Hledat

Ubytování

Pohádkový Adršpach v Penzionu Podskalí s polopenzí, saunou a koupacím sudem

Penzion Podskalí, 221, Teplice nad Metují 54957, penzion.podskali@seznam.cz - Zobrazit mapu

Zážitkový slevový pobyt Pohádkový Adršpach v Penzionu Podskalí s polopenzí, saunou a koupacím sudem z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2390 Kč ve slevě 50%.

Sleva na zážitkový pobyt Pohádkový Adršpach v Penzionu Podskalí s polopenzí, saunou a koupacím sudem

Pravidelně pro vás hledáme nové slevy na pobyty z kategorie Pobyty. Neutrácejte zbytečně peníze a ušetřete s námi. V naší nabídce zlevněných pobytů najdete pobyt Pohádkový Adršpach v Penzionu Podskalí s polopenzí, saunou a koupacím sudem, který nabízíme za jedinečnou a bezkonkurenční cenu 2390 Kč. Slevu na pobyt můžete využít na adrese: Penzion Podskalí, 221, Teplice nad Metují 54957, penzion.podskali@seznam.cz.

V ceně balíčku

Ubytování:

 • Ubytování pro dvě osoby v Penzionu Podskalí

Stravování:

 • Polopenze po celou dobu pobytu pro dva
  • Servírované snídaně
  • Večeře o dvou chodech dle aktuální nabídky

Služby:

 • 1x 60 minut v koupacím sudu pod širým nebem se svařákem pro dva (varianta Pobyt s wellness)
 • 1x 45 minut infrasauna pro dva (varianta Pobyt s wellness)
 • 1x láhev vína dle výběru (varianta Pobyt s wellness)
 • Neomezený vstup do fitness
 • 30% sleva na masáže z nabídky penzionu (nutno předem rezervovat)
 • Parkování a WiFi zdarma
Penzion Podskalí vřele přivítá páry, rodiny s dětmi i celé party přátel. Jestli máte rádi přírodu, zdravý pohyb, chcete poznat pohádkové Broumovsko a umíte odpočívat, je pro vás Podskalí tím pravým místem.

Pobyt v unikátní přírodní rezervaci

Po ubytování v Penzionu Podskalí se můžete krásnými skalnatými bludišti Teplicko-Adršpašska toulat do aleluja. Rodinný penzion se nachází 3 km od Teplic nad Metují v poklidné osadě Bučnice. A protože míst, která si v CHKO Broumovsko zaslouží vaši pozornost a aktivit, které penzion nabízí je zde tolik, nebudete mít šanci se ani chvilku nudit.

Usínat po dni plném nových zážitků budete v jednom ze 6 jednoduše vybavených pokojů s 2 - 5 lůžky s vlastní koupelnou a toaletou. K dispozici je i dětská postýlka. Ráno před výletem do 2,5 km vzdáleného skalního města Adršpach nebo Teplického skalního města dokonce jen 800 m od penzionu se posilníte servírovanou snídaní. Večer po návratu nejen z horolezeckých výprav si zasloužíte vydatnou večeři o dvou chodech z aktuální nabídky. Na baru v přízemí penzionu si samozřejmě můžete objednat jedno točené.

Na masáž, a pak do koupacího sudu se svařákem

V Penzionu Podskalí vám bude k dispozici neomezeně fitness. Po předchozí domluvě a rezervaci se můžete těšit také na medovou detoxikační masáž, masáž lávovými kameny, baňkování nebo sportovní či relaxační klasickou masáž s výraznou slevou. V chladných dnech nebo večerech oceníte také infrasaunu a koupací sud. Pod širým nebem si ve vodě o teplotě 38 - 40 °C můžete pochutnávat na svařeném víně. Po koupeli se nezapomeňte projít po Kneippově chodníku s různými druhy přírodních povrchů.

Pohádka u každé skalní věže

Pro děti je v penzionu připravený dětský koutek a přilehlý mírný svah u ubytování slouží v zimě jako perfektní a zároveň bezpečná sáňkovací a bobovací trať. Z Penzionu Podskalí se můžete vydat také přímo do pohádky. A ne ledajaké. Adršpašské skály byly kulisami pro pohádku Třetí princ, Z pekla štěstí, Princ a Večernice, ale i novější Peklo s princeznou nebo O živé vodě.

