Hledat

Ubytování

شقة غرفتين وصاله- بورتوسعيد Porto Said Resort Apartmán

Porto said 5208A, Port Said, Egypt - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmán) شقة غرفتين وصاله- بورتوسعيد Porto Said Resort. شقة غرفتين وصاله- بورتوسعيد Porto Said Resort is situated in Port Said and offers a garden and a terrace. Ubytování شقة غرفتين وصاله- بورتوسعيد Porto Said Resort se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 086 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování شقة غرفتين وصاله- بورتوسعيد Porto Said Resort

This air-conditioned apartment features 2 bedrooms, a flat-screen TV, a dining area, and a kitchen with a microwave and a fridge. V ubytování شقة غرفتين وصاله- بورتوسعيد Porto Said Resort máte nárok na slevu Genius! Stačí se přihlásit a můžete ušetřit. Port Said is 24 km from the apartment, while Ras El Bar is 29 km from the property. شقة غرفتين وصاله- بورتوسعيد Porto Said Resort is situated in Port Said and offers a garden and a terrace. The property has pool views and is 26 km from Dumyāţ.

Jiná ubytování ve městě Port Said

Porto Said appartement

9,7

Porto Said appartement

Ubytování (Apartmán) Porto Said appartement. Porto Said appartement se nachází v Port Saidu a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Ubytování Porto Said appartement se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porto Said

9,6

Porto Said

Ubytování (Aparthotel) Porto Said. Porto Said se nachází 24 km od přístaviště trajektů Iskenderun (Port Said) a nabízí restauraci, soukromou pláž a klimatizované pokoje s terasou a... Ubytování Porto Said se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

إستوديو فندقي بورتو سعيد porto said

9,6

إستوديو فندقي بورتو سعيد porto said

Ubytování (Apartmán) إستوديو فندقي بورتو سعيد porto said. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, إستوديو فندقي بورتو سعيد porto said is situated in Port Said. Ubytování إستوديو فندقي بورتو سعيد porto said se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

بورتوسعيد Porto Said

9,6

بورتوسعيد Porto Said

Ubytování (Aparthotel) بورتوسعيد Porto Said. With pool views, بورتوسعيد Porto Said is situated in Port Said and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden, year-round outdoor pool and... Ubytování بورتوسعيد Porto Said se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 405 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

PortSaid Hotel

8,5

PortSaid Hotel

Ubytování (Hotel) PortSaid Hotel. PortSaid Hotel se nachází v Port Said, 2,2 km od přístaviště trajektů Iskenderun (Port Said). Ubytování PortSaid Hotel se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Palma Hotel

8,5

Palma Hotel

Ubytování (Hotel) Palma Hotel. Palma Hotel se nachází v Port Saidu a nabízí restauraci, venkovní bazén, fitness centrum a bar. Ubytování Palma Hotel se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grand Hotel Port Said

8,2

Grand Hotel Port Said

Ubytování (Hotel) Grand Hotel Port Said. Grand Hotel Port Said se nachází v Port Said, 1,9 km od přístaviště trajektů Iskenderun (Port Said). Ubytování Grand Hotel Port Said se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Resta Port Said Hotel

7,8

Resta Port Said Hotel

Ubytování (Hotel) Resta Port Said Hotel. Featuring a stunning location near the Mediterranean Sea, Resta Hotel overlooks passing boats and ships right at the entrance of the Suez Canal. Ubytování Resta Port Said Hotel se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Portsaid Hotel

7,7

Panorama Portsaid Hotel

Ubytování (Hotel) Panorama Portsaid Hotel. Nachází se v Port Said, Panorama Portsaid Hotel nabízí jednoduše zařízené pokoje s výhledem na Středozemní moře. Ubytování Panorama Portsaid Hotel se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

شقه ضيافه بورفؤاد

7,4

شقه ضيافه بورفؤاد

Ubytování (Apartmán) شقه ضيافه بورفؤاد. Featuring a hot tub, شقه ضيافه بورفؤاد is located in Port Said. This air-conditioned apartment is equipped with 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a... Ubytování شقه ضيافه بورفؤاد se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Port Said Club Hotel

7

Port Said Club Hotel

Ubytování (Hotel) Port Said Club Hotel. Featuring a restaurant, garden and views of garden, Port Said Club Hotel is located in Port Said, 3.9 km from Dock Ferry Iskenderun (Port Said). Ubytování Port Said Club Hotel se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 743 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jewel El Gameel Hotel

