Hledat

Ubytování

Luxus a klid na Valašsku: Penzion Na kraji lesa **** s moderním wellness a lahví sektu + prvotřídní polopenze

Penzion Na kraji lesa, Podlesí - Křivé 610, Valašské Meziříčí 757 01, penzion@nakrajilesa.cz - Zobrazit mapu

Zážitkový slevový pobyt Luxus a klid na Valašsku: Penzion Na kraji lesa **** s moderním wellness a lahví sektu + prvotřídní polopenze z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4980 Kč ve slevě 50%.

Sleva na zážitkový pobyt Luxus a klid na Valašsku: Penzion Na kraji lesa **** s moderním wellness a lahví sektu + prvotřídní polopenze

Pravidelně pro vás hledáme nové slevy na pobyty z kategorie Pobyty. Neutrácejte zbytečně peníze a ušetřete s námi. V naší nabídce zlevněných pobytů najdete pobyt Luxus a klid na Valašsku: Penzion Na kraji lesa **** s moderním wellness a lahví sektu + prvotřídní polopenze, který nabízíme za jedinečnou a bezkonkurenční cenu 4980 Kč. Slevu na pobyt můžete využít na adrese: Penzion Na kraji lesa, Podlesí - Křivé 610, Valašské Meziříčí 757 01, penzion@nakrajilesa.cz.

V ceně balíčku

Ubytování:

 • Ubytování pro dvě osoby ve dvoulůžkovém pokoji v Penzionu Na kraji lesa ****

Strava:

 • Polopenze po celou dobu pobytu pro dva
  • Snídaně formou rautu
  • Večeře formou výběru z večerního menu

Služby:

 • Láhev vody na pokoji
 • Láhev sektu na pokoji nebo ve wellness
 • 1x vstup do wellness na 2 hodiny pro dva
  • Finská sauna, infra a parní bylinková sauna, ochlazovací vědro, vertikální sprcha s vyhřívanou lavicí, relaxační místnost s hvězdným nebem
 • Zapůjčení županu a pantoflí do wellness
 • Parkování a WiFi zdarma
Prvotřídní odpočinek a relax zažijete jedině ve 4* Penzionu Na samotě u lesa s výmluvným názvem. U Valašského Meziříčí vás čeká luxusní a zároveň rodinné ubytování s výbornou polopenzí, vstupem do moderního saunového světa a láhev sektu na pokoji či ve wellness. Dopřejte si relaxační pobyt se vším všudy v beskydské přírodě na čerstvém vzduchu.

Luxusní klid na místě bývalé hájovny

Penzion Na kraji lesa **** vás přivítá opravdu na kraji lesa u Valašského Meziříčí. Mezi krásnými duby a buky kdysi stávala hájovna, dnes zde najdete božský klid rodinného penzionu.

Ubytováni budete v nadstandardně vybavených pokojích s pohodlnými lůžky, vlastní koupelnou a do světlých barev laděným nábytkem. V Beskydech se vyspíte dorůžova. A zaručeně si na čerstvém beskydském vzduchu vychutnáte i výbornou polopenzi.

Šéfkuchař moderní designové restaurace v penzionu vaří a peče jen z lokálních surovin. V nabídce najdete masité i bezmasé pokrmy, menu je originálně obměňováno také dle sezóny.

Moderní valašské wellness

Po procházce, cykloprojížďce nebo sběru hub v okolních valašských kopcích určitě využijte služeb wellness přímo v penzionu. Díky návštěvě finské, infra nebo parní bylinkové sauny se budete vznášet. Relaxovat můžete také v jedinečné vertikální sprše s vyhřívanou lavicí a relaxační místnosti s hvězdným nebem.

Tipy na výlet

Valašsko

Málokterá oblast je tak dobře známá pro své tradice, folklór a bohatý kulturní život, jako Valašsko na východě Moravy. Ať už vás zajímá lidová architektura, krásná příroda, hrady, zámky a muzea nebo chcete prostě zažít valašskou atmosféru, míst k navštívení naleznete nespočet. Vrcholky Beskyd stojí nad jednou z kulturně nejpestřejších oblastí naší republiky.

ZOO a zámek Zlín - Lešná

Při návštěvě jižní Moravy určitě nevynechte ZOO Lešná. Jen 4 km od Zlína směrem na Holešov se nachází jedna z nejkrásnějších zoologických zahrad ČR. Vidět tu můžete více než 200 druhů zvířat, mezi nimi například slony, nosorožce, lvy, tygry, žirafy, ropuchy obrovské, piraně, gorily, medvědy či exotické ptáky. ZOO je rozdělená na 4 části podle příslušných kontinentů, odkud zvířata pochází - Afrika, Asie, Austrálie a Střední a Jižní Amerika. Součástí areálu je také zámek s romantickým anglickým parkem se vzácnými stromy.

