Hledat

Ubytování

Relaxační masáž nebo masáž lávovými kameny zad a šíje

Zážitkový slevový pobyt Relaxační masáž nebo masáž lávovými kameny zad a šíje z kategorie Wellness & Fitness nabízíme nyní za skvělou cenu 560 Kč.

Sleva na zážitkový pobyt Relaxační masáž nebo masáž lávovými kameny zad a šíje

Pravidelně pro vás hledáme nové slevy na pobyty z kategorie Wellness & Fitness. Neutrácejte zbytečně peníze a ušetřete s námi. V naší nabídce zlevněných pobytů najdete pobyt Relaxační masáž nebo masáž lávovými kameny zad a šíje, který nabízíme za jedinečnou a bezkonkurenční cenu 560 Kč.

V nabídce vás potěší

 • Relaxační masáže zad a šíje nebo masáž lávovými kameny zad a šíje
 • Regenerace svalů a tkání díky masáži
 • Masáž stimulace odplavování toxinů z těla
 • Podpora činnosti lymfatického a cévního systému
 • Dle zvolené varianty možnost zakoupení permice na 5 vstupů

Užijte si chvilku nerušeného klidu díky relaxační masáži zad a šíje nebo masáži lávovými kameny!

Lidé si pod pojmem masáže stále ještě představují pořádaného řízka s tělem zápasníka, jak se bez rozmyslu opírá do hekající obětí ležící na masérském stole. Naštěstí je takto prováděným masáží již většinou odzvoněno. Záměrně píšeme většinou, neboť se stále najdou maséři, kteří si myslí, že čím více zatlačí a zmáčknout, tím lepší bude výsledek. Opak bývá často pravdou. Jestliže se má docílit toho, aby masáž sloužila k fyzické a duševní relaxaci, musí probíhat bez větších bolestí a násilí. V Oáze Klidu pracují proškolení profíci, kteří přesně ví, jak se masáž provádí a udělají vše pro to, abyste si ji užili naplno.

Cena voucheru zahrnuje:

 • Regeneraci svalů a tkání
 • Prokrvení kůže
 • Podporu činnosti lymfatického a cévního systému
 • Stimulaci odplavování toxinů z těla
 • Zmírnění bolesti svalů a šlach
 • Uvolnění napětí ve svalech
 • Délka jedné procedury je 50 minut
 • Dle zvolené varianty je možné zakoupit i permanentku na 5 vstupů

Relaxační masáž zad a šíje 

Relaxační masáž je soustava masážních hmatů s regeneračním nebo preventivním účinkem. Masáž vyvolává v těle místní nebo vzdálenou reakci. Při místním účinku se mechanicky odstraňují povrchové zrohovatělé vrstvy kůže, čímž se uvolní vývody mazových a potních žláz. Podpoří se prokrvení kůže, urychlí se vyprazdňování povrchových žil a lymfatických cest. Masáž také zlepšuje látkovou výměnu.

Kontraindikace: není vhodné pro lidi s horečkou či zánětem, infekcí, celkově tělesně vyčerpané, s onemocněním, které není spojeno se sportovním výkonem, po sportovních úrazech - bez doporučení lékaře

Masáž lávovými kameny zad a šíje

Při této relaxační masáži se používají nahřáté lávové kameny. Z tohoto důvodu se také někdy lávové masáži říká Hot Stones. Teplé kameny masér postupně umisťuje na určité body na vašem těle a zároveň vás jimi také masíruje. Přičemž je pokožka vašeho těla potřená kvalitním masážním olejem, aby kameny po těle lehce klouzaly. Lávové kameny se před masáží nahřívají ve vodní lázní okolo 40 - 50° C. Teplo sálající z lávových kamenů se dostává až do hloubky 3 cm pod kůži, čímž ovlivňuje svalstvo i tělesné procesy a zároveň spolu s uvolňováním energie odstraňuje nervozitu i napětí.

Masáž je vhodná: pro osoby, které potřebují relaxaci a odpočinek, pro ty, kteří mají neustálý pocit chladu – masáž lávovými kameny tělo dokonale prohřeje, pro osoby trpící ztuhlostí svalů a kloubů, pomáhá při migréně, pomáhá odplavovat přebytečný tuk, pomáhá při nespavosti, napomáhá trávení.

Kontraindikace: těhotné osoby, osoby s ischemickými nemocemi, osoby s bolestivý poraněním, osoby s infekčním onemocnění, osoby, které mají otevřené rány či velké modřiny, osoby léčebné nebo doléčené rakovinovými nádory.