Hledat

Ubytování

Amazing home in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi Prázdninový dům

92013 Menfi, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi. Amazing home in Menfi with 3 Bedrooms and Ubytování se nachází u pláže v Menfi, 18 km od archeologického parku Selinunte a 1,7 km od Porto Palo. Ubytování Amazing home in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Popis ubytování Amazing home in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi

Amazing home in Menfi with 3 Bedrooms and Ubytování se nachází u pláže v Menfi, 18 km od archeologického parku Selinunte a 1,7 km od Porto Palo. Prázdninový dům má 3 ložnice, TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 2 koupelny se sprchou. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Porto Palo a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Na letiště Trapani je to 104 km. Prázdninový dům stojí 7,4 km od Menfi a 17 km od Marinella di Selinunte.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Plá E;

Vybavení ubytování Amazing home in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi

 • Parkoviště
 • Dětská jídelní židlička
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička
 • Vlastní koupelna
 • Sprcha
 • TV
 • Soukromý vchod
 • Venkovní nábytek
 • Pláž
 • Gril
 • Výhled na moře
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • dánsky
 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • chorvatsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • norsky
 • polsky
 • švédsky

Jiná ubytování ve městě Menfi

Awesome apartment in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi

10

Awesome apartment in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi. Amazing apartment in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi se nachází v Menfi. Klimatizované ubytování je vzdálené 15 km od města Sciacca. Ubytování Awesome apartment in Menfi with 3 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Casetta Peperosa

10

Casetta Peperosa

Ubytování (Prázdninový dům) Casetta Peperosa. Casetta Peperosa se nachází ve městě Menfi na Sicílii a má zahradu. Castellammare del Golfo leží 49 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casetta Peperosa se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Casa vacanze "Officina del fabbro" - Menfi

10

Casa vacanze "Officina del fabbro" - Menfi

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanze "Officina del fabbro" - Menfi. Casa Vacanze Officina del Fabbro se nachází ve městě Menfi, 10 minut jízdy od písečné pláže Porto Palo. Ubytování Casa vacanze "Officina del fabbro" - Menfi se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Villa Salisà

10

Villa Salisà

UbytováníVilla Salisà. Villa Salisà se nachází ve městě Menfi, 1 km od pláže Contrada Fiori Sud, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým... Ubytování Villa Salisà se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

CASA MARY

10

CASA MARY

Ubytování (Apartmány) CASA MARY. CASA MARY se nachází v Menfii a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování je vzdálené 500 metrů od Menfi a 5,1 km od Tumminella. Ubytování CASA MARY se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Villa Ammari

10

Villa Ammari

Ubytování (Vila) Villa Ammari. Villa Ammari se nachází ve městě Menfi a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Villa Ammari se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Casa Libasci

10

Casa Libasci

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Libasci. Casa Libasci se nachází v obci Menfi na Sicílii a nabízí zahradu. 33 km od Mazara del Vallo. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Libasci se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Awesome home in Menfi with WiFi, Private swimming pool and Outdoor swimming pool

10

Awesome home in Menfi with WiFi, Private swimming pool and Outdoor swimming pool

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Menfi with WiFi, Private swimming pool and Outdoor swimming pool. Amazing home in Menfi se nachází v Menfi a nabízí ubytování s Wi-Fi, soukromým bazénem a venkovním bazénem. Ubytování Awesome home in Menfi with WiFi, Private swimming pool and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Casetta Relax da Antonio

10

Casetta Relax da Antonio

Ubytování (Prázdninový dům) Casetta Relax da Antonio. Casetta Relax da Antonio se nachází v Menfi a nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Casetta Relax da Antonio se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Villa Vannì

10

Villa Vannì

Ubytování (Vila) Villa Vannì. Villa Vannì se nachází v Menfi a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Villa Vannì se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Casa Lidí

10

Casa Lidí

UbytováníCasa Lidí. Casa Lidí se nachází v obci Menfi na Sicílii a nabízí balkon a výhled na město. Archeologický park Selinunte a Heraclea Minoa jsou vzdálené 21 km a 48 km. Ubytování Casa Lidí se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Villa Bonera Menfi - Cielo Mare Terra :-)

10

Villa Bonera Menfi - Cielo Mare Terra :-)

UbytováníVilla Bonera Menfi - Cielo Mare Terra :-). Villa Bonera Menfi - Cielo Mare Terra :-) se nachází v Menfii a nabízí venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Villa Bonera Menfi - Cielo Mare Terra :-) se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Appartamento panoramico con vista mare.

10

Appartamento panoramico con vista mare.