Pulčínské skály a Čertovy skály

Nedaleko obce Pulčín jižně od Vsetína se v nadmořské výšce 600 až 750 m n. m. nachází pískovcový labyrint lidově zvaný Pulčíny. Pulčínské skály jsou největším pískovcovým skalním městem v moravských Karpatech. Oblast byla v roce 1989 vyhlášena národní přírodní rezervací. V zimě se tu tvoří nádherné barevné ledopády. Nejznámějšími částmi skalního města jsou skály Zámčisko, Pět kostelů a Izby. V minulosti byly skály využívané k úkrytu zbojníků a v dobách nájezdů z Uherska i obyčejných lidí z okolí. Nedaleko od Pulčínských skal (asi 3 km) se nachází vesnička Lidečko, kde jakoby ze země vystupuje rozpraskaná pískovcová deska zvaná Čertovy skály.

Valašské muzeum v přírodě

V Rožnově pod Radhoštěm leží Valašské muzeum v přírodě neboli skanzen, kde se můžete vrátit do minulosti a poznat charakter Valachů. Muzeum je z velké části zaměřeno na zemědělství, snaží se o oživení zapomenutých tradičních technik, lidového umění a obyčejů i o rekonstrukci společenského života, obchodu i zábavy našich předků. Malebné prostředí vás poskytne vytržení z každodenního shonu a děti zaujmou zvířata pasoucí se na stráních. Navštívit můžete areály Dřevěné městečko, Mlýnská dolina či Valašská dědina.

Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm je skutečnou perlou Valašska i Beskyd. Největší zajímavostí města je Valašské muzeum v přírodě, kde si můžete prohlédnout a vyzkoušet, jak vypadal život na venkově v minulých stoletích. Kromě prohlídky areálu vás čeká také mnoho vystoupení, řemeslných jarmarků a dalších akcí. V Rožnově najdete také pivní lázně, zábavní park a další zajímavosti.

Podlesí - Křivé 610, Valašské Meziříčí
Česká republika

+420 572 540 126

Check in
od 14:00
Check out
do 10:00

Možnosti hotelu

Přístupnost
Hotel není bezbariérový
Domácí mazlíček
Mazlíček povolen za poplatek 450 Kč/den
Platba kartou
Platba kartou je možná
Kouření
Kouření zakázáno

Podobné slevové pobyty

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

-59%

Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami

Zážitkový slevový pobyt Golf Hotel Morris ****: Mariánské Lázně luxusně s plnou penzí a procedurami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4690 Kč ve slevě 59%.

Začíná na 4 690,00 Kč
Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

-58%

Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Korutany v ekologickém Hotelu Biolandhaus Arche *** s polopenzí, wellness, Wörthersee Card + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 58%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

-57%

Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami

Zážitkový slevový pobyt Hévíz v Blue Villa Apartmans jen 500 m od jezera s neomezeným wellness, polopenzí a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2490 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 2 490,00 Kč
Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

-57%

Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze

Zážitkový slevový pobyt Budapešť v oceněném Hotelu Stáció **** s neomezeným dvoupatrovým wellness o rozloze 1 000 m² + polopenze z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3798 Kč ve slevě 57%.

Začíná na 3 798,00 Kč
Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

-54%

Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí

Zážitkový slevový pobyt Trenčín: luxus v Hotelu Magnus **** s bohatým wellness a polopenzí z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4490 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 490,00 Kč
Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

-54%

Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Jižní Slovensko: víkend v Hotelu Hviezda *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 6990 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 6 990,00 Kč
Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

-54%

Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma

Zážitkový slevový pobyt Maďarsko u Balatonu v Anna Grand Hotelu **** s neomezeným luxusním wellness a polopenzí + dítě zdarma z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 4 590,00 Kč
Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

-54%

Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Slovenský ráj: zima v Hotelu Plejsy *** u ski areálu + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3590 Kč ve slevě 54%.

Začíná na 2 990,00 Kč
Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

-53%

Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness

Zážitkový slevový pobyt Hotel Fit Hévíz *** jen 500 od termálního jezera + polopenze a wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 3990 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 3 990,00 Kč
Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

-53%

Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami

Zážitkový slevový pobyt Krakov v romantickém zámeckém hotelu se snídaní, neomezeným bazénem a slevami z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 2359 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 2 359,00 Kč
Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

-53%

Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness

Zážitkový slevový pobyt Léto ve Slovenském ráji: Hotel Plejsy *** s polopenzí a neomezeným wellness z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 4138 Kč ve slevě 53%.

Začíná na 4 138,00 Kč
Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

-52%

Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně

Zážitkový slevový pobyt Vysoké Tatry pro rodiny ve Vile Borievka 1 km od skiareálu + 2 děti v ceně z kategorie Pobyty nabízíme za skvělou cenu 1849 Kč ve slevě 52%.

Začíná na 1 849,00 Kč