Hledat

Ubytování

Alloggio incantevole a500m dal mare con posto auto Prázdninové domy

Via Tropea, 73048 Sant'Isidoro, Itálie - Zobrazit mapu

Ubytování (Prázdninové domy) Alloggio incantevole a500m dal mare con posto auto. Alloggio incantevole a500m dal mare con posto auto se nachází ve městě Sant'Isidoro. 26 km od Lecce. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alloggio incantevole a500m dal mare con posto auto se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Popis ubytování Alloggio incantevole a500m dal mare con posto auto

26 km od Lecce. Tento klimatizovaný prázdninový dům má 2 oddělené ložnice, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem a 1 koupelnu. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. a500m dal mare con posto auto. Alloggio incantevole a500m dal mare con posto auto se nachází ve městě Sant'Isidoro. Alloggio incantevole leží 49 km od letiště Brindisi - Salento. Prázdninový dům je vzdálený 18 km od Gallipoli a 49 km od Otranta.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Pláž

Vybavení ubytování Alloggio incantevole a500m dal mare con posto auto

 • Vlastní koupelna
 • Pláž
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Lednička
 • TV s plochou obrazovkou
 • Parkoviště
 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • italsky

Jiná ubytování ve městě Sant'Isidoro

LiCaseDiMare

10

LiCaseDiMare

UbytováníLiCaseDiMare. LiCaseDiMare se nachází v Sant'Isidoro, 1,7 km od Lido Dell'Ancora a 2,2 km od pláže Lido Frascone. Nabízí bar a klimatizaci. Ubytování LiCaseDiMare se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Stella Marina House by Salento com

10

Stella Marina House by Salento com

UbytováníStella Marina House by Salento com. Stella Marina House by Salento com se nachází v Sant'Isidoro a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stella Marina House by Salento com se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Gaia's House

10

Gaia's House

Ubytování (Apartmán) Gaia's House. Gaia's House se nachází ve městě Sant'Isidoro. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Gaia's House se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

VILLA GIUSY

10

VILLA GIUSY

Ubytování (Vily) VILLA GIUSY. VILLA GIUSY se nachází ve městě Sant'Isidoro a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. 26 km od Lecce. Ubytování VILLA GIUSY se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Casa vacanze La colombaia

10

Casa vacanze La colombaia

UbytováníCasa vacanze La colombaia. Casa vacanze La colombaia se nachází v Sant'Isidoro v Apulii a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Casa vacanze La colombaia se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

La Marina Apartment

10

La Marina Apartment

UbytováníLa Marina Apartment. La Marina Apartment se nachází v Sant'Isidoro, 200 metrů od Spiaggia di Sant'Isidoro a 1,2 km od Lido Dell'Ancora. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování La Marina Apartment se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Trullo Santovia

10

Trullo Santovia

UbytováníTrullo Santovia. Trullo Santovia se nachází ve městě Sant'Isidoro a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Trullo Santovia se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Rifugio della Pace

9,7

Rifugio della Pace

Ubytování (Prázdninové domy) Rifugio della Pace. Rifugio della Pace se nachází ve městě Sant' Isidoro a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rifugio della Pace se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Sardinie).

Casa Cocco

9,7

Casa Cocco

Ubytování (Apartmány) Casa Cocco. Casa Cocco se nachází v Sant' Isidoro a nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Casa Cocco se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Sardinie).

Casa Vacanze Good Vibes

9,7

Casa Vacanze Good Vibes

UbytováníCasa Vacanze Good Vibes. Casa Vacanze Good Vibes se nachází v Sant'Isidoru, 200 metrů od Spiaggia di Sant'Isidoro, 1,1 km od Lido Dell'Ancora a 1,6 km od pláže Lido Frascone. Ubytování Casa Vacanze Good Vibes se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Villetta Krystle by BarbarHouse

9,6

Villetta Krystle by BarbarHouse

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Krystle by BarbarHouse. Villetta Krystle by BarbarHouse se nachází v Torre Squillace a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 25 km od Lecce. Ubytování Villetta Krystle by BarbarHouse se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Diletta's Residence

9,6

Diletta's Residence

UbytováníDiletta's Residence. Diletta's Residence se nachází ve městě Sant'Isidoro, 600 metrů od letoviska Lido Dell'Ancora, a nabízí venkovní bazén, bezplatné půjčení jízdních kol a... Ubytování Diletta's Residence se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Casa Vacanza La Torre