Ubytování (Apartmány) Appartamento panoramico con vista mare.. Appartamento panoramico con vista mare se nachází ve městě Menfi, 2,7 km od pláže Contrada Cipollazzo a 2,8 km od pláže Porto Palo. Má terasu a... Ubytování Appartamento panoramico con vista mare. se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanza Francesca

10

Casa Vacanza Francesca

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanza Francesca. Casa Vacanza Francesca se nachází v Menfi a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Castellammare del Golfo leží 48 km daleko. Ubytování Casa Vacanza Francesca se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Villa Ammaliante

9,9

Villa Ammaliante

Ubytování (Vila) Villa Ammaliante. Villa Ammaliante se nachází ve městě Menfi a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Villa Ammaliante se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Sunshine Home intero appartamento

9,8

Sunshine Home intero appartamento

UbytováníSunshine Home intero appartamento. Sunshine Home intero appartamento nabízí ubytování s výhledem na město, grilem a balkonem, asi 49 km od Heraclea Minoa. Ubytování Sunshine Home intero appartamento se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

CASA TERRY

9,8

CASA TERRY

Ubytování (Apartmán) CASA TERRY. CASA TERRY se nachází v Menfi. 43 km od Mazara del Vallo. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování CASA TERRY se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Villino Gambino

9,7

Villino Gambino

Ubytování (Prázdninový dům) Villino Gambino. Villino Gambino se nachází ve městě Menfi a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a terasu. Ubytování Villino Gambino se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Masseria del Carboj

9,7

Masseria del Carboj

UbytováníMasseria del Carboj. Masseria del Carboj se nachází ve městě Menfi, 17 km od archeologického parku Selinunte, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným... Ubytování Masseria del Carboj se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanze Gioberta

9,7

Casa Vacanze Gioberta

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze Gioberta. Casa Vacanze Gioberta se nachází v Menfii a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vacanze Gioberta se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Rosso di Sera Loft

9,7

Rosso di Sera Loft

UbytováníRosso di Sera Loft. Rosso di Sera Loft se nachází ve městě Menfi, 20 km od archeologického parku Selinunte, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, pokojovou službou a... Ubytování Rosso di Sera Loft se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Holiday Home Biancolilla

9,7

Holiday Home Biancolilla

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Biancolilla. Holiday Home Biancolilla se nachází ve městě Menfi a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Holiday Home Biancolilla se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Casa vacanza Nocellara

9,6

Casa vacanza Nocellara

Ubytování (Prázdninový dům) Casa vacanza Nocellara. Samostatně stojící prázdninový dům Casa vacanza Nocellaro se nachází v obci Menfi na Sicílii, 13 km od města Sciacca. Ubytování Casa vacanza Nocellara se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Monolocale Azhàr Beach, Lido Fiori

9,6

Monolocale Azhàr Beach, Lido Fiori

UbytováníMonolocale Azhàr Beach, Lido Fiori. Monolocale Azhàr Beach, Lido Fiori se nachází asi 300 metrů od pláže Contrada Fiori Sud a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Monolocale Azhàr Beach, Lido Fiori se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Case Graffeo

9,6

Case Graffeo

Ubytování (Prázdninové domy) Case Graffeo. Case Graffeo se nachází v Menfi, 22 km od archeologického parku Selinunte a 50 km od Heraclea Minoa. Ubytování Case Graffeo se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Casa Lido Fiori Beach

9,6

Casa Lido Fiori Beach

UbytováníCasa Lido Fiori Beach. Casa Lido Fiori Beach se nachází ve městě Menfi, jen pár kroků od pláže Contrada Fiori Sud a 1,8 km od pláže Contrada Cipollazzo. Ubytování Casa Lido Fiori Beach se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Villa Aloe

9,5

Villa Aloe

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Aloe. Villa Aloe se nachází v Menfi. Nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Villa Aloe se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Villa Blandina

9,5

Villa Blandina

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Blandina. Villa Blandina se nachází ve městě Menfi a nabízí zahradu, celoroční venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Villa Blandina se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Casa Serena

9,5

Casa Serena

UbytováníCasa Serena. Casa Serena se nachází v Menfi, 20 km od archeologického parku Selinunte a 48 km od Heraclea Minoa. Ubytování Casa Serena se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Villa Teresa tra il mare e la campagna

9,5

Villa Teresa tra il mare e la campagna

UbytováníVilla Teresa tra il mare e la campagna. Villa Teresa tra il mare e la campagna se nachází ve městě Menfi, 2,7 km od pláže Contrada Fiori Sud a 20 km od archeologického parku Selinunte. Ubytování Villa Teresa tra il mare e la campagna se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanza Relax

9,5

Casa Vacanza Relax

Ubytování (Venkovský dům) Casa Vacanza Relax. Casa Vacanza Relax se nachází v Menfi, 21 km od archeologického parku Selinunte a 48 km od Heraclea Minoa, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Casa Vacanza Relax se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

casaaugello

9,5

casaaugello

Ubytování (Apartmán) casaaugello. casaaugello se nachází v obci Menfi na Sicílii a nabízí balkon. Tento apartmán se nachází v budově z roku 2017, 1,4 km od Menfi a 6,3 km od Tumminella. Ubytování casaaugello se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Casa grande, comoda e ben situata

9,5

Casa grande, comoda e ben situata

Ubytování (Apartmány) Casa grande, comoda e ben situata. Casa grande, comoda e ben situata se nachází v Menfi. Město Sciacca je vzdálené 14 km. Ubytování Casa grande, comoda e ben situata se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

