Hledat

Ubytování

Ágnes Vendégház Penzion

3351 Verpelét, Kapás u. 3, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Ágnes Vendégház. Situated in Verpelét, Ágnes Vendégház has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Ágnes Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 356 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Ágnes Vendégház

Private parking can be arranged at an extra charge. Guests at the guest house will be able to enjoy activities in and around Verpelét, like hiking. Situated in Verpelét, Ágnes Vendégház has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Egerszalók is 12 km from Ágnes Vendégház, while Eger is 19 km from the property.

Vybavení ubytování Ágnes Vendégház

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Společná kuchyně
 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.
 • Pěší turistika
 • Rybaření Dodatečný poplatek
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Hlídané parkoviště
 • Společenská místnost
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Verpelét

Főczény Pince és Vendégház

9,7

Főczény Pince és Vendégház

Ubytování (Penzion) Főczény Pince és Vendégház. Főczény Pince és Vendégház is set in Verpelét and has a garden and a terrace. Ubytování Főczény Pince és Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Keletifény Vendégház

9,6

Keletifény Vendégház

Ubytování (Penzion) Keletifény Vendégház. Located in Verpelét, which is part of the Eger wine-growing region, Keletifény Vendégház has a wellness area with an infrared sauna. Ubytování Keletifény Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borostyán Vendégház

9,5

Borostyán Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Borostyán Vendégház. Located in Verpelét, 12 km from the Egerszalók Thermal Bath, Borostyán Vendégház is a holiday home with a terrace, a sauna and free WiFi access. Ubytování Borostyán Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranyhárs Apartman Verpelét

9,5

Aranyhárs Apartman Verpelét

Ubytování (Apartmán) Aranyhárs Apartman Verpelét. Aranyhárs Apartman Verpelét se nachází v obci Verpelét v oblasti Heves a nabízí gril a wellness centrum. Lázně Egerszalók jsou vzdálené 8 km. Ubytování Aranyhárs Apartman Verpelét se nachází ve městě Verpelét (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bandi Vendégház

9,4

Bandi Vendégház

Ubytování (Apartmány) Bandi Vendégház. Set in Verpelét, 15 km from Demjén, Bandi Vendégház offers a garden and free WiFi. Ubytování Bandi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Rigo Panzió

9,2

Villa Rigo Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Rigo Panzió. Villa Rigo Panzió se nachází na klidném místě ve městě Verpelét, do 1 km od centra města, a nabízí volný vstup do sauny a vířivky. Ubytování Villa Rigo Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turul Vendégház

7,5

Turul Vendégház

Ubytování (Penzion) Turul Vendégház. Boasting a garden, Turul Vendégház is set in Verpelét and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytování Turul Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Giulia Vendégház

Villa Giulia Vendégház

Ubytování (Apartmány) Villa Giulia Vendégház. With a garden and a terrace, Villa Giulia Vendégház is located in Verpelét and offers free WiFi. Ubytování Villa Giulia Vendégház se nachází ve městě Verpelét (Maďarsko - Heves). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)