Hledat

Ubytování

almSterndl Apartmány

Trenkwald 263, 6481 Sankt Leonhard im Pitztal, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) almSterndl. Offering a terrace and free WiFi, almSterndl offers accommodation in Sankt Leonhard im Pitztal. Ubytování almSterndl se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování almSterndl

Offering a terrace and free WiFi, almSterndl offers accommodation in Sankt Leonhard im Pitztal. Ischgl is 44 km from the apartment, while Merano is 44 km away. The nearest airport is Innsbruck Airport, 46 km from almSterndl.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Lyžování

Vybavení ubytování almSterndl

 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Lyžařská škola Dodatečný poplatek
 • Lyžárna
 • Jízda na koni Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Cyklistika
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Lyžování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).
 • Parkování na ulici
 • Hasicí přístroje
 • Požární alarmy
 • Trezor
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Sankt Leonhard im Pitztal

Haus Margreiter

9,9

Haus Margreiter

Ubytování (Apartmán) Haus Margreiter. Haus Margreiter stojí na vyvýšeném místě v obci Sankt Leonhard im Pitztal a poskytuje ubytování v moderním apartmánu s malebným výhledem na okolní hory. Ubytování Haus Margreiter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Adlerhof

9,9

Adlerhof

Ubytování (Apartmány) Adlerhof. Hotel Adlerhof se nachází v nadmořské výšce 1400 metrů nad mořem v St. Ubytování Adlerhof se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Alpina

9,8

Appartement Alpina

Ubytování (Apartmán) Appartement Alpina. Appartement Alpina se nachází v údolí Pitztal, 1,5 km od centra obce St. Leonhard. Nabízí ubytování s terasou a satelitní TV. Ubytování Appartement Alpina se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Larcher Appartement

9,8

Haus Larcher Appartement

Ubytování (Apartmány) Haus Larcher Appartement. Haus Larcher Appartement se nachází v Sankt Leonhard im Pitztal, 8 km od vleku Hirschtallift a od jezera Rifflsee. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Larcher Appartement se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 713 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Evelin

9,8

Haus Evelin

Ubytování (Apartmán) Haus Evelin. Haus Evelin se nachází 8 km od centra města a lyžařské oblasti Hochzeiger a nabízí apartmány se zařízenou terasou a zahradou. Ubytování Haus Evelin se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenchalet Pitztal

9,7

Alpenchalet Pitztal

Ubytování (Apartmán) Alpenchalet Pitztal. Alpenchalet Pitztal se nachází v obci St. Leonhard im Pitztal, přibližně 16 km od lyžařského vleku Hirschtallift. Ubytování Alpenchalet Pitztal se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wellnesshüttendorf Wiese

9,6

Wellnesshüttendorf Wiese

Ubytování (Horské chaty) Wellnesshüttendorf Wiese. Wellnesshüttendorf Wiese se nachází v obci Sankt Leonhard im Pitztal, 19 km od horské restaurace SunnaAlm. Ubytování Wellnesshüttendorf Wiese se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rosi

9,6

Haus Rosi

Ubytování (Apartmán) Haus Rosi. Haus Rosi se nachází v Sankt Leonhard im Pitztal. Najdete zde zahradu a terasu. Ubytování Haus Rosi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergfreund

9,6

Haus Bergfreund

Ubytování (Apartmány) Haus Bergfreund. Haus Bergfreund se nachází 1 km od centra obce Sankt Leonhard im Pitztal, pouhých 100 metrů od zastávky skibusu se spoji do lyžařského areálu na ledovci... Ubytování Haus Bergfreund se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergheimat

9,6

Haus Bergheimat

Ubytování (Apartmány) Haus Bergheimat. Haus Bergheimat se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal, 8 km od lyžařského areálu Pitztaler Gletscher. Ubytování Haus Bergheimat se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 428 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Marita

9,6

Haus Marita

Ubytování (Apartmány) Haus Marita. Haus Marita se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal, 12 km od lyžařského areálu Hochzeiger. Nabízí apartmány s balkonem a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Marita se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blick zum Wasserfall

9,5

Blick zum Wasserfall

Ubytování (Privát) Blick zum Wasserfall. Blick zum Wasserfall nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Blick zum Wasserfall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Frank Pitztal

