Hledat

Ubytování

Rakousko u Grazu: Luxusní Hotel Allmer **** se snídaní a wellness s bazénem

Hotel Allmer **** (HotelVoucherOnline.com), Kaiser-Franz-Josef Strasse 12., Bad Gleichenberg A-8344, info@hotelvoucheronline.com - Zobrazit mapu

Zážitkový slevový pobyt Rakousko u Grazu: Luxusní Hotel Allmer **** se snídaní a wellness s bazénem z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 5990 Kč ve slevě 50%.

Sleva na zážitkový pobyt Rakousko u Grazu: Luxusní Hotel Allmer **** se snídaní a wellness s bazénem

Pravidelně pro vás hledáme nové slevy na pobyty z kategorie Pobyty. Neutrácejte zbytečně peníze a ušetřete s námi. V naší nabídce zlevněných pobytů najdete pobyt Rakousko u Grazu: Luxusní Hotel Allmer **** se snídaní a wellness s bazénem, který nabízíme za jedinečnou a bezkonkurenční cenu 5990 Kč. Slevu na pobyt můžete využít na adrese: Hotel Allmer **** (HotelVoucherOnline.com), Kaiser-Franz-Josef Strasse 12., Bad Gleichenberg A-8344, info@hotelvoucheronline.com.

V ceně balíčku

Ubytování:

 • Ubytování pro dvě osoby v Hotelu Allmer ****

Strava:

 • Snídaně formou bufetu po celou dobu pobytu pro dva

Služby:

 • Nápojový bar s jablečným džusem a čaji pro podporu vitality
 • Neomezené využití wellness
  • Vnitřní panoramatický bazén, sauna, bylinková pára a laconium
 • Neomezené využití fitness
 • Vstup do Styrassic Parku pro děti do 12 let
 • Zapůjčení holí Nordic walking
 • Zapůjčení županů
 • Parkování a WiFi zdarma
Lázeňské městečko Bad Gleichenberg v Rakousku vás okouzlí ozdravnými termálními prameny i krásnou přírodou. Přesvědčte se o tom během pobytu ve Wellness Hoteli Allmer ****, kde se kromě neomezeného wellness a odpočinku v panoramatickém bazénu s výhledem na okolní zahrady a park můžete těšit i na bohaté snídaně. V ceně balíčku máte také zapůjčení županů, vstupenku do Styrassic Parku plného dinosaurů pro děti či zapůjčení Nordic walking holí, které vám zkoumání místních krás ještě více usnadní.

Komfort a pohoda jsou v Hotelu Allmer **** prioritou

Nádherná příroda rakouského Štýrska v sobě ukrývá jedinečnou oázu klidu a odpočinku. Nechte se i vy obklopit příjemnou atmosférou v Hotelu Allmer **** spravovaném jednou rodinou už druhou generaci. Budete ubytováni v dvoulůžkových pokojích plných světla a ticha, ve kterých vám poslouží balkon, minibar, fén či TV s plochou obrazovkou. Samozřejmostí je samostatné sociální zařízení.

Před dnem plným poznávání okolní přírody či odpočinku ve wellness se posilněte bohatými snídaní formou bufetu, kde si budete moci dopřát něco z výběru sýrů, masných nářezů, čerstvého pečiva a ovoce, nebo jogurtů a müsli. V hotelu si můžete objednat i večeři, která bude sestávat se čtyř chodů a salátového bufetu.

Pocit absolutní pohody zažijete v hotelovém wellness, kde vás čeká relax ve vnitřním bazénu s panoramatickým výhledem na okolní zahrady a parky. Bazénová část je navíc propojena se sluneční terasou perfektní pro odpočinek. K dispozici vám také bude sauna, pára s vůní bylinek či laconium - suchá sauna se sálavým teplem. Sportovně založení hosté mohou využívat i hotelové fitness.

Ozdravné termály i okouzlující příroda

Městečko Bad Gleichenberg je známé hlavně pro své termální prameny a lázně. Kromě hotelového wellness můžete načerpat novou sílu a užít si pramenitou vodu do sytosti i v lázních Das Kurhaus Bad Gleichenberg, kde vás kromě příznivých účinků vody nadchne i naturální design lázní inspirovaný přírodními živly.

