Hledat

Ubytování

7domb apartman Apartmány

7300 Komló, 2 Nagy László utca, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) 7domb apartman. 7domb apartman provides accommodation with a terrace and free WiFi, and is located in Komló. Ubytování 7domb apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování 7domb apartman

Pécs is 20 km from the apartment, while Harkány is 48 km away. 7domb apartman provides accommodation with a terrace and free WiFi, and is located in Komló. A microwave, a fridge and oven are also provided, as well as a kettle and a coffee machine. All units come with a living room, a seating area with a sofa, a flat-screen TV with satellite channels, a fully equipped kitchen with a dining table and a private bathroom with shower.

Vybavení ubytování 7domb apartman

 • Terasa
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Jízda na koni Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování
 • Rybaření Mimo ubytování
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Komló

Gábor Apartman Komló

9,4

Gábor Apartman Komló

Ubytování (Apartmán) Gábor Apartman Komló. Offering free WiFi and city views, Gábor Apartman Komló is an accommodation located in Komló. Ubytování Gábor Apartman Komló se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gadányi Vendégház és Lovarda

8,6

Gadányi Vendégház és Lovarda

Ubytování (Penzion) Gadányi Vendégház és Lovarda. Gadányi Vendégház és Lovarda in Komló provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Gadányi Vendégház és Lovarda se nachází ve městě (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ruda

Apartman Ruda

Ubytování (Apartmán) Apartman Ruda. Apartman Ruda is located in Komló and offers a garden. The accommodation is 12 km from Pécs. The apartment also comes with 1 bathroom. Ubytování Apartman Ruda se nachází ve městě Komló (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petőfi Apartman Komló

Petőfi Apartman Komló

Ubytování (Apartmán) Petőfi Apartman Komló. Situated in Komló, Petőfi Apartman Komló features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 42 km from Zomba. Ubytování Petőfi Apartman Komló se nachází ve městě Komló (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nagy Apartman Komló

Nagy Apartman Komló

Ubytování (Apartmán) Nagy Apartman Komló. Nagy Apartman Komló se nachází v Komló. 43 km od Zomby. Apartmán je vzdálený 16 km od města Pécs a 48 km od města Harkány. Ubytování Nagy Apartman Komló se nachází ve městě Komló (Maďarsko - Baranya). V následujících dnech se ceny pohybují od 840 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)