Hledat

Ubytování

Ubytování město Karave

Ve městě Karave (Řecko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Karave

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Karave

Gavdos Princess

9,4

Gavdos Princess

Ubytování (Apartmány) Gavdos Princess. Gavdos Princess se nachází na odlehlém místě na ostrově Gavdos a nabízí restauraci a ubytování s možností vlastního stravování. Ubytování Gavdos Princess se nachází ve městě Karave (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Metochi Gavdos

9,1

Metochi Gavdos

Ubytování (Penzion) Metochi Gavdos. Penzion Metochi Gavdos se nachází v obci Sgoudiana na Krétě a nabízí sluneční terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Metochi Gavdos se nachází ve městě Karave (Řecko - Kréta).

Manthos Casa

8,8

Manthos Casa

Ubytování (Prázdninový dům) Manthos Casa. Situated in Gavdos in the Crete region, Manthos Casa features a patio. Set on the beachfront, this property has a restaurant and a terrace. Ubytování Manthos Casa se nachází ve městě Karave (Řecko - Kréta).

Akrogiali

8,6

Akrogiali

Ubytování (Penzion) Akrogiali. Facing the beachfront in Gavdos, Akrogiali features a garden and a private beach area. Ubytování Akrogiali se nachází ve městě Karave (Řecko - Kréta).

karave

7,7

karave

Ubytování (Apartmán) karave. Providing free WiFi, karave is located on the beachfront in Gavdos. The air-conditioned accommodation is 47 km from Loutro. Ubytování karave se nachází ve městě Karave (Řecko - Kréta).

Gavdos Studios

7,1

Gavdos Studios

Ubytování (Apartmány) Gavdos Studios. Set in Gavdos in the Crete region, Gavdos Studios provides accommodation with free WiFi. Ubytování Gavdos Studios se nachází ve městě Karave (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Kastri

Villa Kastri

Ubytování (Apartmány) Villa Kastri. Featuring a terrace, Villa Kastri features accommodation in Kastríon. Free WiFi is available. Plakias is 49 km from the apartment. Ubytování Villa Kastri se nachází ve městě Karave (Řecko - Kréta). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 672 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Karave

Město Karave se nachází na území země Řecko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Karave.