9,6

Casa Vacanza La Torre

UbytováníCasa Vacanza La Torre. Casa Vacanza La Torre se nachází v Sant'Isidoro, pouhých 800 metrů od Lido Dell'Ancora a 1,3 km od pláže Lido Frascone, a nabízí terasu. Ubytování Casa Vacanza La Torre se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Hotel Costa Blu

9,4

Hotel Costa Blu

UbytováníHotel Costa Blu. Hotel Costa Blu se nachází v Sant'Isidoro, 1,4 km od Spiaggia di Torre Squillace, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm,... Ubytování Hotel Costa Blu se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Salento Boutique Suite

9,3

Salento Boutique Suite

UbytováníSalento Boutique Suite. Salento Boutique Suite se nachází v Sant'Isidoro, kousek od Spiaggia di Sant'Isidoro, Lido Dell'Ancora a pláže Lido Frascone. Ubytování Salento Boutique Suite se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Appartamento Trianni

9,3

Appartamento Trianni

UbytováníAppartamento Trianni. Appartamento Trianni se nachází ve městě Sant'Isidoro, pouhých 200 metrů od pláže Lido Frascone, a nabízí zázemí pro grilování, sdílený lounge a... Ubytování Appartamento Trianni se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

"LUMINARIA" casa nuova in Salento fronte mare!!!

9,3

"LUMINARIA" casa nuova in Salento fronte mare!!!

Ubytování (Prázdninový dům) "LUMINARIA" casa nuova in Salento fronte mare!!!. Apartmán "LUMINARIA" casa nuova in Salento fronte mare!!! Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování "LUMINARIA" casa nuova in Salento fronte mare!!! se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Salento Boutique Room B&B

9,3

Salento Boutique Room B&B

UbytováníSalento Boutique Room B&B. Ubytování se nachází ve městě Sant'Isidoro, Salento Boutique Room má terasu a zahradu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Salento Boutique Room B&B se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Villa Giuseppe Salvatore

9,2

Villa Giuseppe Salvatore

UbytováníVilla Giuseppe Salvatore. Villa Giuseppe Salvatore se nachází v Sant'Isidoru, 200 metrů od Spiaggia di Sant'Isidoro a 1,2 km od Lido Dell'Ancora. Ubytování Villa Giuseppe Salvatore se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Villetta Il Pino

9,2

Villetta Il Pino

Ubytování (Prázdninový dům) Villetta Il Pino. Villetta Il Pino se nachází asi 0,2 km od Spiaggetta di Sant'Isidoro a nabízí ubytování s výhledem do zahrady a grilem. Nachází se na pláži a má zahradu. Ubytování Villetta Il Pino se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Casa a 30 M dal mare

9,2

Casa a 30 M dal mare

Ubytování (Prázdninový dům) Casa a 30 M dal mare. Casa a 30 M dal mare se nachází ve městě Sant'Isidoro a nabízí zahradu a gril. Klimatizované ubytování je vzdálené 16 km od Punta Prosciutto. Ubytování Casa a 30 M dal mare se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Twin Tails

9,1

Twin Tails

Ubytování (Bed and breakfast) Twin Tails. Twin Tails se nachází ve městě Sant'Isidoro. Tento bed and breakfast má TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s fénem, toaletními potřebami zdarma a... Ubytování Twin Tails se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

PERLA MARINA

9,1

PERLA MARINA

UbytováníPERLA MARINA. PERLA MARINA se nachází ve městě Sant'Isidoro, 800 metrů od pláže Lido Dell'Ancora, 1,1 km od pláže Lido Frascone a 31 km od náměstí Sant' Oronzo. Ubytování PERLA MARINA se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Le Perle Blu del Salento - Residence

9

Le Perle Blu del Salento - Residence

Ubytování (Prázdninové domy) Le Perle Blu del Salento - Residence. Nachází se v Sant'Isidoro, Le Perle Blu del Salento - Residence nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Le Perle Blu del Salento - Residence se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

baia dei tramonti

9

baia dei tramonti

Ubytování (Prázdninový dům) baia dei tramonti. baia dei tramonti se nachází v Sant'Isidoro v Apulii a nabízí zahradu. 26 km od Lecce. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování baia dei tramonti se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Villa Maria

9

Villa Maria

Ubytování (Prázdninové domy) Villa Maria. Villa Maria se nachází v Sant'Isidoro v Apulii, 200 metrů od Spiaggia di Sant'Isidoro. Ubytování Villa Maria se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Salento b&b La Casa dei Nonni

