Hledat

Ubytování

Albatross Chata

2027 Dömös, Komlós Utca 9, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Chata) Albatross. Albatross is located in Dömös and offers a garden and a terrace. Ubytování Albatross se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom).

Popis ubytování Albatross

This lodge comes with 1 bedroom, a kitchen with a fridge and an oven, a flat-screen TV, a seating area and 1 bathroom. A car rental service is available at the lodge. The nearest airport is Budapest Ferenc Liszt International Airport, 71 km from the accommodation. Budapest is 43 km from Albatross, while Dobogoko is 35 km away. The accommodation is 6 km from Visegrád, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Albatross is located in Dömös and offers a garden and a terrace.

Vybavení ubytování Albatross

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v některých hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Pronájem aut
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Jiná ubytování ve městě Dömös

Dunazug Apartmanház

9,9

Dunazug Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Dunazug Apartmanház. Apartmány Dunazug Apartmanház se nacházejí v obci Dömös ležící na území župy Komárom-Esztergom, 16 km od Ostřihomi a 31 km od Budapešti, a nabízejí zahradu... Ubytování Dunazug Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luna Apartman

9,7

Luna Apartman

Ubytování (Apartmán) Luna Apartman. The well-equipped Luna Apartman is located in Dömös. This self-catering apartment features free WiFi. Ubytování Luna Apartman se nachází ve městě Dömös (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 996 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Vendégház

9,7

Panoráma Vendégház

Ubytování (Apartmán) Panoráma Vendégház. Situated in Dömös in the Komarom-Esztergom region, Panoráma Vendégház has a terrace and garden views. Ubytování Panoráma Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Panorama Artist

9,4

Villa Panorama Artist

Ubytování (Vila) Villa Panorama Artist. Located in Dömös in the Komarom-Esztergom region, Villa Panorama Artist has a patio and river views. Ubytování Villa Panorama Artist se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 031 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dömös Camping

9

Dömös Camping

Ubytování (Apartmán) Dömös Camping. Dömös Camping is located in Dömös and offers a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool and a shared lounge. Ubytování Dömös Camping se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mandala apartman

8,9

Mandala apartman

Ubytování (Apartmán) Mandala apartman. Mandala apartman is situated in Dömös and offers a terrace. The property is 7 km from Visegrád, and complimentary private parking is available. Ubytování Mandala apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villavölgy vendégház

Villavölgy vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Villavölgy vendégház. Villavölgy vendégház is situated in Dömös and offers a garden and a terrace. Ubytování Villavölgy vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Komarom-Esztergom). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)