Hledat

Ubytování

Abigél Apartman Apartmány

6782 Mórahalom, Béke utca 30., Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Abigél Apartman. Located in Mórahalom, 29 km from Subotica, Abigél Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytování Abigél Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 755 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Abigél Apartman

Szeged is 22 km from the apartment, while Palić is 22 km away. A fridge, a stovetop and toaster are also provided, as well as a kettle and a coffee machine. The units come with parquet floors and feature a fully equipped kitchen with a microwave, a dining area, a TV with satellite channels, and a private bathroom with shower. Located in Mórahalom, 29 km from Subotica, Abigél Apartman provides a garden and free WiFi.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování Abigél Apartman

 • Venkovní krb
 • Gril Dodatečný poplatek
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Mórahalom

Németh Apartmanházak

9,9

Németh Apartmanházak

Ubytování (Apartmány) Németh Apartmanházak. Located in Mórahalom, 29 km from Subotica, Németh Apartmanházak provides a garden and free WiFi. Ubytování Németh Apartmanházak se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lak6 Apartment

9,7

Lak6 Apartment

Ubytování (Apartmán) Lak6 Apartment. Lak6 Apartment is located in Mórahalom and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Lak6 Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax Apartmanház

9,7

Relax Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Relax Apartmanház. Situated in Mórahalom, 30 km from Subotica, Relax Apartmanház features a garden and free WiFi. A barbecue and a sun terrace are available at the apartment. Ubytování Relax Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szundivendégház

9,7

Szundivendégház

Ubytování (Apartmány) Szundivendégház. Located in Mórahalom, 31 km from Subotica, Szundivendégház provides a garden and free WiFi. Szeged is 22 km from the apartment, while Palić is 22 km away. Ubytování Szundivendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alfa Apartman

9,6

Alfa Apartman

Ubytování (Apartmány) Alfa Apartman. Situated in Mórahalom, 32 km from Subotica, Alfa Apartman features a garden and free WiFi. Ubytování Alfa Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lak6 Apartment

9,5

Lak6 Apartment

Ubytování (Apartmán) Lak6 Apartment. Set in Mórahalom in the Csongrád region, Lak6 Apartment has a garden. Ubytování Lak6 Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oázis Apartmanok

9,4

Oázis Apartmanok

Ubytování (Apartmány) Oázis Apartmanok. Oázis Apartmanok offers accommodation with terrace and free WiFi. Free parking is provided. Ubytování Oázis Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 729 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rózsa Vendégház Mórahalom

9,4

Rózsa Vendégház Mórahalom

Ubytování (Prázdninový dům) Rózsa Vendégház Mórahalom. Situated in Mórahalom in the Csongrád region, Rózsa Vendégház Mórahalom has a garden. Ubytování Rózsa Vendégház Mórahalom se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elixír Medical Wellness Hotel

9,3

Elixír Medical Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Elixír Medical Wellness Hotel. Offering both a summer outdoor and an indoor pool, as well as direct access to the Mórahalom Spa, Elixír Medical Wellness Hotel is in the spa town of... Ubytování Elixír Medical Wellness Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Írisz Apartmanház

9,3

Írisz Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Írisz Apartmanház. Located in Mórahalom in the Csongrád region, Írisz Apartmanház provides accommodation with free WiFi. Ubytování Írisz Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sissy Vendégház

9,3

Sissy Vendégház

Ubytování (Penzion) Sissy Vendégház. Located in Mórahalom, a 10-minute drive from the Hungarian boarder with Serbia, Sissy Vendégház offers accommodation with a spacious garden and free WiFi. Ubytování Sissy Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horváth Apartmanok

9,3

Horváth Apartmanok

Ubytování (Apartmán) Horváth Apartmanok. Boasting a shared lounge, a garden, and a terrace, Horváth Apartmanok offers accommodation in Mórahalom with free WiFi and lake views. Ubytování Horváth Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

István Vendégház

9,3

István Vendégház

Ubytování (Apartmán) István Vendégház. Situated in Mórahalom in the Csongrád region, István Vendégház has a garden. The air-conditioned accommodation is 31 km from Subotica. Ubytování István Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szent János Vendégház

9,2

Szent János Vendégház

Ubytování (Penzion) Szent János Vendégház. Situated in Mórahalom, Szent János Vendégház has free bikes, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Szent János Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Colosseum Hotel

9,2

Colosseum Hotel

Ubytování (Hotel) Colosseum Hotel. Tento elegantní 4hvězdičkový hotel se nachází v Mórahalomu, 21 km od centra Szegedu, a nabízí luxusní klimatizované pokoje a krytý i venkovní bazén. Ubytování Colosseum Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 057 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Babos Tanya és Lakótanya

9,2

Babos Tanya és Lakótanya

Ubytování (Apartmány) Babos Tanya és Lakótanya. Babos Tanya és Lakótanya is a self-catering accommodation located in Mórahalom, 1.2 km from the Szent Erzsébet Thermal Bath. Free Wi-Fi access is... Ubytování Babos Tanya és Lakótanya se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Country Apartman

9,2

Country Apartman

Ubytování (Apartmán) Country Apartman. Located in Mórahalom in the Csongrád region, Country Apartman features a garden. Ubytování Country Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád).