9

Salento b&b La Casa dei Nonni

UbytováníSalento b&b La Casa dei Nonni. Salento b&b La Casa dei Nonni se nachází v Sant'Isidoro, nedaleko Spiaggia di Sant'Isidoro a Lido Dell'Ancora. Nabízí zahradu, terasu a bar. Ubytování Salento b&b La Casa dei Nonni se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Albachiara

9

Albachiara

UbytováníAlbachiara. Albachiara nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Sant'Isidoru. Porto Cesareo je vzdálené 5 km. Ubytování Albachiara se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Casa Vacanze Scorci di Mare

9

Casa Vacanze Scorci di Mare

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze Scorci di Mare. Casa Vacanze Scorci di Mare se nachází ve městě Sant'Isidoro v Apulii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Vacanze Scorci di Mare se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Casa vacanze Salento Sant Isidoro

9

Casa vacanze Salento Sant Isidoro

UbytováníCasa vacanze Salento Sant Isidoro. Casa vacanze Sant'Isidoro se nachází v Sant'Isidoro, 1,5 km od pláže Lido Frascone a 31 km od náměstí Sant' Oronzo. Nabízí klimatizaci. Ubytování Casa vacanze Salento Sant Isidoro se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Appartamento Venere by BarbarHouse

9

Appartamento Venere by BarbarHouse

Ubytování (Apartmán) Appartamento Venere by BarbarHouse. Appartamento Venere by BarbarHouse se nachází v Sant'Isidoro v Apulii a nabízí terasu. 26 km od Lecce. Ubytování Appartamento Venere by BarbarHouse se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Casa delle Malve

9

Casa delle Malve

Ubytování (Prázdninové domy) Casa delle Malve. Casa delle Malve se nachází ve městě Sant'Isidoro a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 25 km od Lecce. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa delle Malve se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Villa Rachele

9

Villa Rachele

UbytováníVilla Rachele. Villa Rachele se nachází v Sant'Isidoru, 2,8 km od Lido Dell'Ancora, 29 km od náměstí Sant' Oronzo a náměstí Piazza Mazzini, a nabízí soukromou pláž. Ubytování Villa Rachele se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Appartamento Blumer by BarbarHouse

9

Appartamento Blumer by BarbarHouse

Ubytování (Apartmán) Appartamento Blumer by BarbarHouse. Appartamento Blumer by BarbarHouse se nachází v Sant'Isidoro, 300 metrů od Spiaggia di Sant'Isidoro a 1,6 km od Lido Dell'Ancora. Ubytování Appartamento Blumer by BarbarHouse se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Casa vacanza da Anna

8,9

Casa vacanza da Anna

UbytováníCasa vacanza da Anna. Casa vacanza da Anna se nachází ve městě Sant'Isidoro, necelý 1 km od letoviska Lido Dell'Ancora a 17 minut chůze od pláže Lido Frascone. Ubytování Casa vacanza da Anna se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Casa Vacanze Summer Vibes

8,8

Casa Vacanze Summer Vibes

UbytováníCasa Vacanze Summer Vibes. Casa Vacanze Summer Vibes se nachází v Sant'Isidoro, 200 metrů od Spiaggia di Sant'Isidoro, 1,1 km od Lido Dell'Ancora a 1,6 km od pláže Lido Frascone. Ubytování Casa Vacanze Summer Vibes se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

BLUE HOUSE

8,8

BLUE HOUSE

UbytováníBLUE HOUSE. BLUE HOUSE se nachází 100 metrů od Spiaggia di Sant'Isidoro a 1,3 km od Lido Dell'Ancora v Sant'Isidoro a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování BLUE HOUSE se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Villa Grandioso

8,7

Villa Grandioso

UbytováníVilla Grandioso. Villa Grandioso se nachází ve městě Sant'Isidoro, 2,8 km od Spiaggia di Sant'Isidoro a 31 km od náměstí Piazza Mazzini, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Villa Grandioso se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Casa 3 camere letto vicino spiaggia Ionio m526

8,7

Casa 3 camere letto vicino spiaggia Ionio m526

Ubytování (Prázdninový dům) Casa 3 camere letto vicino spiaggia Ionio m526. Casa 3 camere letto vicino spiaggia Ionio m526 se nachází v Sant'Isidoro a nabízí zahradu a terasu. 16 km od Punta Prosciutto. Ubytování Casa 3 camere letto vicino spiaggia Ionio m526 se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Kali Nitta Salento