Za návštěvu rozhodně stojí i okolní příroda krásná v každém ročním období. Vydejte se jedním z mnoha turistických chodníků přes smíšené lesy, sady a louky. Ať se vydáte jakýmkoliv směrem, narazíte na množství okouzlujících výhledů na mírně zvlněnou krajinu Štýrska. Krásou budete obklopeni i v samotném městě Bad Gleichenberg. Přesvědčí vás o tom procházka po nedávno zrekonstruovaném parku obklopeném historickými vilkami a útulnými místními restauracemi a kavárničkami.

Tipy na výlet

Jurský park po štýrsku

Pro fandy filmu Jurrasic Park máme skvělou zprávu. Co takhle zkusit Styrassic Park? Navštivte tento zapomenutý svět, kde na vás čeká celá plejáda dinosaurů, od Plateosaura až po Tyranosaura Rexe. Tihle prehistoričtí obři se sice nehýbou, zato je však dost velká pravděpodobnost, že i po konci návštěvy vám bude hlava sedět pevně na krku. V areálu je také obří skluzavka a dětský areál, obchod se suvenýry a dino-restaurace.

Gsellmannův Stroj světa

Vyrážíte-li na dovolenou s dětmi, zastavte se v tomto fascinujícím světě, kde se všechno hýbá, točí, svítí a září. Vyrážíte-li bez dětí, zastavte se tady také. Barevný stroj skládající se ze stovek a stovek malých a velkých součástek tvořil Franz Gsellmann 23 let. Kromě samozřejmostí jako jsou kola či dráty se tento neuvěřitelný výtvor skládá také ze solničky a pepřenky, pěti křížů, skla či osmi stínítek. Gsellmannovu geniální skládačku můžete obdivovat v Edelsbachu.

Vinařství Thaller

Rodinné vinařství Thaller sídlí v působivém, šetrně přestavěném hradu, ze kterého je nádherný výhled na zelenající se vinice. Vinařství se nachází nedaleko Fürstenfeldu (cca 8 km). Hosté zde mohou absolvovat prohlídku objektu s průvodcem, která jim odkryje více ze světa vín.

Venkovní koupaliště ve Fürstenfeldu

Kde se v létě zastavit za trochou toho osvěžení? Budete-li se na svých toulkách Rakouskem vyskytovat poblíž Fürstenfeldu, zkuste navštívit místní koupaliště, které je moderní a především velké. Nachází se tady skákací věž se čtyřmi patry, tobogány, skluzavky, samozřejmostí je i občerstvení, abyste se mohli patřičně osvěžovat i zevnitř.

Římskokatolický kostel v Szentgotthárdu

Město Szentgotthárd má na svém území i v okolí mnoho míst, která stojí za návštěvu, na první pohled je však nejpatrnější zdejší římskokatolický kostel s vysokou věží. Zaujme zvláště krásná vnitřní výzdoba od slavných malířů, můžete si však také dopřát netradiční zážitek a zajít na jednu ze zdejších oblíbených bohoslužeb.

Kaiser-Franz-Josef Strasse 12., Bad Gleichenberg
Rakousko

+36 178 073 80

Check in
od 13:00
Check out
do 11:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček za poplatek 20 €/pobyt
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno

Podobné slevové pobyty

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

-59%

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

Zážitkový slevový pobyt Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4690 Kč ve slevě 59%.

Začíná na 4 690,00 Kč
Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

-58%

Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 58%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

-57%

Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

Zážitkový slevový pobyt Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2490 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 2 490,00 Kč
Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

-57%

Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

Zážitkový slevový pobyt Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3798 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 3 798,00 Kč
Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

-54%

Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

Zážitkový slevový pobyt Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

-54%

Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 590,00 Kč
Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

-54%

Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 6990 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 6 990,00 Kč
Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

-54%

Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 2 990,00 Kč
Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

-53%

Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3990 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 3 990,00 Kč
Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

-53%

Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

Zážitkový slevový pobyt Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2359 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 2 359,00 Kč
Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

-53%

Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4138 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 4 138,00 Kč
Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

-52%

Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

Zážitkový slevový pobyt Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 1849 Kč ve slevě 52%.

Začíná na 1 849,00 Kč