Hledat

Ubytování

Alföld Hotel & Étterem Hotel

2700 Cegléd, Szolnoki ut 15/a, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Hotel) Alföld Hotel & Étterem. Alföld Hotel & Étterem is situated in Cegléd, a 15-minute walk from the Cegléd Thermal Baths and within a range of 2 km from the main train station and a... Ubytování Alföld Hotel & Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Alföld Hotel & Étterem

Free private parking is possible on site. It offers rooms with cable TV and a private bathroom with a shower. The M5 Highway can be reached in 25 minutes by car. Alföld Hotel & Étterem is situated in Cegléd, a 15-minute walk from the Cegléd Thermal Baths and within a range of 2 km from the main train station and a public bus stop. Budapest Liszt Ferenc Airport is 50 km away, and the Kossuth Museum can be reached in a 10-minute walk. WiFi is available free of charge. In summer, guests can enjoy dinner on the terrace. Guests can enjoy a buffet breakfast and Greek cuisine in the on-site restaurant. Life music is offered on weekends.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Domácí zvířata povolena
 • Wi- Fi zdarma
 • Bar

Vybavení ubytování Alföld Hotel & Étterem

 • Zahrada
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Cyklistika
 • Pěší turistika
 • Bar
 • Restaurace
 • Dobrá káva!
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Prostor pro kuřáky
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Cegléd

Kokeny es Fia Cottage Houses

9,7

Kokeny es Fia Cottage Houses

Ubytování (Farma) Kokeny es Fia Cottage Houses. Kokeny es Fia Cottage Houses in Cegléd features an on-site winery and a free wellness area. Ubytování Kokeny es Fia Cottage Houses se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Apartman Cegléd

9,5

Belvárosi Apartman Cegléd

Ubytování (Apartmán) Belvárosi Apartman Cegléd. Situated in Cegléd, Belvárosi Apartman Cegléd features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Belvárosi Apartman Cegléd se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum Apartman

9,4

Centrum Apartman

Ubytování (Apartmány) Centrum Apartman. Offering garden views, Centrum Apartman in Cegléd offers accommodation, a shared lounge and a garden. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytování Centrum Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mandula Apartman

8,7

Mandula Apartman

Ubytování (Apartmány) Mandula Apartman. Featuring garden views, Mandula Apartman in Cegléd features accommodation, a restaurant, a garden and a terrace. Ubytování Mandula Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aquarell Hotel

8,4

Aquarell Hotel

Ubytování (Hotel) Aquarell Hotel. Offering a free wellness area with an indoor pool and a sauna, the Aquarell Hotel is situated in the southern part of Pest county in Cegléd. Ubytování Aquarell Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CVSE Clubház és Panzió

8,3

CVSE Clubház és Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) CVSE Clubház és Panzió. Located in Cegléd, CVSE Clubház és Panzió provides accommodation with an outdoor pool, free WiFi, a restaurant and a bar. Ubytování CVSE Clubház és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ceglédi Apartmanpark & Kemping

8,1

Ceglédi Apartmanpark & Kemping

Ubytování (Apartmány) Ceglédi Apartmanpark & Kemping. Ceglédi Apartmanpark & ​​Kemping se nachází v Cegléd vedle aquaparku Aqua Centrum a termálních lázní Cegléd. Ubytování Ceglédi Apartmanpark & Kemping se nachází ve městě (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thermal Village Cegled

Thermal Village Cegled

Ubytování (Prázdninové domy) Thermal Village Cegled. Situated in Cegléd, 50 km from Martfů, Thermal Village Cegled features a restaurant and free WiFi. The holiday home offers a children's playground. Ubytování Thermal Village Cegled se nachází ve městě Cegléd (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 654 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ceglédi Tanya

Ceglédi Tanya

Ubytování (Apartmán) Ceglédi Tanya. Ceglédi Tanya is set in Cegléd and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. The accommodation is 32 km from Szolnok. Ubytování Ceglédi Tanya se nachází ve městě Cegléd (Maďarsko - Pest). V následujících dnech se ceny pohybují od 725 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)