8,6

Kali Nitta Salento

UbytováníKali Nitta Salento. Kali Nitta Salento se nachází ve městě Sant'Isidoro, 100 metrů od Spiaggia di Sant'Isidoro, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem... Ubytování Kali Nitta Salento se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Via Ugento Apartments - a pochi passi dalle spiagge

8,5

Via Ugento Apartments - a pochi passi dalle spiagge

UbytováníVia Ugento Apartments - a pochi passi dalle spiagge. Ubytování se nachází ve městě Sant'Isidoro, 400 metrů od Spiaggia di Sant'Isidoro a necelý 1 km od Lido Dell'Ancora. Ubytování Via Ugento Apartments - a pochi passi dalle spiagge se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Via Ugento Apartments - GiHome

8,4

Via Ugento Apartments - GiHome

UbytováníVia Ugento Apartments - GiHome. Via Ugento Apartments - GiHome se nachází asi 400 metrů od Spiaggia di Sant'Isidoro a nabízí ubytování se zahradou, terasou a grilem. Ubytování Via Ugento Apartments - GiHome se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Economico bilocale 2-4 posti spiaggia Ionio m528

8,4

Economico bilocale 2-4 posti spiaggia Ionio m528

Ubytování (Apartmán) Economico bilocale 2-4 posti spiaggia Ionio m528. Economico bilocale 2-4 posti spiaggia Ionio m528 se nachází ve městě Sant'Isidoro. 16 km od Punta Prosciutto. Ubytování Economico bilocale 2-4 posti spiaggia Ionio m528 se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Porto Cesareo Sant'Isidoro Delizioso Trilo

8,3

Porto Cesareo Sant'Isidoro Delizioso Trilo

UbytováníPorto Cesareo Sant'Isidoro Delizioso Trilo. Porto Cesareo Sant'Isidoro Delizioso Trilo se nachází ve městě Sant'Isidoro a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Porto Cesareo Sant'Isidoro Delizioso Trilo se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

La Cucchiara del Salento - Porto Selvaggio

8,3

La Cucchiara del Salento - Porto Selvaggio

UbytováníLa Cucchiara del Salento - Porto Selvaggio. La Cucchiara del Salento - Porto Selvaggio se nachází 2,8 km od Lido Beija-Flor a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a klimatizované pokoje s... Ubytování La Cucchiara del Salento - Porto Selvaggio se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Villa Salentina

8,2

Villa Salentina

UbytováníVilla Salentina. Villa Salentina nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou a zahradu s grilem. Ubytování Villa Salentina se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Family Relax Ionio m524

8

Family Relax Ionio m524

Ubytování (Vila) Family Relax Ionio m524. Family Relax Ionio m524 se nachází ve městě Sant'Isidoro a nabízí zahradu a terasu. Klimatizované ubytování je vzdálené 16 km od Punta Prosciutto. Ubytování Family Relax Ionio m524 se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Bilocale Camilla in villa salento

8

Bilocale Camilla in villa salento

Ubytování (Apartmány) Bilocale Camilla in villa salento. Bilocale Camilla in villa salento se nachází ve městě Sant'Isidoro, 2,9 km od letoviska Lido Dell'Ancora a 29 km od náměstí Sant' Oronzo, a nabízí... Ubytování Bilocale Camilla in villa salento se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Villetta La Meta by BarbarHouse

8

Villetta La Meta by BarbarHouse

UbytováníVilletta La Meta by BarbarHouse. Villetta La Meta by BarbarHouse se nachází ve městě Sant'Isidoro, 80 metrů od Spiaggia di Sant'Isidoro, 800 metrů od Lido Dell'Ancora a 1,3 km od pláže... Ubytování Villetta La Meta by BarbarHouse se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

La casa sul mare

8

La casa sul mare

UbytováníLa casa sul mare. La casa sul mare se nachází v Sant'Isidoro v Apulii a nabízí balkon. Tento apartmán se 2 ložnicemi má TV s plochou obrazovkou, klimatizaci a obývací pokoj. Ubytování La casa sul mare se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

Villa Angela

8

Villa Angela

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Angela. Villa Angela se nachází ve městě Sant'Isidoro a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 16 km od Punta Prosciutto. Ubytování Villa Angela se nachází ve městě (Itálie - Apulie).