Hetedhét Vendégház

9,2

Hetedhét Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Hetedhét Vendégház. Featuring a garden with a barbecue, Hetedhét Vendégház is a holiday home located in Mórahalom in the Csongrád Region. Ubytování Hetedhét Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pataki House

9,1

Pataki House

Ubytování (Apartmány) Pataki House. Pataki House is quietly set in a green area of Mórahalom. Featuring free Wi-Fi and free parking, it offers a garden with barbecue facilities. Ubytování Pataki House se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Udvarház Apartman

9,1

Udvarház Apartman

Ubytování (Apartmány) Udvarház Apartman. Udvarház Apartman enjoys a central location in the spa town of Mórahalom, 350 metres from the Szent Erzsébet Thermal Bath. Ubytování Udvarház Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csodarét Kúria

8,9

Csodarét Kúria

Ubytování (Bed and breakfast) Csodarét Kúria. Situated in Mórahalom, 26 km from Subotica, Csodarét Kúria features a bar and free WiFi. Ubytování Csodarét Kúria se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maros Vendégház

8,9

Maros Vendégház

Ubytování (Penzion) Maros Vendégház. Maros Vendégház offers accommodation in Mórahalom. Free private parking is available on site. A balcony or patio are featured in certain rooms. Ubytování Maros Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Margaréta Vendégház

8,9

Margaréta Vendégház

Ubytování (Penzion) Margaréta Vendégház. Margaréta Vendégház is situated in Mórahalom, 20 km from Szeged. Free private parking is available on site. Ubytování Margaréta Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Banditanya

8,9

Banditanya

Ubytování (Penzion) Banditanya. Set in Mórahalom, Banditanya offers a garden. Featuring a 24-hour front desk, this property also provides guests with a barbecue. Ubytování Banditanya se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thermál Panzió

8,8

Thermál Panzió

Ubytování (Penzion) Thermál Panzió. Set in Morahalom next to the Erzsébet Wellness Center, Thermál Panzió offers rooms with TV, an on-site restaurant and access to the pools and the sauna. Ubytování Thermál Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Homokháti Apartman

8,7

Homokháti Apartman

Ubytování (Apartmány) Homokháti Apartman. Situated in Mórahalom, 31 km from Subotica, Homokháti Apartman features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Homokháti Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Levendula Vendégház

8,7

Levendula Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Levendula Vendégház. Situated in Mórahalom, a 2-minute drive from the town centre and its thermal bath, Levendula Vendégház is a self-catering accommodation fitted with free... Ubytování Levendula Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Centrum

8,6

Apartman Centrum

Ubytování (Apartmány) Apartman Centrum. Apartman Centrum offers apartments with cable TV in Mórahalom, 500 metres from the local thermal baths and 20 km from Szeged. Ubytování Apartman Centrum se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tömörkény Vendégház

8,6

Tömörkény Vendégház

Ubytování (Penzion) Tömörkény Vendégház. Tömörkény Vendégház is located only 50 metres from Szent Erzsébet Medicinal Bath in Mórahalom, and guests of the property receive free daily entry to the... Ubytování Tömörkény Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jázmin Vendégházak és Apartmanok

8,2

Jázmin Vendégházak és Apartmanok

Ubytování (Penzion) Jázmin Vendégházak és Apartmanok. Just 100 metres from St Elisabeth Thermal Bath in Mórahalom, Jázmin Vendégházak és Apartmanok offers self-catered accommodation with free WiFi, a... Ubytování Jázmin Vendégházak és Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mo relax vendégház

8,1

Mo relax vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Mo relax vendégház. Mo relax vendégház is located in Mórahalom and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Mo relax vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolibri vendégház

8,1

Kolibri vendégház

Ubytování (Privát) Kolibri vendégház. Situated in Mórahalom, 30 km from Subotica, Kolibri vendégház features a garden and free WiFi. The homestay offers a terrace. Ubytování Kolibri vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 889 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Verona apartman

7,9

Verona apartman

Ubytování (Apartmány) Verona apartman. Set in Mórahalom, 31 km from Subotica, Verona apartman offers a garden and free WiFi. A terrace is available for guests to use at the apartment. Ubytování Verona apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adonisz Vendégház

7,4

Adonisz Vendégház

Ubytování (Penzion) Adonisz Vendégház. Located just 1.1 km from Mórahalom Medical and Thermal Bath, Adonisz Vendégház offers rooms with free Wi-Fi. Ubytování Adonisz Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Széchenyi Apartman és Studió

