Loira ático con encanto

9,6

Loira ático con encanto

Ubytování (Prázdninový dům) Loira ático con encanto. Loira ático con encanto se nachází v obci Poio v Galicii a nabízí terasu a výhled na hory. 5 km od Pontevedry. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Loira ático con encanto se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Casa Rural Os Carballos

9,6

Casa Rural Os Carballos

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Os Carballos. Offering an outdoor pool, Casa Rural Os Carballos is located in Barro,in Pontevedra. Ubytování Casa Rural Os Carballos se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Hospédate Pontevedra

9,6

Hospédate Pontevedra

Ubytování (Apartmány) Hospédate Pontevedra. Situated in Pontevedra, near Basilica Santa Maria, Teatro Principal and Pontevedra Town Hall, Hospédate Pontevedra features free WiFi, and guests can enjoy... Ubytování Hospédate Pontevedra se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

CARBALLO DE PRADO 1900

9,6

CARBALLO DE PRADO 1900

Ubytování (Chata) CARBALLO DE PRADO 1900. Situated in Pontevedra, CARBALLO DE PRADO 1900 features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a bar and a garden. Ubytování CARBALLO DE PRADO 1900 se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Piso das Costureiras

9,6

Piso das Costureiras

Ubytování (Apartmán) Piso das Costureiras. Offering free WiFi and city views, Piso das Costureiras is an accommodation located in Pontevedra, just 200 metres from Teatro Principal and 800 metres... Ubytování Piso das Costureiras se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Apt Moderno céntrico y soleado

9,6

Apt Moderno céntrico y soleado

Ubytování (Apartmán) Apt Moderno céntrico y soleado. Featuring city views, Apt Moderno céntrico y soleado provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1 km from San Francisco Monastery. Ubytování Apt Moderno céntrico y soleado se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Pena De Roca

9,6

Pena De Roca

Ubytování (Prázdninový dům) Pena De Roca. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Pena De Roca is located in Pontevedra. Ubytování Pena De Roca se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Chalet las camelias

9,6

Chalet las camelias

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet las camelias. Situated in Villanueva de Arosa, less than 1 km from Praia As Sinas, Chalet las camelias features accommodation with a shared lounge, free WiFi and a... Ubytování Chalet las camelias se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

A Rochela

9,6

A Rochela

Ubytování (Apartmán) A Rochela. A Rochela se nachází asi 14 km od města Pazo de Cultura a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování A Rochela se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Casas Á Beira - Apartamentos

9,6

Casas Á Beira - Apartamentos

Ubytování (Apartmány) Casas Á Beira - Apartamentos. Set 400 metres from Pontevedra Bus Station in Pontevedra, Casas Á Beira - Apartamentos offers accommodation with air conditioning and free WiFi. Ubytování Casas Á Beira - Apartamentos se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Casa Independiente Bella Vista

9,5

Casa Independiente Bella Vista

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Independiente Bella Vista. Casa Independiente Bella Vista se nachází asi 2,8 km od pláže A Punta a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a kávovarem. Ubytování Casa Independiente Bella Vista se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Apartamento Luminoso con Buena Ubicación

9,5

Apartamento Luminoso con Buena Ubicación

Ubytování (Apartmán) Apartamento Luminoso con Buena Ubicación. Apartamento Luminoso se nachází 300 metrů od baziliky Santa Maria a divadla Teatro Principal v Pontevedře. con Buena Ubicación nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Apartamento Luminoso con Buena Ubicación se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

CASA VEIGA

9,5

CASA VEIGA

Ubytování (Apartmány) CASA VEIGA. CASA VEIGA se nachází 1,7 km od autobusového nádraží Pontevedra a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování CASA VEIGA se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Ático vista alegre

9,5

Ático vista alegre

Ubytování (Apartmán) Ático vista alegre. Ático vista alegre se nachází asi 1 km od autobusového nádraží Pontevedra a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Ático vista alegre se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Apartamento Cómodo y Céntrico

9,5

Apartamento Cómodo y Céntrico

Ubytování (Apartmán) Apartamento Cómodo y Céntrico. Offering free WiFi and city views, Apartamento Cómodo y Céntrico is an accommodation situated in Pontevedra, just 600 metres from San Francisco Monastery... Ubytování Apartamento Cómodo y Céntrico se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Moments Romantiques

9,5

Moments Romantiques

Ubytování (Apartmán) Moments Romantiques. Moments Romantiques se nachází ve městě Pontevedra, 5 km od autobusového nádraží Pontevedra a 5 km od radnice Pontevedra. Ubytování Moments Romantiques se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

PUENTE SANTIAGO APOSTOL

9,5

PUENTE SANTIAGO APOSTOL

Ubytování (Apartmán) PUENTE SANTIAGO APOSTOL. PUENTE SANTIAGO APOSTOL se nachází v Pontevedře, pouhých 500 metrů od Pazo de Cultura, a nabízí ubytování s výhledem na řeku, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování PUENTE SANTIAGO APOSTOL se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).