9,5

Haus Frank Pitztal

Ubytování (Apartmány) Haus Frank Pitztal. Haus Frank Pitztal se nachází v obci Sankt Leonhard im Pitztal, pouhých 8 km od lyžařského vleku Hirschtallift. Ubytování Haus Frank Pitztal se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schoderböck

9,5

Haus Schoderböck

Ubytování (Apartmán) Haus Schoderböck. Haus Schoderböck se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal. Ubytování Haus Schoderböck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Alte Post

9,5

Appartement Alte Post

Ubytování (Apartmán) Appartement Alte Post. Tento prostorný a moderní apartmán se nachází v Sankt Leonhardu v údolí Pitz. Ubytování Appartement Alte Post se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 087 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Knabl

9,5

Apart Knabl

Ubytování (Apartmán) Apart Knabl. Boasting river views, Apart Knabl offers accommodation with a terrace and a kettle, around 18 km from SunnaAlm. Ubytování Apart Knabl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

PURE Resort Pitztal

9,5

PURE Resort Pitztal

Ubytování (Horské chaty) PURE Resort Pitztal. PURE Resort Pitztal se nachází v obci Sankt Leonhard im Pitztal, pouhých 6 minut chůze od stanice lanovky Gletscherexpress a 700 metrů od lyžařského... Ubytování PURE Resort Pitztal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Familie Thomas und Angelika Melmer

9,4

Apartment Familie Thomas und Angelika Melmer

Ubytování (Apartmán) Apartment Familie Thomas und Angelika Melmer. Apartment Familie und Thomas Angelika Melmer se nachází v Sankt Leonhard im Pitztal, 10 km od Sunna Alm i od Grubenkopfu. Ubytování Apartment Familie Thomas und Angelika Melmer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

s'Huamatl

9,4

s'Huamatl

Ubytování (Apartmány) s'Huamatl. S'Huamatl se nachází v obci Sankt Leonhard im Pitztal, 3 km od lyžařského areálu na ledovci Pitztal. Ubytování s'Huamatl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Alpin

9,4

Pension Alpin

Ubytování (Apartmány) Pension Alpin. Pension Alpin se nachází v obci Sankt Leonhard im Pitztal a nabízí bezplatné turistické túry s průvodcem a bohatou snídani formou bufetu. Ubytování Pension Alpin se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Brigitta

9,4

Apart Brigitta

Ubytování (Apartmán) Apart Brigitta. Tento prostorný, rustikálně zařízený apartmán s Wi-Fi zdarma se nachází v údolí Pitz, 2 minuty pěšky od zastávky skibusu a 12 km od ledovce Pitztal a... Ubytování Apart Brigitta se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Mair

9,4

Appartement Mair

Ubytování (Apartmány) Appartement Mair. Appartement Mair se nachází 15 km od ledovce Pitztal a lyžařských areálů Hochzeiger a Riffelsee. Centrum města Sankt Leonhard im Pitztal je 1 km daleko. Ubytování Appartement Mair se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Bettina

9,4

Ferienhaus Bettina

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Bettina. Ferienhaus Bettina in Sankt Leonhard im Pitztal features an accommodation with free WiFi, 19 km from Hirschtallift, 20 km from Rifflsee and 20 km from... Ubytování Ferienhaus Bettina se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Panorama

9,3

Haus Panorama

Ubytování (Apartmán) Haus Panorama. Haus Panorama se nachází ve středisku Sankt Leonhard im Pitztal, 11 km od lanovky SunnaAlm a 11 km od lanovky Hirschtallift a nabízí výhled na hory. Ubytování Haus Panorama se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Edelweiss

9,3

Landhaus Edelweiss

Ubytování (Penzion) Landhaus Edelweiss. Rodinné ubytování Landhaus Edelweiss se nachází 500 metrů od centra Pitztalu a skiareálu Rifflsee a 2 km od vleků na ledovci Pitztal. Ubytování Landhaus Edelweiss se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpengruss

9,3

Haus Alpengruss

Ubytování (Penzion) Haus Alpengruss. Haus Alpengruss se nachází 1200 metrů nad mořem v St. Leonhard v údolí Pitz a nabízí bezplatný skibus, parkování zdarma a pokoje se satelitní TV a... Ubytování Haus Alpengruss se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Liesele.1

