Hledat

Ubytování

Akrogiali Penzion

Κόρφος Γαύδος, Karave, 73001, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Akrogiali. Facing the beachfront in Gavdos, Akrogiali features a garden and a private beach area. Ubytování Akrogiali se nachází ve městě Karave (Řecko - Kréta).

Popis ubytování Akrogiali

There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Facing the beachfront in Gavdos, Akrogiali features a garden and a private beach area. Loutro is 50 km from the guest house.

Vybavení ubytování Akrogiali

  • Pláž
  • Soukromá pláž
  • Terasa
  • Zahrada
  • Zdarma! Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.
  • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
  • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
  • Kyvadlová doprava
  • Kyvadlová doprava (zdarma)
  • Klimatizace

Jiná ubytování ve městě Karave

Gavdos Princess

9,4

Gavdos Princess

Ubytování (Apartmány) Gavdos Princess. Gavdos Princess se nachází na odlehlém místě na ostrově Gavdos a nabízí restauraci a ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Gavdos Princess se nachází ve městě Karave (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Metochi Gavdos

9,1

Metochi Gavdos

Ubytování (Penzion) Metochi Gavdos. Penzion Metochi Gavdos se nachází v obci Sgoudiana na Krétě a nabízí sluneční terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Metochi Gavdos se nachází ve městě Karave (Řecko - Kréta).

Manthos Casa

8,8

Manthos Casa

Ubytování (Prázdninový dům) Manthos Casa. Situated in Gavdos in the Crete region, Manthos Casa features a patio. Set on the beachfront, this property has a restaurant and a terrace. Ubytování Manthos Casa se nachází ve městě Karave (Řecko - Kréta).

karave

7,7

karave

Ubytování (Apartmán) karave. Providing free WiFi, karave is located on the beachfront in Gavdos. The air-conditioned accommodation is 47 km from Loutro. Ubytování karave se nachází ve městě Karave (Řecko - Kréta).

Gavdos Studios

7,1

Gavdos Studios

Ubytování (Apartmány) Gavdos Studios. Set in Gavdos in the Crete region, Gavdos Studios provides accommodation with free WiFi. Ubytování Gavdos Studios se nachází ve městě Karave (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kastri

Villa Kastri

Ubytování (Apartmány) Villa Kastri. Featuring a terrace, Villa Kastri features accommodation in Kastríon. Free WiFi is available. Plakias is 49 km from the apartment. Ubytování Villa Kastri se nachází ve městě Karave (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)