Hledat

Ubytování

Akrotiri Apartments Apartmány

Agiokampos Edipsos, Agiokampos, 34300, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Akrotiri Apartments. Featuring free WiFi, Akrotiri Apartments offers pet-friendly accommodation in Agiokampos. Free private parking is available on site. Ubytování Akrotiri Apartments se nachází ve městě Agiokampos (Řecko - Central Greece).

Popis ubytování Akrotiri Apartments

Featuring free WiFi, Akrotiri Apartments offers pet-friendly accommodation in Agiokampos. Some units include a terrace and/or balcony. Free private parking is available on site. There is also a kitchenette, fitted with a refrigerator. There is a private bathroom with bath robes in every unit. All units are air conditioned and feature a TV. Towels are available.

Vybavení ubytování Akrotiri Apartments

 • Pláž
 • Zahrada
 • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena na požádání, a ubytována zdarma.
 • Jízda na kanoích
 • Stolní tenis
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Slunečníky
 • Opalovací lehátka nebo plážová křesla
 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Jiná ubytování ve městě Agiokampos

Studios Achileus

9,8

Studios Achileus

Ubytování (Apartmán) Studios Achileus. Studios Achileus se nachází pouhých 50 metrů od pláže Agiokampos a může se pochlubit zahradou s trávníkem a stromy. Ubytování Studios Achileus se nachází ve městě Agiokampos (Řecko - Thessalia).

Villa Kornilia

9,8

Villa Kornilia

Ubytování (Vily) Villa Kornilia. Within 60 metres from Agiokampos Beach, the traditional Villa Kornilia offers elegant, country-style accommodation with views over Pelion Mountain or the... Ubytování Villa Kornilia se nachází ve městě Agiokampos (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 779 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Elena & Marios

9,5

Apartments Elena & Marios

Ubytování (Apartmány) Apartments Elena & Marios. Apartments Elena & Marios se nachází v Agiokampos, v severní části ostrova Evvoia, ve středním Řecku. Nabízí zázemí pro grilování a výhled na moře. Ubytování Apartments Elena & Marios se nachází ve městě Agiokampos (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Evia Dream

9,2

Evia Dream

Ubytování (Apartmány) Evia Dream. Situated in Agiokampos, Evia Dream offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar and a garden. Ubytování Evia Dream se nachází ve městě Agiokampos (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Skardoutsou

8,5

Apartments Skardoutsou

Ubytování (Apartmány) Apartments Skardoutsou. Set in Agiokampos in the Central Greece region, Apartments Skardoutsou provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartments Skardoutsou se nachází ve městě Agiokampos (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios Adonis

7,8

Studios Adonis

Ubytování (Apartmán) Studios Adonis. Situated in Agiokampos in the Central Greece region, Studios Adonis features a balcony and garden views. Ubytování Studios Adonis se nachází ve městě Agiokampos (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 801 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ioannis Avrades Apartments

7,7

Ioannis Avrades Apartments

Ubytování (Apartmán) Ioannis Avrades Apartments. Ioannis Avrades Apartments is located in Agiokambos within 250 metres from the beach. Ubytování Ioannis Avrades Apartments se nachází ve městě Agiokampos (Řecko - Thessalia). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms sinos

7,4

Rooms sinos

Ubytování (Apartmán) Rooms sinos. Rooms sinos is situated in Agiokampos and offers a bar, a garden and barbecue facilities. Ubytování Rooms sinos se nachází ve městě Agiokampos (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 626 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marmaron Rooms

Marmaron Rooms

Ubytování (Apartmány) Marmaron Rooms. Located in Agiokampos in the Central Greece region, Marmaron Rooms provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Marmaron Rooms se nachází ve městě Agiokampos (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adamis Family

Adamis Family

Ubytování (Vila) Adamis Family. Adamis Family is located in Agiokampos and offers water sports facilities, a tennis court and barbecue facilities. Ubytování Adamis Family se nachází ve městě Agiokampos (Řecko - Central Greece). V následujících dnech se ceny pohybují od 13 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)