Hledat

Ubytování

5korfes Penzion

Megalo Papigo, Papigko, 44004, Řecko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) 5korfes. Built in 2009, the stone-built 5korfes is located in Papigo Village features a furnished terrace with unobstructed views over Astraka Mountain and Vikos... Ubytování 5korfes se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 252 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování 5korfes

Each with an attic, they are also equipped with a flat-screen TV, COCOMAT mattresses and pillows and DVD player HiFi system. Guests are offered breakfast in the rooms. Ioannina City is 46 km away and Ioannina Airport is at a distance of 55 km. It offers autonomous, fully equipped accommodation with free WiFi access and Nespresso coffee maker. Activities in the area include trekking, hiking, rafting and horseback riding. Built in 2009, the stone-built 5korfes is located in Papigo Village features a furnished terrace with unobstructed views over Astraka Mountain and Vikos Gorge, and a shared lounge area with fireplace. The guest house is 1 km from WWF Information Centre of Papigo. The modern bathrooms come with free toiletries and a hairdryer. Fitted with wooden furnishings, stone walls and beamed ceilings, the heated suites of 5korfes have a kitchenette with microwave and fridge. Free public parking is possible right in front of the property.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Parkování zdarma
 • Wi- Fi zdarma
 • Rodinné pokoje

Vybavení ubytování 5korfes

 • Venkovní krb
 • Prostory vhodné na piknik
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Zahrada
 • Domácí zvířata nejsou povolena.
 • Prohlídky na kole Dodatečný poplatek
 • Pěší prohlídky Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Ovoce
 • Víno/šampaňské Dodatečný poplatek
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Snídaně do pokoje
 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Zdarma! Veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici
 • Denní úklid
 • Letištní transfer (za poplatek)
 • Bankomat
 • Úschova zavazadel
 • Turistické informace
 • Pronájem aut
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek
 • Pokojová služba
 • Hasicí přístroje
 • Venkovní kamerový systém
 • Kamerový systém ve společných prostorách
 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Jiná ubytování ve městě Papigko

Papigo Stonehouse

10

Papigo Stonehouse

Ubytování (Prázdninový dům) Papigo Stonehouse. Set in Papigko VIllage, Papigo Stonehouse features a patio with flowers . Ubytování Papigo Stonehouse se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus).

Chariklia Traditional House

9,7

Chariklia Traditional House

Ubytování (Chata) Chariklia Traditional House. Located in Papigko, 1.1 km from Vikos-Aoos National Park, Chariklia Traditional House provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front... Ubytování Chariklia Traditional House se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Papaevangelou Hotel

9,7

Papaevangelou Hotel

Ubytování (Hotel) Papaevangelou Hotel. Papaevangelou Hotel sídlí v tradiční budově na okraji obce Megalo Papingo, 200 metrů od jejího centra. Ubytování Papaevangelou Hotel se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 767 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pantheon

9,6

Pantheon

Ubytování (Penzion – hostinec) Pantheon. Situated amongst the lush greenery of Papigo, the stone-built Pantheon offers a traditional restaurant and café in the flowered courtyard. Ubytování Pantheon se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Papigo Villas

9,6

Papigo Villas

Ubytování (Prázdninové domy) Papigo Villas. Offering a terrace, Papigo Villas are situated in Papigo. WWF Information Centre of Papigo is 1 km from the property. Ubytování Papigo Villas se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

To Rodi

9,6

To Rodi

Ubytování (Penzion) To Rodi. Located in the scenic village of Megalo Papigo, To Rodi is a stone-built guesthouse with paved courtyards offering unlimited views over Astraka Towers,... Ubytování To Rodi se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 014 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nikos & Julia

9,5

Nikos & Julia

Ubytování (Penzion) Nikos & Julia. Featuring a restaurant, bar, garden and free WiFi, Nikos & Julia is located in Papigko, 1.2 km from Vikos-Aoos National Park and 2. Ubytování Nikos & Julia se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arkefthos Mountain Hotel

9,5

Arkefthos Mountain Hotel

Ubytování (Hotel) Arkefthos Mountain Hotel. Located in the scenic Papingo Village, the stone-built Arkefthos is a boutique hotel features a classically decorated snack bar with fireplace and jukebox. Ubytování Arkefthos Mountain Hotel se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Saxonis Houses

9,5

Saxonis Houses

Ubytování (Penzion) Saxonis Houses. Located in Papigko, 3.8 km from Vikos-Aoos National Park, Saxonis Houses is a traditional guesthouse, dated from 1847, offering a garden patio between 3... Ubytování Saxonis Houses se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus).

RADOVOLI

9,5

RADOVOLI

Ubytování (Apartmán) RADOVOLI. RADOVOLI is situated in Papigko, 1.3 km from Vikos-Aoos National Park and 2. Ubytování RADOVOLI se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 753 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ioannidis Guesthouse

9,5

Ioannidis Guesthouse

Ubytování (Penzion) Ioannidis Guesthouse. Ioannidis Guesthouse is a stone-built, 19th-century building in Megalo Papigo offering traditionally decorated rooms with views to Mount Astraka. Ubytování Ioannidis Guesthouse se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus).