9,3

Apartment Liesele.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Liesele.1. Tento apartmán se nachází v obci Sankt Leonhard im Pitztal, 11 km od horské restaurace Sunna Alm, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Liesele.1 se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ronalds Appartements

9,3

Ronalds Appartements

Ubytování (Apartmány) Ronalds Appartements. Ronalds Appartements najdete do 6 km od lyžařských oblastí na ledovci Pitztal a lyžařského areálu Rieffelsee, kam dojedete skibusem přímo od apartmánů. Ubytování Ronalds Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gletscherchalet

9,2

Gletscherchalet

Ubytování (Apartmány) Gletscherchalet. Gletscherchalet se nachází ve Stillebachu, v centru města Sankt Leonhard v údolí Pitz, 7 km od lyžařských areálů Riffelsee i Pitztal a 50 metrů od zastávky... Ubytování Gletscherchalet se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Hildegard Eiter

9,2

Ferienwohnung Hildegard Eiter

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Hildegard Eiter. Ferienwohnung Hildegard Eiter nabízí apartmán s výhledem na hory a vstupem na zahradu v Sankt Leonhardu im Pitztal, hned u běžkařských tratí a sáňkařské... Ubytování Ferienwohnung Hildegard Eiter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Almhof-Reithof Pitztal

9,2

Almhof-Reithof Pitztal

Ubytování (Penzion) Almhof-Reithof Pitztal. Tento penzion je součástí statku v Pitztalském údolí. Nabízí dětskou zoo a v létě vyjížďky na koních s průvodcem. K dispozici je také wellness se 2... Ubytování Almhof-Reithof Pitztal se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Naturquell

9,1

Appartementhaus Naturquell

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Naturquell. Appartementhaus Naturquell se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal, 4 km od ledovce Pitztal a 3 500 metrů od lyžařské a turistické oblasti Lake... Ubytování Appartementhaus Naturquell se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 874 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gschwandthof

9,1

Gschwandthof

Ubytování (Penzion) Gschwandthof. Gschwandthof stojí v centru Sankt Leonhardu v údolí Pitz, jen 3 minuty pěšky od zastávky bezplatného skibusu, kterým se dostanete do lyžařských oblastí... Ubytování Gschwandthof se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Bergglück

9,1

Apart Bergglück

Ubytování (Apartmány) Apart Bergglück. Apartmány Haus Neururer se nacházejí v obci Sankt Leonhrad im Pitzal, 11 km od horské restaurace SunnaAlm, a nabízí zdarma dostupné i zahradu s terasou. Ubytování Apart Bergglück se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhof Pitztal

9,1

Alpenhof Pitztal

Ubytování (Hotel) Alpenhof Pitztal. Hotel Alpenhof se nachází ve městě St Leonhard v údolí Pitz. Ubytování Alpenhof Pitztal se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

s' Ludwign Haus

9,1

s' Ludwign Haus

Ubytování (Privát) s' Ludwign Haus. S' Ludwign Haus se nachází v obci Sankt Leonhard im Pitztal, 11 km od SunnaAlm i od lyžařského vleku Hirschtallift. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování s' Ludwign Haus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 436 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gundolf

9,1

Hotel Gundolf

Ubytování (Hotel) Hotel Gundolf. Hotel Gundolf se nachází na konci údolí Pitztal, 2 km od stejnojmenného ledovce. Nabízí pokoje s balkonem a bezplatný skibus. Ubytování Hotel Gundolf se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pitztal Ferienwohnungen

9,1

Pitztal Ferienwohnungen

Ubytování (Apartmány) Pitztal Ferienwohnungen. Pitztal Ferienwohnungen se nachíází 5 km od centra města Sankt Leonhard a 10 km od lyžařského areálu Hochzeiger. Ubytování Pitztal Ferienwohnungen se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Renate Melmer

9

Haus Renate Melmer

Ubytování (Apartmány) Haus Renate Melmer. Haus Renate Melmer se nachází 400 metrů od centra obce Sankt Leonhard im Pitztal. Nabízí pokoj nebo apartmán se zahradou, grilem a bezplatnou lyžárnou. Ubytování Haus Renate Melmer se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Pension St. Leonhard