La casa del gelso

9,5

La casa del gelso

Ubytování (Prázdninové domy) La casa del gelso. La casa del gelso se nachází 200 metrů od pláže Contrada Fiori Sud a nabízí restauraci, zahradu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La casa del gelso se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Dimora SIQU

9,5

Dimora SIQU

Ubytování (Hotel) Dimora SIQU. Dimora SIQU se nachází v Menfi a nabízí terasu. Všechny pokoje jsou vybavené rychlovarnou konvicí. Ubytování Dimora SIQU se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanza Mariaoliva

9,4

Casa Vacanza Mariaoliva

UbytováníCasa Vacanza Mariaoliva. Casa Vacanza Mariaoliva se nachází v Menfi, 18 km od archeologického parku Selinunte, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Casa Vacanza Mariaoliva se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

VillaColì Menfi

9,4

VillaColì Menfi

Ubytování (Apartmán) VillaColì Menfi. VillaColì Menfi se nachází ve městě Menfi a nabízí zahradu a gril. Ubytování VillaColì Menfi se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Bellavista

9,3

Bellavista

Ubytování (Vila) Bellavista. Bellavista se nachází ve městě Menfi a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a kuchyň. Ubytování Bellavista se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Villa Le Ninfee

9,3

Villa Le Ninfee

UbytováníVilla Le Ninfee. Villa Le Ninfee se nachází ve městě Menfi, 60 metrů od pláže Contrada Fiori Sud, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště a terasu. Ubytování Villa Le Ninfee se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Villa Relax Figurella

9,3

Villa Relax Figurella

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Relax Figurella. Villa Relax Figurella se nachází ve městě Menfi a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Villa Relax Figurella se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Villa Cipollazzo

9,3

Villa Cipollazzo

Ubytování (Apartmány) Villa Cipollazzo. Villa Cipollazzo se nachází ve městě Menfi a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Villa Cipollazzo se nachází ve městě (Itálie - Sicílie).

Mas Blanco Apartment

9,3

Mas Blanco Apartment

Ubytování (Apartmán) Mas Blanco Apartment. Mas Blanco Apartment se nachází v Menfi. Poskytuje výhled na město a je vzdálen 15 km od města Sciacca. Ubytování Mas Blanco Apartment se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Casa Daila

9,2

Casa Daila

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Daila. Casa Daila se nachází v Menfi a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Do Mazara del Vallo je to 46 km. Ubytování Casa Daila se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Awesome apartment in Contrada Fiori Sud with 2 Bedrooms and WiFi

9,2

Awesome apartment in Contrada Fiori Sud with 2 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Apartmán) Awesome apartment in Contrada Fiori Sud with 2 Bedrooms and WiFi. Apartmán Awesome in Contrada Fiori Sud se 2 ložnicemi, balkonem a Wi-Fi se nachází v obci Menfi na Sicílii. Ubytování Awesome apartment in Contrada Fiori Sud with 2 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanza Giuseppe

9,2

Casa Vacanza Giuseppe

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanza Giuseppe. Casa Vacanza Giuseppe se nachází v Menfii a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Do Mazara del Vallo je to 46 km. Ubytování Casa Vacanza Giuseppe se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Casa MariLu Appartamento in Sicilia

9,2

Casa MariLu Appartamento in Sicilia

Ubytování (Apartmány) Casa MariLu Appartamento in Sicilia. Casa MariLu Appartamento in Sicilia se nachází v Menfii a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Castellammare del Golfo leží 48 km daleko. Ubytování Casa MariLu Appartamento in Sicilia se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Lemalu'

9,1

Lemalu'

UbytováníLemalu'. Lemalu' se nachází v obci Menfi na Sicílii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Lemalu' se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Demetra - Holiday Home

9,1

Demetra - Holiday Home

Ubytování (Apartmán) Demetra - Holiday Home. Demetra - Holiday Home se nachází v Menfi. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Demetra - Holiday Home se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

La Foresteria Planetaestate

9,1

La Foresteria Planetaestate

Ubytování (Rezort) La Foresteria Planetaestate. Tento hotel se nachází 10 minut jízdy od města Menfi. Nabízí venkovní bazén. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování La Foresteria Planetaestate se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Holiday Menfi | Casale Abate

9

Holiday Menfi | Casale Abate

Ubytování (Venkovský dům) Holiday Menfi | Casale Abate. Casale Abate se nachází na západním pobřeží Sicílie, 10 minut jízdy od centra města Menfi. Nabízí venkovní bazén, zahradu a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday Menfi | Casale Abate se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).

Casa Vacanze Lido Fiori

9

Casa Vacanze Lido Fiori

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Lido Fiori. Casa Vacanze Lido Fiori se nachází ve městě Menfi, pouhých 200 metrů od pobřeží a pláží a 14 km od města Sciacca. Ubytování Casa Vacanze Lido Fiori se nachází ve městě Menfi (Itálie - Sicílie).