7,2

Széchenyi Apartman és Studió

Ubytování (Apartmán) Széchenyi Apartman és Studió. Széchenyi Apartman és Studió is located 600 metres from the thermal bath in Mórahalom and offers access to a garden and free private parking. Ubytování Széchenyi Apartman és Studió se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Kolibri

Apartmani Kolibri

Ubytování (Apartmán) Apartmani Kolibri. Apartmani Kolibri is situated in Mórahalom. The accommodation is 30 km from Subotica. Ubytování Apartmani Kolibri se nachází ve městě Mórahalom (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sétány apartman

Sétány apartman

Ubytování (Apartmán) Sétány apartman. Set in Mórahalom in the Csongrád region, Sétány apartman features a balcony and garden views. Ubytování Sétány apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád).

Artkazal

Artkazal

Ubytování (Vila) Artkazal. Set in Mórahalom, Artkazal features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Guests benefit from a patio and a terrace. Ubytování Artkazal se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 689 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Murányi Vendégház

Murányi Vendégház

Ubytování (Apartmány) Murányi Vendégház. Murányi Vendégház se nachází v Mórahalomu a nabízí zahradu a terasu. 20 km od Szegedu. Apartmán je vzdálený 15 km od města Palić a 22 km od města Subotica. Ubytování Murányi Vendégház se nachází ve městě Mórahalom (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma apartman

Panoráma apartman

Ubytování (Apartmán) Panoráma apartman. Located in Mórahalom, Panoráma apartman features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Panoráma apartman se nachází ve městě Mórahalom (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 200 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Morahalom

One-Bedroom Apartment in Morahalom

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Morahalom. One-Bedroom Apartment in Morahalom is located in Mórahalom and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Morahalom se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bella Vendégház

Bella Vendégház

Ubytování (Penzion) Bella Vendégház. Bella Vendégház features accommodation in Mórahalom. Boasting family rooms, this property also provides guests with a terrace. Ubytování Bella Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pihenő Vendègház

Pihenő Vendègház

Ubytování (Apartmán) Pihenő Vendègház. Located in Mórahalom in the Csongrád region, Pihenő Vendègház features a garden. The accommodation is 31 km from Subotica. Ubytování Pihenő Vendègház se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amina Apartman

Amina Apartman

Ubytování (Penzion) Amina Apartman. Located in Mórahalom, Amina Apartman offers a garden. All rooms feature a kitchenette, a flat-screen TV with cable channels, and a private bathroom. Ubytování Amina Apartman se nachází ve městě Mórahalom (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Diófás Vendégház Mórahalom

Diófás Vendégház Mórahalom

Ubytování (Apartmány) Diófás Vendégház Mórahalom. Diófás Vendégház Mórahalom is situated in Mórahalom. The accommodation is 31 km from Subotica. Ubytování Diófás Vendégház Mórahalom se nachází ve městě Mórahalom (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolibri 2 vendèghàz

Kolibri 2 vendèghàz

Ubytování (Apartmány) Kolibri 2 vendèghàz. Set in Mórahalom, Kolibri 2 vendèghàz features accommodation with free WiFi and access to a garden. The apartment offers a terrace. Ubytování Kolibri 2 vendèghàz se nachází ve městě Mórahalom (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 011 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Morahalom

One-Bedroom Apartment in Morahalom

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Morahalom. One-Bedroom Apartment in Morahalom is situated in Mórahalom and offers barbecue facilities. Ubytování One-Bedroom Apartment in Morahalom se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Four-Bedroom Apartment in Morahalom

Four-Bedroom Apartment in Morahalom

Ubytování (Apartmán) Four-Bedroom Apartment in Morahalom. Four-Bedroom Apartment in Morahalom is situated in Mórahalom and offers barbecue facilities. Ubytování Four-Bedroom Apartment in Morahalom se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 277 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Morahalom

Two-Bedroom Apartment in Morahalom

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Morahalom. Two-Bedroom Apartment in Morahalom is located in Mórahalom and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Morahalom se nachází ve městě (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Crystal Apartman

Crystal Apartman

Ubytování (Apartmány) Crystal Apartman. Set in Mórahalom, Crystal Apartman offers accommodation with a patio. Ubytování Crystal Apartman se nachází ve městě Mórahalom (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turul Tanya Mórahalom

Turul Tanya Mórahalom

Ubytování (Prázdninové domy) Turul Tanya Mórahalom. With a garden and a terrace, Turul Tanya Mórahalom features accommodation with free WiFi. Szeged is 23 km from the holiday home, while Palić is 13 km away. Ubytování Turul Tanya Mórahalom se nachází ve městě Mórahalom (Maďarsko - Csongrád). V následujících dnech se ceny pohybují od 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)