6,9

Jewel El Gameel Hotel

Ubytování (Hotel) Jewel El Gameel Hotel. Located in Port Said, 3.5 km from Dock Ferry Iskenderun (Port Said), Jewel El Gameel Hotel provides accommodation with a restaurant, private parking, a... Ubytování Jewel El Gameel Hotel se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Port Said Hotel & Apartments

6,6

Port Said Hotel & Apartments

Ubytování (Hotel) Port Said Hotel & Apartments. Located in Port Said, 4.1 km from Dock Ferry Iskenderun (Port Said), Port Said Hotel & Apartments features views of the city. Ubytování Port Said Hotel & Apartments se nachází ve městě Port Said (Egypt).

Aracan portsaid

6,3

Aracan portsaid

Ubytování (Hotel) Aracan portsaid. Set in Port Said, 5 km from Dock Ferry Iskenderun (Port Said), Aracan portsaid offers accommodation with a restaurant, free private parking, a seasonal... Ubytování Aracan portsaid se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noras Beach Hotel

6,1

Noras Beach Hotel

Ubytování (Rezort) Noras Beach Hotel. Offering an outdoor pool and a private beach, Noras Style Beach Hotel is located in Port Said. Free WiFi access is available in all areas. Ubytování Noras Beach Hotel se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Utopia Port Said Hotel

5,4

Utopia Port Said Hotel

Ubytování (Hotel) Utopia Port Said Hotel. Utopia Port Said Hotel is set in Port Said, 2.1 km from Dock Ferry Iskenderun (Port Said). Ubytování Utopia Port Said Hotel se nachází ve městě Port Said (Egypt).

De La Poste

5,3

De La Poste

Ubytování (Hotel) De La Poste. Boasting a bar, terrace and views of city, De La Poste is situated in Port Said, 2.5 km from Dock Ferry Iskenderun (Port Said). Ubytování De La Poste se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 035 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sea view apartment

Sea view apartment

Ubytování (Apartmán) Sea view apartment. Sea view apartment se nachází ve městě Port Said a nabízí vířivku. K dispozici je také balkon. Ubytování Sea view apartment se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kvart Port said

Kvart Port said

Ubytování (Apartmán) Kvart Port said. Kvart Port said se nachází v Port Saidu a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Kvart Port said se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Well-being Port Said

Well-being Port Said

Ubytování (Apartmán) Well-being Port Said. Boasting garden views, Well-being Port Said features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.7 km from Dock Ferry Iskenderun (Port Said). Ubytování Well-being Port Said se nachází ve městě Port Said (Egypt).

شقة مطلة علي قناة السويس

شقة مطلة علي قناة السويس

Ubytování (Apartmán) شقة مطلة علي قناة السويس. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, شقة مطلة علي قناة السويس is set in Port Said. Ubytování شقة مطلة علي قناة السويس se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 432 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porto said بورتوسعيد - port said

Porto said بورتوسعيد - port said

Ubytování (Apartmán) Porto said بورتوسعيد - port said. Located in `Ezbet Shalabi el-Rûdi, Porto said بورتوسعيد - port said provides accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování Porto said بورتوسعيد - port said se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 476 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

شاليه ببورتوسعيد للإيجار

شاليه ببورتوسعيد للإيجار

Ubytování (Apartmán) شاليه ببورتوسعيد للإيجار. Situated just 25 km from Dock Ferry Iskenderun (Port Said), شاليه ببورتوسعيد للإيجار features accommodation in Port Said with access to a restaurant, a... Ubytování شاليه ببورتوسعيد للإيجار se nachází ve městě Port Said (Egypt).

