Hledat

Ubytování

Mariánské Lázně přímo v centru v Hotelu Sun Palace Spa & Wellness **** s bazénem, procedurami a snídaněmi

Hotel Sun Palace Spa & Wellness ****, Vrchlického 30/3, Mariánské Lázně 35301, marienbadreservation@axxos.co - Zobrazit mapu

Zážitkový slevový pobyt Mariánské Lázně přímo v centru v Hotelu Sun Palace Spa & Wellness **** s bazénem, procedurami a snídaněmi z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3990 Kč ve slevě 37%.

Sleva na zážitkový pobyt Mariánské Lázně přímo v centru v Hotelu Sun Palace Spa & Wellness **** s bazénem, procedurami a snídaněmi

Pravidelně pro vás hledáme nové slevy na pobyty z kategorie Pobyty. Neutrácejte zbytečně peníze a ušetřete s námi. V naší nabídce zlevněných pobytů najdete pobyt Mariánské Lázně přímo v centru v Hotelu Sun Palace Spa & Wellness **** s bazénem, procedurami a snídaněmi, který nabízíme za jedinečnou a bezkonkurenční cenu 3990 Kč. Slevu na pobyt můžete využít na adrese: Hotel Sun Palace Spa & Wellness ****, Vrchlického 30/3, Mariánské Lázně 35301, marienbadreservation@axxos.co.

V ceně balíčku

Ubytování:

 • Ubytování pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji v Hotelu Sun Palace Spa & Wellness ****

Strava:

 • Snídaně formou bufetu po celou dobu pobytu pro dva

Služby:

 • Odpolední svačinka s kávou a čajem každý den
 • Pitná kúra – pití mariánských pramenů
 • Neomezený vstup do hotelového bazénu pro dva
 • Balíček procedur dle vašeho výběru:
  • 1. balíček: 2x inhalace s minerální vodou na 10 minut pro dva, 1x inhalace kyslíku (oxygenoterapie) na 20 minut pro dva, 1x parafínový zábal na ruce na 15 minut pro dva
  • 2. balíček: 1x uhličitá léčebná koupel na 15 minut pro dva, 1x perličková léčebná koupel na 15 minut pro dva, 1x parafínový zábal na ruce na 15 minut pro dva
  • 3. balíček: 1x suchá uhličitá koupel na 20 minut pro dva, 1x slatinný zábal na 15 minut pro dva, 1x parafínový zábal na ruce na 15 minut pro dva
 • 30% sleva na dokoupení extra procedur
 • 20% sleva na konzumaci v hotelové restauraci (obědy, večeře)
 • 20% sleva na masáže
 • 10% sleva v kavárně Sun Cafe
 • 10% sleva do kosmetického salonu Charme
 • Zapůjčení županu
 • WiFi zdarma
Užijte si parádní pobyt v Mariánských Lázních. Hotel Sun Palace Spa & Wellness **** stojí hned u Hlavní kolonády a Zpívající fontány, kromě skvělé dostupnosti vám nabídne dostatek luxusu, zdravou kuchyni formou polopenze a také relaxaci v bazénu či při jedné z léčebných procedur.

Mariánské Lázně Tip na výlet

V Mariánských Lázních vás čekají proslulé lázeňské parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, mnoho kulturního i společenského vyžití a především několik desítek léčivých pramenů. Nejznámějšími jsou Ferdinandův, který byl také úplně prvním využívaným pramenem, dále Lesní pramen a Ambrožův. K pitným kúrám slouží prameny Křížový, Karolinin a Rudolfův. Mariánské Lázně se vždy těšily oblíbenosti u slavných osobností a šlechty. Za zmínku stojí například anglický král Eduard VII nebo skladatel J. W. Goethe. Dnes jsou druhými největšími českými lázněmi.

Co patří mezi skvosty Mariánských Lázní?

 • Zpívající fontána
 • Hlavní lázeňská kolonáda (Kolonáda Maxima Gorkého)
 • Kolonáda Ferdinandova pramene

Navštivte také Park Boheminium. Můžete zde obdivovat miniatury českých památek. K procházkám jsou ideální Skalníkovi sady, park u Lesního pramene nebo vycházková trasa Královská cesta.

Pokud se chcete vydat na výlet mimo město, doporučujeme hrad Loket nebo hrad a zámek Bečov nad Teplou, kde se nachází relikviář svatého Maura.

Relaxační pobyt přímo v centru Mariánských Lázní

Nádherný Hotel Sun Palace Spa & Wellness **** jen tak nepřehlédnete, stojí totiž přímo v centru proslulých Mariánských Lázní. Na Hlavní Kolonádu, ke Zpívající fontáně, do Římských lázní a vůbec ke všem lákadlům tohoto lázeňského města to budete mít doslova pár kroků. Zajímavostí je, že Hotel Sun byl jednou z prvních budov v Mariánských Lázních a jeho historie sahá až do roku 1810.

Ubytováni budete v jednom ze 47 pokojů. Nejvíce je zde pokojů Standard, které jsou vybaveny neoklasicistním nábytkem, klimatizací, satelitní televizí, WiFi připojením, telefonem, trezorem, minibarem, župany, fénem a vlastní koupelnou se sprchou či vanou.

Zdravá kuchyně, skvělá relaxace a ozdravné procedury

V hotelové restauraci se těšte na snídaně formou bufetu. Zajít sem můžete také na oběd či večeři. Těšte se především na lehké zdravé pokrmy s minimem tuků a koření. Na kávu a dezert zajděte do vyhlášené kavárny Sun Cafe, která má k dispozici také terasu.