Nejlepšími znalci kouzelného Broumovska jsou přímo majitelé Penzionu Podskalí. Určitě se s nimi o trase plánovaného výletu poraďte, ať třeba neminete překrásné pískovcové jezero nebo vodopád. Za dobrých sněhových podmínek si v Penzionu Podskalí můžete domluvit běžkařský výlet i s instruktorem a servisem lyží. V nejbližším okolí penzionu najdete v zimě až 50 km upravovaných běžeckých stop.

Tipy na výlet

Zatopená pískovna v Adršpachu

Hned za branami skalního města vás uvítá nádherné jezero s průzračnou vodou, které vzniklo zatopením původní pískovny a na jehož březích se natáčela třeba pohádka Třetí princ. Zapůjčit si zde můžete také loďku a užít si více než kilometr vodní hladiny po obvodu jezera, které je skvělou alternativou pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí lézt po žebřících k výše položenému skalnímu jezírku. Okolo jezera také vede cca 1,5 km dlouhý okruh s několika vyhlídkami. Koupání je zde však kvůli spodním proudům přísně zakázáno.

Běžkování u Adršpašsko-teplických skal

Krajina v okolí Adršpašsko-teplických skal je v zimě díky svému reliéfu vhodná pro běžecké lyžování. A pro vyznavače bílé stopy je v pohádkové krajině za dobrých sněhových podmínek udržovaná hustá síť tratí. Okruh s převýšením přibližně 430 m přímo okolo Adršpašsko-teplických skal je cca 20 km dlouhý a můžete si jej podle libosti prodloužit k hranicím s Polskem. K nejlepším trasám v nedalekých Jestřebích horách patří Panská cesta, neboli 15 km dlouhá hřebenovka vedoucí z Odolova na Paseky. Krásné běžkařské trasy vedou také v okolí Police nad Metují a Hronova.

Adršpašské vodopády

Jednou z oblíbených turistických atrakcí skalního města jsou Malý a Velký Adršpašský vodopád, které najdete pod adršpašským jezírkem na říčce Metuji. Výška Velkého vodopádku je okolo 16 metrů a protože jeho průtok v létě klesá, je nad ním vybudované stavidlo, které je možné na požádání návštěvníků skal uvolnit a vodopád tak vidět v plné síle.

Adršpašské skály

Adršpašské skalní město je po právu oblíbeným cílem rodin s dětmi. Nenáročný 3,5 km dlouhý turistický okruh je ideálním pro poznávání krás a fascinujících zákoutí Adršpašsko-teplických skal, které se pyšní titulem titulem největší a nejdivočejší skalní město Střední Evropy. Snad každý útvar zde má své jméno, mezi nejznámější patří Milenci, Starosta a Starostová nebo Homole cukru. Mezi skalami můžete po žebřících vystoupat ke Skalnímu jezírku, projet se loďkou nebo navštívit zříceninu hradu Adršpach.

Teplické skály

Skalní město Teplické skály má pro své návštěvníky připraveno mnoho zajímavostí. Masivní skalní stěny nabízí jeskyně, úzká údolí i labyrinty, nebo také místo zvané Sibiř, kde najdete v úzkých kaňonech sníh i v létě. Turistický okruh dlouhý 6 km zajistí návštěvníkům magický zážitek spojen s trochou toho adrenalinu při některých výstupech i zajímavosti na informačních tabulích. Největšími a nejznámějšími útvary, které se tyčí až do výšky 70 m, jsou Skalní koruna a Chrámové a Martinské stěny.

221, Teplice nad Metují
Česká republika

+420 608 520 070

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Domácí mazlíček zakázaný
Platba kartou
Platba kartou není možná
Kouření
Kouření zakázáno

Podobné slevové pobyty

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

-59%

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

Zážitkový slevový pobyt Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4690 Kč ve slevě 59%.

Začíná na 4 690,00 Kč
Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

-58%

Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 58%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

-57%

Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

Zážitkový slevový pobyt Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2490 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 2 490,00 Kč
Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

-57%

Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

Zážitkový slevový pobyt Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3798 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 3 798,00 Kč
Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

-54%

Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

Zážitkový slevový pobyt Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

-54%

Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 6990 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 6 990,00 Kč
Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

-54%

Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 590,00 Kč
Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

-54%

Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 2 990,00 Kč
Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

-53%

Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3990 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 3 990,00 Kč
Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

-53%

Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

Zážitkový slevový pobyt Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2359 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 2 359,00 Kč
Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

-53%

Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4138 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 4 138,00 Kč
Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

-52%

Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

Zážitkový slevový pobyt Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 1849 Kč ve slevě 52%.

Začíná na 1 849,00 Kč