Hledat

Ubytování

Almblick in ruhiger Lage Apartmány

Koralpenblick 1, Tür 16, 8530 Trahütten, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Almblick in ruhiger Lage. Almblick in ruhiger Lage se nachází v Trahüttenu. 33 km od Gamlitzu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Almblick in ruhiger Lage se nachází ve městě Trahütten (Rakousko - Štýrsko).

Popis ubytování Almblick in ruhiger Lage

Almblick in ruhiger Lage se nachází v Trahüttenu. Na místě je k dispozici terasa a v okolí se lze věnovat pěší turistice. 33 km od Gamlitzu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Almblick in ruhiger Lage stojí 35 km od Štýrského Hradce a 48 km od Mariboru. Na letiště Graz je to 29 km. Apartmán má 1 ložnici, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady.

Jiná ubytování ve městě Trahütten

Da Tizzi

8,8

Da Tizzi

Ubytování (Privát) Da Tizzi. Ubytování Da Tizzi se nachází 8 km od hradu Deutschlandsberg a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Da Tizzi se nachází ve městě Kirchweg 7 (Rakousko - Štýrsko).

Das Koralpenchalet...Sonne, Wald, Natur!

Das Koralpenchalet...Sonne, Wald, Natur!

Ubytování (Prázdninový dům) Das Koralpenchalet...Sonne, Wald, Natur!. Das Koralpenchalet...Sonne, Wald, Natur! se nachází v Trahüttenu a nabízí zahradu a terasu. 33 km od Gamlitzu. Ubytování Das Koralpenchalet...Sonne, Wald, Natur! se nachází ve městě Trahütten (Rakousko - Štýrsko).

Da Tizzi

Da Tizzi

Ubytování (Apartmán) Da Tizzi. Da Tizzi is situated in Trahütten. The apartment has garden views and is 39 km from Wolfsberg. Ubytování Da Tizzi se nachází ve městě 7 Kirchweg (Rakousko - Štýrsko).

Alban Berg Villa

Alban Berg Villa

Ubytování (Penzion) Alban Berg Villa. Featuring a garden and free WiFi, Alban Berg Villa is set in Trahütten. The guest house features family rooms. Ubytování Alban Berg Villa se nachází ve městě Trahütten (Rakousko - Štýrsko).

Schilcherland Chalet

Schilcherland Chalet

Ubytování (Vila) Schilcherland Chalet. Schilcherland Chalet se nachází v Trahüttenu a nabízí fitness centrum a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Schilcherland Chalet se nachází ve městě Trahütten (Rakousko - Štýrsko).