Hledat

Ubytování

Luxusní lázeňský balíček pro 2 osoby s pohoštěním v Hotelu Hoffmeister

Zážitkový slevový pobyt Luxusní lázeňský balíček pro 2 osoby s pohoštěním v Hotelu Hoffmeister z kategorie Wellness & Fitness nabízíme nyní za skvělou cenu 2000 Kč.

Sleva na zážitkový pobyt Luxusní lázeňský balíček pro 2 osoby s pohoštěním v Hotelu Hoffmeister

Pravidelně pro vás hledáme nové slevy na pobyty z kategorie Wellness & Fitness. Neutrácejte zbytečně peníze a ušetřete s námi. V naší nabídce zlevněných pobytů najdete pobyt Luxusní lázeňský balíček pro 2 osoby s pohoštěním v Hotelu Hoffmeister, který nabízíme za jedinečnou a bezkonkurenční cenu 2000 Kč.

V nabídce vás potěší

  • Lázeňský balíček pro dva v Hotelu Hoffmeister***** v centru Prahy
  • 60 minut v sauně dle vašeho výběru + 60 minut v římské lázni
  • Na výběr parní lázeň v jeskyni, aroma bylinná sauna nebo finská sauna
  • Pohoštění v podobě láhve šumivého vína, minerální vody a mísy ovoce
  • Parkování zdarma v podzemní hotelové garáži 

Dopřejte si naprosto nezapomenutelný zážitek ve formě soukromého relaxu v moderním wellness hotelu v centru Prahy! Hotel Hoffmeister & Spa***** je luxusní a romantický hotel v Praze. Nabízí vlastní wellness a soukromé lázně a také je inspirován romantikou staré Prahy. Centrum Prahy a všechny její historické památky - Staré Město, Pražský hrad a Karlův most jsou dostupné příjemnou procházkou. K dispozici jsou soukromé šatny a kompletně vybavené sociální zařízení včetně vysoušečů vlasů. Zdarma jsou k zapůjčení ručníky, osušky, župany a lázeňská obuv. Pokud přijedete autem, můžete využít parkování v podzemní hotelové garáži, parkoviště si však rezervujte při objednávání. 

Cena voucheru zahrnuje: 

  • Lázeňský balíček pro 2 osoby v Hotelu Hoffmeister***** v centru Prahy
  • 60 minut v sauně dle vašeho výběru 
  • 60 minut v římské lázni
  • Na výběr parní lázeň v jeskyni, aroma bylinná sauna nebo finská sauna
  • Pohoštění v podobě láhve šumivého vína, minerální vody a mísy ovoce

Možné příplatky: 

Za každých 30 minut navíc platí speciální cena 300 Kč (rezervace předem, platba na místě) Saunový svět 

Dopřejte svému tělu a mysli chvilku oddechu a odpočinku a navštivte luxusní wellness procedury.

Finská sauna: Suchá sauna finského typu zahřátá na 95 °C s možností využití fototerapie dle výběru klienta. Nabízí privátní a plně uzavřené prostředí včetně vybavené odpočinkové zóny, prostoru k občerstvení a sprchového koutu.

Aroma bylinná sauna: Mokré saunování o teplotě 55 °C s vlhkostí 60 %, možnost vlastního výběru aroma a fototerapie. Uzavřené privátní prostředí včetně vybavené odpočinkové zóny, prostoru k občerstvení a sprchového koutu.

Parní lázeň v jeskyni – Stone Bath: Parní lázeň je unikátní sauna. Pára se zde vytváří pomocí lávových kamenů zahřátých až na 650 °C a následně ponořených do vody. Tato magie se odehrává v unikátní jeskyni z 15. století, nalezené v prostorách Hotelu Hoffmeister & Spa*****. Parní lázeň není jenom naprosto výjimečným a unikátním relaxačním zážitkem, ale ideálně připraví vaše tělo pro další procedury. Teplota parní lázně nepřekročí 56 °C.

Římská lázeň

Vířivka (římská lázeň) umístěná v krásném interiéru, který byl architektonicky navržen v antickém slohu, vám umožní tu pravou relaxaci, kdy zcela zapomenete na starosti všedních dnů.