Hledat

Ubytování

Revoluční neinvazivní metody napomáhající vytvarování postavy

Zážitkový slevový pobyt Revoluční neinvazivní metody napomáhající vytvarování postavy z kategorie Wellness & Fitness nabízíme nyní za skvělou cenu 1999 Kč.

Sleva na zážitkový pobyt Revoluční neinvazivní metody napomáhající vytvarování postavy

Pravidelně pro vás hledáme nové slevy na pobyty z kategorie Wellness & Fitness. Neutrácejte zbytečně peníze a ušetřete s námi. V naší nabídce zlevněných pobytů najdete pobyt Revoluční neinvazivní metody napomáhající vytvarování postavy, který nabízíme za jedinečnou a bezkonkurenční cenu 1999 Kč.

V nabídce vás potěší

 • 1, 5 nebo 10 x ošetření lipolaserem
 • Lipolaser stimuluje tukové buňky použitím nízkoúrovňového duálního laseru
 • Stimuluje tukové buňky a následně je odstraňuje přes lymfatický systém, čímž dochází k jejich zpracování a následnému vyloučení z těla pryč
 • Ošetření lipolaserem trvá 20 minut a lze se během něj zaměřit až na 10 problémových partií současně
 • 1 nebo 4 x ošetření selektívní radiofrekvenční lipolýzou
 • Selektivní radiofrekvenční lipolýza dosahuje viditelnějších výsledků během menšího počtu ošetření
 • Ošetření je příjemné a naprosto bezbolestné
 • Navíc zpěvňuje a vypne pokožku

Vyzkoušejte revoluční metodu na odstranění tukových polštářku a vytvarování postavy vašich snů!

Vyzkoušejte revoluční metody odstraňování nežádoucích tukových polštářků a tvarování postavy. Estetické centrum To Well pro vás připravilo ošetření lipolaserem a selektívní radiofrekvenční lipolýzou. Lipolaser stimuluje tukové buňky a následně je odstraňuje přes lymfatický systém, čímž dochází k jejich zpracování a následnému vyloučení z těla pryč. Výhodou je, že umožňuje plošné ošetření větších (a více) partií najednouSelektivní radiofrekvenční lipolýza je ve srovnání s klasickými metodami mimořádně účinná a klienti dosahují daleko viditelnějších výsledků. Výhoda této technologie spočívá v tom, že navíc zpevní kolagenová vlákna a tím dochází k vypnutí pokožky. Při jednom ošetření je možné zničit až 50 % tukových buněk v ošetřované oblast. 

Cena voucheru zahrnuje:

1-3. Varianta: 1, 5 nebo 10x lipolaser

 • 1, 5 nebo 10x ošetření lipolaserem
 • Odstranění tukových polštářků
 • Tvarování postavy
 • Partie dle výběru
 • Ošetření je prováděno na certifikovaném přístroji
 • Délka procedury trvá 20 minut

4-5. Varianta: 1 nebo 4x selektívní radiofrekvenční lipolýza

 • 1 nebo 4x ošetření selektívní radiofrekvenční lipolýzou
 • Odstranění tukových polštářků
 • Tvarování postavy
 • Zpevnění kolagenových vláken a vypnutí pokožky
 • Partie dle výběru
 • Ošetření je prováděno na certifikovaném přístroji
 • Délka procedury trvá 45 minut

Lipolaser 

Revoluční neinvazivní metoda odstraňování nežádoucích tukových polštářků a tvarování postavy za použití nízkoúrovňového duálního laseru. Ošetření je prováděno na certifikovaném přístroji, který obsahuje velké hlavice vždy po osmi laserových diodách a 2 malé hlavice vždy se třemi laserovými diodami. Umožňuje plošné ošetření větších (a více) partií najednouLaser dokáže velmi dobře stimulovat tukové buňky tím způsobem, že začnou zkapalňovat tuk uvnitř sebe. Zkapalněný tuk pak prochází přes obal tukové buňky do mezibuněčného prostoru a dále pak do lymfatického systému. Přes tento systém se zkapalněný tuk dostává do jater, kde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla pryč. Úbytky centimentrů můžete pozorovat až 30 dní po odchození minimálního doporučeného počtu ošetření. Průměrné úbytky u pacientů jsou až 9 cm za 6 sezení. Pro maximální účinek ošetření doporučujeme minimálně 5-6 sezení v rozmezí 14 dnů. 

Kontraindikace
Těhotenství, kojení, epilepsie, nemoc srdce, ledvin, jater, trombóza, léky na ředění krve, krvácivé stavy, ateroskleróza, diabetes 2. stupně, v těle v místě ošetření, kožní a infekční onemocnění, citlivá pokožka, obezita 2. a 3. stupně (BMI 35+).

Selektivní radiofrekvenční lipolýza 

Selektivní radiofrekvenční lipolýza je skok v technologii odbourávání tuků. Nejen, že postačí pouze malý počet ošetření, ale díky velkoplošné hlavici je možné ošetřit nebývale velkou oblast při jednom ošetření. Ve srovnání s klasickými metodami tato procedura dosahuje mimořádně viditelnějších výsledků. A nejen to. Tato technologie navíc zpevní a vypne pokožku. Hubnutí je zcela nenásilné, pro tělo přirozené a bezpečné. Hlavním principem ošetření je koncentrace velkého množství energie na ošetřovaném místě, kde dochází k vyprazdňování obsahu z tukových buněk. Jako benefit dochází ke zpevňování kolagenních vláken a tím k vypnutí pokožky. Při proceduře budete cítit prohřátí pokožky v ošetřované partii. Teplota v tukové tkání je výrazně vyšší než v ostatních tkáních, proto je metoda nazývána selektivní. Díky velkoplošné hlavici je možné při jednom ošetření zacílit výrazně větší oblast, než je obvyklé u liposukčních procedur. Můžeme ošetřit bříško i boky zároveň, nebo zadeček a boky, případně celou oblast stehen, což pomáhá redukovat celulitidu. Při jednom ošetření je možné zničit až 50 % tukových buněk v ošetřované oblasti. Metoda je vhodná pro muže i ženy ve věku 18-70 let. Nejlepších výsledků dosáhnete po 3 – 6 návštěvách v závislosti na míře tukové vrstvy. Délka jednoho ošetření je 45 minut, což je i maximální délka ošetření za jeden den.

Jaké partie těla lze ošetřit

Při jednom ošetření (45 minut) je možné ošetřit:
a) břicho + boky
b) záda, oblast pod podprsenkou
c) hýždě
d) zadní + vnější strana stehen (ideální pro ošetření celulitidy)
Po dobu jedné procedury nelze partie jinak kombinovat

Kontraindikace
Těhotenství, kojení, kovové nitroděložní tělísko, či kovové implantáty, kardiostimulátor, implantovaný regulátor bolesti, aplikátor inzulinu, defibrilátor, myasthenia gravis, krvácení, hypertyreóza, onemocnění nadledvin, ledvin a jater, akutní virové onemocnění, zhoubné nádory a onemocnění, psychóza, záchvatové neurologické onemocnění, závažné mykotické onemocnění, závažné aterosklerotické cévní onemocnění, silná menstruace, léky na bolest, obezita 2. a 3. stupně (BMI 35+).