V hotelu je k dispozici léčebně-relaxační wellness centrum s bazénem, saunou a relaxačními lehátky. Z bohaté nabídky procedur si vyberete ty nejideálnější pro vás. Co třeba lavaterm, rašelinový obklad, parafínový zábal, oxygenoterapie, elektroterapie nebo inhalace s místní minerální vodou? Nechybí ani kosmetické studio Charme, kde si dopřejte kosmetické ošetření.

Vrchlického 30/3, Mariánské Lázně
Česká republika

+420 234 614 808

Check in
od 15:00
Check out
do 12:00
Domácí mazlíček
Mazlíček za poplatek 500 Kč/noc (malá plemena)
Bezbariérovost
Žádná
Parkování
Parkování v parkovacím domě 160 Kč/noc

Možnosti ubytovacího zařízení

Platba kartou je možná
Wi-Fi zdarma
Wellness
Vnitřní bazén
Sauna
Možnost procedur
Restaurace
Minibar
Fén

Okolí ubytovacího zařízení

Vzdálenost od centra
0,4 km
Vzdálenost od lázní
100 m
Zastávka
0,2 km
Sjezdovka
0,7 km

Tipy na výlet

Zpívající fontána

Už jste slyšeli fontánu zpívat? Ta, která se nachází na kolonádě Maxima Gorkého to umí! Poprvé se rozezněla 30.4.1986 za tónů ze skladby Petra Hapky. Od té doby zde díky proudům a pramínkům z trysek můžete každou lichou hodinu zažít jedinečný hudební zážitek. Představení je ve večerních hodinách doplněné i o scénické osvětlení. V okolí fontány najdete několik monumentů a také Křížový, Rudolfův a Karolínin pramen. Slavnostní zahájení je vždy 30. dubna ve 21.00 hodin a ukončení představení je na přelomu října a listopadu.

Miniaturpark Boheminium

Podívejte se na dokonalé makety významných památek České republiky. V Miniaturparku Boheminium najdete hrady, mosty, katedrály a mnoho dalších. Všechny modely jsou vyhotoveny v jednotném měřítku 1:25, díky kterému uvidíte exponáty tak, jako byste je pozorovali z letadla ve výšce asi 200 m. Park má otevřeno po celý rok včetně svátků a víkendů a je přístupný mimo jiné i lanovkou. Park se nachází na vrchu Krakonoš a je obklopený lesy a loukami. Je to tedy ideální místo pro příjemnou procházku v přírodě.

Slavkovský les

Projděte se jednou z nejkrásnějších a nejromantičtějších oblastí Západních Čech. Tato chráněná krajinná oblast je doslova ostrovem zeleně v lázeňském trojúhelníku, který tvoří Karlovy Vary, Mariánské a Františkovy Lázně. Celý les je protkán sítí dobře značených turistických a naučných stezek, které vás vždy dovedou k nějaké přírodní zajímavosti nebo k historickým památkám, jako jsou hrady, kláštery či původní zaniklé osady Slavkovského lesa.

Karlovy Vary

Karlovy Vary byly založeny již roku 1350 na povel Karla IV. Historie léčby zde trvá již více než 660 let. Zlatou éru a největší rozkvět ale lázně zažívají až 18. a 19. století, kdy získávají celosvětový věhlas a také dnešní architektonicky úchvatnou podobu. Léčivé prameny zde pomocí termálních koupelí a pitné kúry pomáhají k léčbě onemocnění pohybového a trávícího ústrojí a při poruchách látkové výměny.

Nejkrásnější kolonády Karlových Varů:

 • Tržní kolonáda
 • Mlýnská kolonáda
 • Sadová kolonáda
 • Vřídelní kolonáda
 • Všechny kolonády ukrývají prameny, které můžete ochutnat. Pořiďte si v jednom z místních stánků lázeňský pohárek a vydejte se na průzkum. K odpočinku je k dispozici velké množství laviček. Posaďte se a vychutnávejte nezapomenutelnou atmosféru.

Při návštěvě města byste neměli vynechat několik památek a atrakcí. Patří k nim pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, rozhledna Diana, u které se nachází Motýlí dům a výletní restaurace, sklárny Moser a Návštěvnické centrum Becherovka. K procházkám lázeňským lesem zve několik vyhlídek. Nejznámější je vyhlídka Jelení skok, jeden ze symbolů města. K Varům neodmyslitelně patří i tradiční lázeňské oplatky. Při procházkách městem si je můžete vychutnávat jednotlivě v podobě horké oplatky. Celá balení jsou potom v nabídce i v dárkovém provedení a nabízí mnoho příchutí.

Podobné slevové pobyty

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

-59%

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

Zážitkový slevový pobyt Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4690 Kč ve slevě 59%.

Začíná na 4 690,00 Kč
Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

-58%

Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 58%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

-57%

Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

Zážitkový slevový pobyt Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2490 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 2 490,00 Kč
Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

-57%

Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

Zážitkový slevový pobyt Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3798 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 3 798,00 Kč
Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

-54%

Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

Zážitkový slevový pobyt Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

-54%

Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 6990 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 6 990,00 Kč
Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

-54%

Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 590,00 Kč
Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

-54%

Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 2 990,00 Kč
Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

-53%

Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3990 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 3 990,00 Kč
Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

-53%

Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

Zážitkový slevový pobyt Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2359 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 2 359,00 Kč
Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

-53%

Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4138 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 4 138,00 Kč
Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

-52%

Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

Zážitkový slevový pobyt Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 1849 Kč ve slevě 52%.

Začíná na 1 849,00 Kč