Archontiko Geki 1876

9,4

Archontiko Geki 1876

Ubytování (Penzion) Archontiko Geki 1876. Located in the village of Papigo in Zagorochoria, stone-built Archontiko Geki 1876 offers traditionally decorated rooms. Ubytování Archontiko Geki 1876 se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lichovo

9,3

Lichovo

Ubytování (Penzion) Lichovo. Lichovo s architekturou v místním stylu se nachází na centrálním místě v malebném Papigu. Ubytování Lichovo se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Astra Inn

9,3

Astra Inn

Ubytování (Vily) Astra Inn. Astra Inn se nachází v bujné přírodě ve vesnici Papigo a nabízí tradiční restauraci, domácí snídaně připravené ze surovin místní produkce a romantické... Ubytování Astra Inn se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mikro Papigo 1700 Hotel & Spa

9,3

Mikro Papigo 1700 Hotel & Spa

Ubytování (Hotel) Mikro Papigo 1700 Hotel & Spa. Mikro Papigo 1700 je soukromé ubytování postavené ve stylu amfiteátru a má 15 pokojů a apartmá. Ubytování Mikro Papigo 1700 Hotel & Spa se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 853 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Papigo Towers

9,3

Papigo Towers

Ubytování (Penzion) Papigo Towers. Located in the scenic Mikro Papigko village in the area of Zagoria, the traditionally built Papigo Towers consists of 2 building, one of which is dated... Ubytování Papigo Towers se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 682 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pinocchio Mikro Papigo

9,2

Pinocchio Mikro Papigo

Ubytování (Penzion) Pinocchio Mikro Papigo. Featuring a garden, terrace and views of garden, Pinocchio Mikro Papigo is set in Papigko, less than 1 km from Vikos-Aoos National Park. Ubytování Pinocchio Mikro Papigo se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Avragonio

9,2

Avragonio

Ubytování (Penzion) Avragonio. Ubytování Avragonio je postavené v souladu s místní tradiční architekturou a nachází se 300 metrů od centra vesnice Papigo. Ubytování Avragonio se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 003 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morfeas Guesthouse

9,2

Morfeas Guesthouse

Ubytování (Penzion) Morfeas Guesthouse. Boasting a garden, Morfeas Guesthouse is set in Papigko in the Epirus region, 1.6 km from Vikos-Aoos National Park and 2. Ubytování Morfeas Guesthouse se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Astraka Guesthouse I

9,2

Astraka Guesthouse I

Ubytování (Penzion) Astraka Guesthouse I. Rodinný Astraka Guesthouse I se nachází v kamenné budově z 19. století v malebné obci Papigo. Ubytování Astraka Guesthouse I se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Papigo Astraka II

9

Papigo Astraka II

Ubytování (Penzion) Papigo Astraka II. Set on the foot of Astraka Mountain, the family-run Astraka Guesthouse II is an 1864 building located near the central square of Megalo Papigo village. Ubytování Papigo Astraka II se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dias Guesthouse

8,9

Dias Guesthouse

Ubytování (Penzion) Dias Guesthouse. Overlooking Mount Tymfis and Vikos Gorge, stone-built Dias Guesthouse is located in Mikro Papigo and features some of the rooms with fireplace and free... Ubytování Dias Guesthouse se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 121 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ariston

8,9

Ariston

Ubytování (Hotel) Ariston. Located in Papigo Village, just 200 metres from the centre, Ariston is a complex of traditionally stone-built houses connected by a courtyard. Ubytování Ariston se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agriogido - Rupicapra Apartments

8,8

Agriogido - Rupicapra Apartments

Ubytování (Penzion) Agriogido - Rupicapra Apartments. Penzion Rupicapra je komplex 3 krásných tradičních kamenných vil, které se nacházejí na horském venkovském pozemku o rozloze 2700 m² v oblasti Zagori, v... Ubytování Agriogido - Rupicapra Apartments se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Iro

8,7

Guesthouse Iro

Ubytování (Penzion) Guesthouse Iro. Guesthouse Iro offers traditional accommodation in the entrance of Mikro Papigo with views over Astraka Mountains, Vikos Gorge and Megalo Papigo village. Ubytování Guesthouse Iro se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kalliopi

8,7

Kalliopi

Ubytování (Hotel) Kalliopi. Surrounded by a blossomed garden, the stone-built Kalliopi is located in Papingo Village of Zagorochoria, at an altitude of 1000 metres. Ubytování Kalliopi se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kaiti

8,4

Hotel Kaiti

Ubytování (Hotel) Hotel Kaiti. Built-in the traditional Zagorian architectural style, Hotel Kaiti is situated amidst the Vikos National Park in Papigko Village. Ubytování Hotel Kaiti se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

To Spiti Mas

8,3

To Spiti Mas

Ubytování (Penzion) To Spiti Mas. Situated in the picturesque village of Megalo Papigo, To Spiti Mas is a stone-built guesthouse offering traditional accommodation with fireplace,... Ubytování To Spiti Mas se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 504 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lakis Rooms

8

Lakis Rooms

Ubytování (Penzion) Lakis Rooms. Lakis Rooms is located in Megalo Papigo village, in an altitude of 980 metres. Ubytování Lakis Rooms se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vacation House

Vacation House

Ubytování (Prázdninový dům) Vacation House. Featuring a garden and a terrace, Vacation House provides accommodation in Papigko with free WiFi and garden views. Ubytování Vacation House se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Saxonis Traditional Mansion

Saxonis Traditional Mansion

Ubytování (Vily) Saxonis Traditional Mansion. Saxonis Traditional Mansion provides a garden, as well as accommodation with a kitchen in Papigko, 3.8 km from Vikos-Aoos National Park. Ubytování Saxonis Traditional Mansion se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus).

Ξενώνας Κονάκι

Ξενώνας Κονάκι

Ubytování (Penzion) Ξενώνας Κονάκι. Ξενώνας Κονάκι is located in Papigko. 3.8 km from Vikos-Aoos National Park, the property is also less than 1 km away from WWF Information Centre of Papigo. Ubytování Ξενώνας Κονάκι se nachází ve městě Papigko (Řecko - Epirus).