Hledat

Ubytování

Šoproň u historického centra v Polus Panzió se snídaní a vstupem do termálních lázní

Pólus Panzió ***, Rákosi út 1., Sopron 9400, poluspanzio@t-online.hu - Zobrazit mapu

Zážitkový slevový pobyt Šoproň u historického centra v Polus Panzió se snídaní a vstupem do termálních lázní z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2390 Kč ve slevě 50%.

Sleva na zážitkový pobyt Šoproň u historického centra v Polus Panzió se snídaní a vstupem do termálních lázní

Pravidelně pro vás hledáme nové slevy na pobyty z kategorie Pobyty. Neutrácejte zbytečně peníze a ušetřete s námi. V naší nabídce zlevněných pobytů najdete pobyt Šoproň u historického centra v Polus Panzió se snídaní a vstupem do termálních lázní, který nabízíme za jedinečnou a bezkonkurenční cenu 2390 Kč. Slevu na pobyt můžete využít na adrese: Pólus Panzió ***, Rákosi út 1., Sopron 9400, poluspanzio@t-online.hu.

V ceně balíčku

Ubytování:

  • Ubytování pro dvě osoby v pokoji Superior v Polus Panzió ***

Strava:

  • Extra kontinentální snídaně po celou dobu pobytu pro dva

Služby:

  • 1x vstup do lázní pro dva (dle varianty)
  • 15% sleva na Sopron Gokart track
  • 10% sleva v restauracích Graben a Vadászkürt
  • Parkování a WiFi zdarma
Šoproň je pro své bohaté historické centrum nazývaný také jako "barokní perla Maďarska". Poznejte ho v plné kráse s ubytováním v Penzionu Polus *** jen 20 minut chůze od centra. Čekají vás bohaté kontinentální snídaně a vstup do termálních lázní pro dva. Na Šoproň budete dlouho vzpomínat také díky slevě na motokáry v Sopron Gokart track a slevám do restaurací.

Pobyt u centra barokní perly Maďarska

Maďarský temperament a rakouskou pohostinnost si nejlépe vychutnáte, pokud to budete mít do historického centra nádherného Šoproně jen pár kroků. Zvolte proto ubytování v penzionu s rodinným duchem Polus Panzió ***, který od historického centra vzdálen jen 20 minut pěšky. Už při příjezdu vás přivítá milý personál, který vás ubytuje v jednom z útulných a moderně zařízených pokojů Superior vybavených ledničkou, TV s plochou obrazovkou i trezorem. Samozřejmostí je vlastní koupelna se sprchovým koutem. Pokoje v patře jsou navíc vybaveny i klimatizací.

Den plný poznávání krás maďarského města ležícího blízko rakouských hranic začněte vydatnou snídaní. V penzionu vás budou čekat kontinentální snídaně - křupavé pečivo, marmelády, masné nářezy, sýry nebo čerstvé ovoce a zelenina.

Bohatá historie, termály i víno - v Šoproni si užijete vše

V centru Šoproně se můžete naplno kochat památkami jako jsou Kozí kostol, Brána věrnosti či Petőfiho divadlo. Prohlídku centra začněte výstupem na Požární věž - dominantu města, která kdysi sloužila nejen na ohlašování požárů, ale i na hlášení konce prodeje na trhu. Dnes je z vrcholu Požární věže krásná vyhlídka, která vám poskytne jedinečný pohled na centrum města i přilehlé okolí. Uvidíte z ní i nedaleký Storno dům, ve kterém kdysi přespali král Matyáš Korvín či hudební skladatel Franz Liszt a dnes slouží jako galerie.

Pokud dáváte přednost oddechu u vody, navštivte jedny z okolních termálů, například na koupališti Lővér a v přilehlé plovárně Ference Csik (4 km) přímo v Šoproni nebo se vydejte do trochu vzdálenějších termálních lázní Sá-Ra ve městě Hegykő (18 km).

Po dni plném koupání i poznávání města si dopřejte skleničku místního červeného vína Kékfrankos - Modrá frankovka. Červeným hroznům, ze kterého se tento druh vína lisuje, se výborně daří na okolních kopcích a díky tomu je Šopronský vinařský region jedním z nejslavnějších v zemi.

Tipy na výlet

Koupaliště Lővér a Plovárna Ference Csik v Šoproni

Koupaliště Lővér v letních měsících láká nejen na koupel v termální vodě přímo z pramene Deákkút a zábavu na tobogánech. Mnozí návštěvníci se sem vracejí i kvůli krásné scenérii, která se jim z bazénu z přírodního kamene naskytne - areál je totiž obklopen borovým hájem. V jeho těsné blízkosti můžete navštívit i Plovárnu Ference Csik, která nese jméno po maďarském olympijském vítězi. Pod jeho kupolovitou střechou s dřevěnou konstrukcí objevíte nedávno zmodernizovaný plavecký bazén, cvičný i dětský bazén, některé z nich mají vodu ohřívanou slunečními kolektory.

Šoproň

Šoproni se přezdívá „nejvěrnější město“, jelikož se po první světové válce v referendu rozhodla pro připojení k Maďarsku a ne k bohatšímu sousednímu Rakousku. Množství historických památek a rozsáhlé sousední lesy jsou ideální kombinací, dělající z Šoproně tu nejlepší možnou lokalitu pro pohodovou dovolenou.

Brána věrnosti

Městu Šoproň se ne nadarmo přezdívá barokní perla Maďarska. Množství historických památek v jeho centru láká k důkladnému prozkoumání. Nad okolními domy ční požární věž, v jejíž spodní části naleznete bránu věrnosti – památku na to, že se občané Šoproni po první světové válce v referendu rozhodli pro příslušnost k Maďarsku a ne sousednímu Rakousku.

Šoproňské lesy

Čtvrť Lövér na kraji Šoproně je obklopená zalesněnými kopci, ideálními pro krátké procházky i delší túry. Čistý vzduch, ticho a klid, stromy všude kolem vás, i tak je možné strávit den na vaší dovolené. V lesích naleznete i naučné stezky, vyhlídkové věže, pikniková stanoviště a další atrakce, nudit se tedy při procházce rozhodně nebudete.

Vyhlídka Károly

Celé město Šoproň jako na dlani budete mít z královské vyhlídky, kterou naleznete na jednom z kopců v místních rozlehlých lesích. Pokud se rádi odreagujete od městského ruchu v klidné přírodě s čistým vzduchem, rozhodně se na vyhlídku vypravte. Skvělý zážitek z pohodové procházky doplňuje krásný pohled na okolí.

Rákosi út 1., Sopron
Maďarsko

+36 99 31 15 91

Check in
14:00 - 18:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček zakázán
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno

Podobné slevové pobyty

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

-59%

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

Zážitkový slevový pobyt Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4690 Kč ve slevě 59%.

Začíná na 4 690,00 Kč
Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

-58%

Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 58%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

-57%

Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

Zážitkový slevový pobyt Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2490 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 2 490,00 Kč
Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

-57%

Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

Zážitkový slevový pobyt Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3798 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 3 798,00 Kč
Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

-54%

Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

Zážitkový slevový pobyt Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

-54%

Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 6990 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 6 990,00 Kč
Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

-54%

Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 590,00 Kč
Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

-54%

Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 2 990,00 Kč
Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

-53%

Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3990 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 3 990,00 Kč
Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

-53%

Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

Zážitkový slevový pobyt Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2359 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 2 359,00 Kč
Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

-53%

Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4138 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 4 138,00 Kč
Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

-52%

Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

Zážitkový slevový pobyt Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 1849 Kč ve slevě 52%.

Začíná na 1 849,00 Kč