Hledat

Ubytování

Alfa Apartman Penzion

3980 Sátoraljaújhely, Piactér 3, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Alfa Apartman. Set in Sátoraljaújhely, Alfa Apartman offers a garden and free WiFi throughout the property. The guest house has family rooms. Ubytování Alfa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Alfa Apartman

At Alfa Apartman the rooms come with a balcony, a private bathroom and a flat-screen TV. The guest house has family rooms. All guest rooms in the guest house are fitted with a kettle. Tokaj is 46 km from the accommodation, while Telkibánya is 30 km from the property. Jeden z našich bestsellerů v destinaci Sátoraljaújhely! Set in Sátoraljaújhely, Alfa Apartman offers a garden and free WiFi throughout the property.

Vybavení ubytování Alfa Apartman

  • Zahrada
  • Domácí zvířata nejsou povolena.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Rodinné pokoje
  • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Sátoraljaújhely

Tündérvirág

10

Tündérvirág

Ubytování (Penzion) Tündérvirág. Tündérvirág in Sátoraljaújhely features a garden and a terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Tündérvirág se nachází ve městě (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 420 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Juhar Wellness vendégház

9,8

Juhar Wellness vendégház

Ubytování (Apartmán) Juhar Wellness vendégház. Juhar Wellness vendégház is situated in Sátoraljaújhely and offers a garden and a terrace. Ubytování Juhar Wellness vendégház se nachází ve městě (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kaland vendégház

9,7

Kaland vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Kaland vendégház. Situated in Sátoraljaújhely, Kaland vendégház features accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Kaland vendégház se nachází ve městě (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edina Apartman

9,5

Edina Apartman

Ubytování (Apartmány) Edina Apartman. Situated in Sátoraljaújhely, 14 km from Sárospatak, Edina Apartman features a garden and free WiFi. Ubytování Edina Apartman se nachází ve městě Sátoraljaújhely (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Saci Vendégház

9,3

Saci Vendégház

Ubytování (Penzion) Saci Vendégház. Located in Sátoraljaújhely, Saci Vendégház features a garden and terrace. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private... Ubytování Saci Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dombtető Vendégház

9,1

Dombtető Vendégház

Ubytování (Penzion) Dombtető Vendégház. Dombtető Vendégház is situated in Sátoraljaújhely and features a garden. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování Dombtető Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napsugár Vendégház - Zemplén

9,1

Napsugár Vendégház - Zemplén

Ubytování (Apartmány) Napsugár Vendégház - Zemplén. Napsugár Vendégház - Zemplén is enjoying a countryside setting in a small valley, 6 km from Sátoraljaujhely, and offers self-catered apartments, free WiFi,... Ubytování Napsugár Vendégház - Zemplén se nachází ve městě (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sziklakert Vendégház

8,7

Sziklakert Vendégház

Ubytování (Penzion) Sziklakert Vendégház. Set in Sátoraljaújhely, Sziklakert Vendégház offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Sziklakert Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berg Panzióra

8,6

Berg Panzióra

Ubytování (Bed and breakfast) Berg Panzióra. Located in Sátoraljaújhely, 13 km from Sárospatak, Berg Panzióra provides a bar and free WiFi. The bed and breakfast offers a terrace. Ubytování Berg Panzióra se nachází ve městě (Maďarsko).

HUNOR Panzió

8,6

HUNOR Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) HUNOR Panzió. Set in Sátoraljaújhely, 16 km from Sárospatak, HUNOR Panzió offers a restaurant and free WiFi. Ubytování HUNOR Panzió se nachází ve městě (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hunor

7,4

Hotel Hunor

Ubytování (Hotel) Hotel Hunor. Hotel Hunor features a bar, garden and terrace in Sátoraljaújhely. Ubytování Hotel Hunor se nachází ve městě (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ZÉG fénye

ZÉG fénye

Ubytování (Penzion) ZÉG fénye. Featuring free WiFi, ZÉG fénye is situated in Sátoraljaújhely. All rooms boast a kitchenette and a shared bathroom. Ubytování ZÉG fénye se nachází ve městě Sátoraljaújhely (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Három Testőr Vendégház

Három Testőr Vendégház

Ubytování (Apartmán) Három Testőr Vendégház. Három Testőr Vendégház is set in Sátoraljaújhely and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytování Három Testőr Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 216 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kata Apartman

Kata Apartman

Ubytování (Apartmán) Kata Apartman. Kata Apartman is set in Sátoraljaújhely and offers a restaurant. Ubytování Kata Apartman se nachází ve městě (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BORINA VENDÉGHÁZ

BORINA VENDÉGHÁZ

Ubytování (Prázdninový dům) BORINA VENDÉGHÁZ. BORINA VENDÉGHÁZ is located in Sátoraljaújhely and offers a shared lounge and a terrace. The property features mountain views and is 12 km from Sárospatak. Ubytování BORINA VENDÉGHÁZ se nachází ve městě (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CentRoom Apartman

CentRoom Apartman

Ubytování (Apartmán) CentRoom Apartman. CentRoom Apartman is situated in Sátoraljaújhely. The apartment has city views and is 14 km from Sárospatak. Ubytování CentRoom Apartman se nachází ve městě (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chateau Vincze

Chateau Vincze

Ubytování (Hotel) Chateau Vincze. Situated in Sátoraljaújhely, Chateau Vincze has a restaurant, a bar and a garden. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Chateau Vincze se nachází ve městě Sátoraljaújhely (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 587 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gyöngyszemvendégház

Gyöngyszemvendégház

Ubytování (Venkovský dům) Gyöngyszemvendégház. Located in Sátoraljaújhely, Gyöngyszemvendégház offers a terrace with garden and mountain views, as well as an outdoor pool, indoor pool and hot tub. Ubytování Gyöngyszemvendégház se nachází ve městě Sátoraljaújhely (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rózsakert Vendégház

Rózsakert Vendégház

Ubytování (Apartmán) Rózsakert Vendégház. Rózsakert Vendégház se nachází v Sátoraljaújhely a nabízí zahradu. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Rózsakert Vendégház se nachází ve městě Sátoraljaújhely (Maďarsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)