9

Hotel Pension St. Leonhard

Ubytování (Hotel) Hotel Pension St. Leonhard. Hotel Pension St. Leonhard se nachází 5 minut jízdy autem od Sankt Leonhard im Pitztal, 10 km od lyžařského areálu Pitztal Glacier, 14 km od lyžařského... Ubytování Hotel Pension St. Leonhard se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Bergheim

9

Haus Bergheim

Ubytování (Penzion) Haus Bergheim. Haus Bergheim stojí 1664 metrů nad mořem v Tieflehnu, 500 metrů od lyžařského areálu Rifflsee a 1,5 km od ledovce Pitztal. Wi-Fi je k dispozici zdarma. Ubytování Haus Bergheim se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 966 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Waldheim

9

Haus Waldheim

Ubytování (Penzion) Haus Waldheim. Penzion Haus Waldheim se nachází na okraji lesa, v bezprostřední blízkosti zastávky bezplatného autobusu a 5 km od lyžařských středisek Pitztaler Gletscher... Ubytování Haus Waldheim se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 702 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sport- und Vitalhotel Seppl

9

Sport- und Vitalhotel Seppl

Ubytování (Hotel) Sport- und Vitalhotel Seppl. Sport- und Vitalhotel Seppl je obklopen loukami a lesy a nachází se na jednom z nejkrásnějších a nejtišších míst v údolí Pitz. Ubytování Sport- und Vitalhotel Seppl se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brügglers Ferienhäuser

8,9

Brügglers Ferienhäuser

Ubytování (Prázdninové domy) Brügglers Ferienhäuser. Prázdninové domy Brügglers Ferienhäuser se nacházejí na poklidném místě v údolí Pitztal, pouhých 50 metrů od zastávky turistického autobusu a skibusu, a... Ubytování Brügglers Ferienhäuser se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpenrose

8,9

Haus Alpenrose

Ubytování (Apartmány) Haus Alpenrose. Haus Alpenrose se nachází v Sankt Leonhardu v údolí Pitz, 100 metrů od zastávky skubusu, 10 km od lyžařských oblastí Glacier Pitztal a Rifflsee a 18 km od... Ubytování Haus Alpenrose se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Birkenheim

8,9

Birkenheim

Ubytování (Apartmány) Birkenheim. Apartmány Birkenheim se nacházejí v obci Sankt Leonhard im Pitztal, 10 km od horské stanice Sunna Alm i hory Grubenkopf, a nabízejí ve všech prostorách... Ubytování Birkenheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bio Hotel Stillebach

8,9

Bio Hotel Stillebach

Ubytování (Hotel) Bio Hotel Stillebach. Surrounded by an impressive mountain landscape, this 3-star hotel is located in St. Leonhard in the Pitz Valley. It features a spa area and a restaurant. Ubytování Bio Hotel Stillebach se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Andrea

8,8

Haus Andrea

Ubytování (Privát) Haus Andrea. Haus Andrea se nachází 500 metrů od centra města Sankt Leonhard im Pitztal a nabízí ubytování vzdálené 12 km od 3 hlavních lyžařských areálů, ledovce... Ubytování Haus Andrea se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 226 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tieflehner Hof

8,7

Tieflehner Hof

Ubytování (Hotel) Tieflehner Hof. Tieflehner Hof se nachází v obci Sankt Leonhard im Pitztal, pouhých 600 metrů od lyžařského areálu Riffelsee a 2 km od Pitztálského ledovce, a nabízí krytý... Ubytování Tieflehner Hof se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Liesele.3

8,6

Apartment Liesele.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Liesele.3. Apartment Liesele.3 se nachází v městečku Sankt Leonhard im Pitztal, 12 km od restaurace SunnaAlm a rovněž 12 km od vleku Hirschtallift. Ubytování Apartment Liesele.3 se nachází ve městě Sankt Leonhard im Pitztal (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schusslerhof

8,6

Schusslerhof

Ubytování (Apartmán) Schusslerhof. Located in Sankt Leonhard im Pitztal, Schusslerhof offers an indoor pool and a spa and wellness centre. This self-catering accommodation features free... Ubytování Schusslerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).