Porto-said

Porto-said

Ubytování (Apartmán) Porto-said. Porto-said se nachází v Port Saidu a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Porto-said se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

شقة ٩٦ متر فى كومبوند بورتوسعيد

شقة ٩٦ متر فى كومبوند بورتوسعيد

Ubytování (Apartmán) شقة ٩٦ متر فى كومبوند بورتوسعيد. Boasting garden views, شقة ٩٦ متر فى كومبوند بورتوسعيد features accommodation with a terrace and a balcony, around 3. Ubytování شقة ٩٦ متر فى كومبوند بورتوسعيد se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 43 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

بورتو سعيد

بورتو سعيد

Ubytování (Apartmán) بورتو سعيد. Located in Port Said, بورتو سعيد provides accommodation with a private pool, a balcony and garden views. Ubytování بورتو سعيد se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 37 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

porto said

porto said

Ubytování (Apartmán) porto said. Nachází se v Port Said, porto said nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. 3 km od přístaviště trajektů Iskenderun (Port... Ubytování porto said se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 79 952 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porto Said Tourist Resort

Porto Said Tourist Resort

Ubytování (Chata) Porto Said Tourist Resort. Porto Said Tourist Resort se nachází asi 1,3 km od přístaviště trajektů Iskenderun (Port Said) a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do... Ubytování Porto Said Tourist Resort se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

JEWEL Port Said Hotel

JEWEL Port Said Hotel

Ubytování (Hotel) JEWEL Port Said Hotel. Situated in Port Said, Jewel Port Said Hotel has a restaurant. Featuring a terrace, the property is located within 2. Ubytování JEWEL Port Said Hotel se nachází ve městě Port Said (Egypt).

شاليه الترا سوبر لوكس في بورتوسعيد porto said

شاليه الترا سوبر لوكس في بورتوسعيد porto said

Ubytování (Apartmán) شاليه الترا سوبر لوكس في بورتوسعيد porto said. Boasting accommodation with a private pool, garden view and a balcony, شاليه الترا سوبر لوكس في بورتوسعيد porto said is located in Port Said. Ubytování شاليه الترا سوبر لوكس في بورتوسعيد porto said se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 115 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

بورسعيد

بورسعيد

Ubytování (Apartmány) بورسعيد. Located 1.9 km from Dock Ferry Iskenderun (Port Said), بورسعيد provides accommodation in Port Said. Ubytování بورسعيد se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 56 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

الراحة والاستجمام والهدوء

الراحة والاستجمام والهدوء

Ubytování (Apartmán) الراحة والاستجمام والهدوء. الراحة والاستجمام والهدوء offers accommodation in Port Said, 2.8 km from Dock Ferry Iskenderun (Port Said). Guests have a private balcony. Ubytování الراحة والاستجمام والهدوء se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 332 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marhaba Resort

Marhaba Resort

Ubytování (Rezort) Marhaba Resort. Offering an outdoor pool and a restaurant, Marhaba Resort is located in Port Said. Free WiFi access is available in all areas. Ubytování Marhaba Resort se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 829 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

شقه مفروشه سوبر لوكس

شقه مفروشه سوبر لوكس

Ubytování (Apartmán) شقه مفروشه سوبر لوكس. شقه مفروشه سوبر لوكس is set in Port Said. Offering complimentary private parking, the apartment is 2.5 km from Dock Ferry Iskenderun (Port Said). Ubytování شقه مفروشه سوبر لوكس se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 748 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

بيت بدر

بيت بدر

Ubytování (Privát) بيت بدر. Boasting accommodation with a balcony, بيت بدر is set in Port Said. The homestay has a flat-screen TV. Towels and bed linen are offered in the homestay. Ubytování بيت بدر se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

بورتوسعيد شاليه فندقى غرفه وصاله Porto said

بورتوسعيد شاليه فندقى غرفه وصاله Porto said

Ubytování (Aparthotel) بورتوسعيد شاليه فندقى غرفه وصاله Porto said. Located in Port Said, 25 km from Dock Ferry Iskenderun (Port Said), بورتوسعيد شاليه فندقى غرفه وصاله Porto said provides accommodation with access to a... Ubytování بورتوسعيد شاليه فندقى غرفه وصاله Porto said se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 615 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Portsaid

Portsaid

Ubytování (Apartmán) Portsaid. Portsaid se nachází v Port Saidu a nabízí ubytování s balkonem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Přístav Dock Ferry Iskenderun je vzdálený 1,9... Ubytování Portsaid se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Porto Saeed rentals6

Porto Saeed rentals6

Ubytování (Chata) Porto Saeed rentals6. Porto Saeed rentals6 se nachází v Port Said a nabízí zahradu. Chata má výhled do zahrady a je vzdálená 26 km od města Dumyāţ. Ubytování Porto Saeed rentals6 se nachází ve městě Port Said (Egypt). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 938 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)